Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » San Marino 1894

Vykupminci.cz
Numisargo

San Marino 1894

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím, chcem sa spytat na odborny nazor na tieto znamky. Kúpil som ich na aukre, a neviem jednoznačne určiť, či sa jedná o stav ** alebo *.

Známky nemajú stopy po nálepke ani nálepku. Jediné čo majú je popraskaný lep na prostrednej známke z fotky a tá druhá má na lepe nejaké 2 čiarky- asi pero.

Posielam fotky z oboch stran

Ďakujem za názory a ohodnotenia. :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
podla mna su **
mimochodom, co si za ne dal?
Registrovaný uživatel
kupil som ich za dobru cenu :)
Moderátor
Čo sú tie fľaky, ktoré som zakrúžkoval?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
jak píše smith(ač to může být nepravidelně vrstvený lep) + k tomu ta propiska na té pravé = asi pouze *
Dobrá cena?
Nechápu hlavně důvod, proč nepočkat na pěknou kvalitu a kupovat běžnou sérii se záznamem cca 60MiM v horší kvalitě... :shock: :roll:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
na tej prvej (jeden kruzok) vyzera byt lep celiství, na tej prostrednej je, ked si vsimnes taka "sedmicka" v tom lepe. pýtalo by sa, keby to dakto videl na vlastne oci. ja ked som ich kupoval, tak som ich kupil za dobru cenu a nejako som za tu cenu neriesil, ci su ** alebo *, lebo sa mi oplatili tak ci tak a nebolo uvedene ci su ** alebo * ale ze stav aky je na scane.
« Poslední úpravu provedl(a) thrax12 v 23. 8. 2013, 12:50. »
Registrovaný uživatel
...a ta cena je tajná...? Tady myslím mikdo nebude závidět dobrou koupi:-)
Registrovaný uživatel
Pokud nejste schopný určit kvalitu sám, i když se na známky díváte fyzicky, pak pochybuji, že se to podaří někomu podle fota.
Závěrem. Vždy musí být kvalita jednoznačná. Pokud tomu tak není, platí ta horší.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Ta známka první zleva byla první trošku dražší známkou, kterou jsem si coby malý školáček před lety koupil. Do té doby jsem nakupoval pouze balíčkové známky u PNS, utráceje tak zbůhdarma své kapesné. Nevím už přesně co mě tehdy stála, nicméně pamatuji, že dědeček posléze procedil skrz zuby, že jsem marnotratník, a že by za to byla jedna orosená Plzeň :P

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » San Marino 1894

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1