Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Sběratel 2011

Vykupminci.cz
Numisargo

Sběratel 2011

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Vidím, že asi nejlepším místem bude ten stánek ČNS, takže ve 12,00, opozdilci ve 13,00 a td.
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
trava napsal
Možná by nebylo špatné se scuknout vždycky v celou hodinu / 11,12,13 a pod/ u státku NUMISU / Aleš Kohout/. Tam budeme hledat všichni.


Tam by mali hľadať iba tý, ktorý včera nič nekúpili. Ostatný by mali ako gentlemani čakať opodiaľ a zoznamovať sa. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Dobry napad, ja NEKOUPIL NIC --- takze muzu zitra vesele nakupovat !! :P :P

JINAK DEFINITIVNE - 12:00 stanek CNS !!! SOUHLASIM !! U Numisu bude naval, tady to bude lepsi, vice prostoru na dychani ;)
« Poslední úpravu provedl(a) jirka72 v 7. 9. 2011, 19:55. »
Registrovaný uživatel
Ok, môže byť. Takže Dráčik, rád-i Vás tam uvidíme.
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
Miciko napsal
Rád Vás spoznám. Ale ako vás poznám? :?


v 10 půjdu klidným krokem hledat něco k jídlu a zdrhat tak před divokým davem... :lol:

ale vážně, co v nějakou pevnou hodinu u stánku Holny nebo ČNS ?


Dobrej nápad, u Holny budu popíjet, aspoň to nebudu mít daleko :lol:
Registrovaný uživatel
Berete někdo nějaké přebytky, žebychom si udělali vlastní burzu ?
Registrovaný uživatel
Bude se pit HOLBA u HOLNY :lol: :lol:
Registrovaný uživatel
trava napsal
Berete někdo nějaké přebytky, žebychom si udělali vlastní burzu ?


neni co :(
respektive mam par specimenu v supliku, ale to ani nebudu nosit.
Registrovaný uživatel
Tys něco natisknul na přebytky Zdenku? :shock:
Registrovaný uživatel
jeste zopakuji zasadni informaci - sraz vsech drazitelu (tentokrat spise DRUZITELU - kdyz budeme delat druzbu) ve 12:00 u stanku CNS !!!

Poznavaci znameni: zeny karafiat a muzi prelozene zitrejsi noviny!!
Registrovaný uživatel
:mrgreen: Rozhodl jsem se , že s bankovkama končím, takže bych něco vzal, ale když nikdo nic nebere, tak to nechám doma. Hodím to do zastavárny .
Moderátor
Udelam si vylet a zajedu pak jeste na Staromak zapalit klukum svicku...
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
tohle sem sice nepatri, ale kdyz jsme dnes u toho sportu:

http://sport.idnes.cz/dalkarka-prisla-na-ms-o-zlato-i-desetitisice-dolaru-kvuli-culiku-p8j-/atletika.aspx?c=A110903_061144_atletika_fil
Registrovaný uživatel
No to je na mašli, měla by se ostříhat do hola.
Registrovaný uživatel
Pomalu jdu do spát, my , co vyjíždíme o půl 4 si musíme ještě zchrupnout. Není jak pražákům, Ti to mají za rohem, pár minut metrem. Musíme někdy udělat aukci i na Moravě, ať se takyjednou projedou.
Registrovaný uživatel
My z daleka bychom mělio mít nějakou slevu na materiál, ať se nám to kompenzuje
Registrovaný uživatel
Stačilo by, keby pražania nechali p. Kohouta napokoji. Že by sa ušlo aj mimopražským. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
To je pravda, Ti si tam mohou k němu skočit kdykoliv.
Registrovaný uživatel
K počítači jsem se dostal až teď, ale připojuju se k čekání 12:00 u ČNS. Nebude chtít někdo Mixu (oba díly). Můžu je vzít, ale nechce se mi to tahat zbytečně.
Moderátor
Dracek napsal
to neřešte, pokud to bude jako v minulosti(třeba předloni), tak ty nejlepší koupě se budou realizovat tak mezi 8-9 hodinou... :shock: :twisted:


:shock:
Podle toho, co pisou na webu, tak se otevira v 10...
Moderátor
trava napsal
Začátek je v 10,00, ale prodejci jsou tam od rána a o tom to je.

Jako ze si navzajem prodaji nejlepsi veci? A proc se tedy vlastne dela ten veletrh pro navstevniky? :mrgreen:
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
:shock:
Podle toho, co pisou na webu, tak se otevira v 10...


tak si přečti jak to je...
http://www.sberatel.info/cs/veletrh-sberatel/info-pro-vystavovatele-sberatel-2010.html
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
No, ale ja jsem jaksi verejnost...
Moderátor
Tak mozna bych se mel opravit, jsem nechtena verejnost.
Jak mi a par kolegum bylo dnes pomerne jasne receno usty jednoho z poradatelu, veletrh Sberatel 2011 NEMA O SBERATELE A PLATICI NAVSTEVNIKY ZAJEM. Zrejme je to opravdu o tom, ze si prodejci udelaji obchody mezi sebou a za to plati (podle meho nazoru znacne premrstene) castky poradatelum.
O co jde? Jak jsme se domlouvali, dali jsme si setkani u stanku CNS, nejdrive hlavne s bankovkari, v druhem kole jsem pak spolu s Misakem, milstrem a denarym zasel do bufetu, abychom se vzajemne pochlubili svymi kousky a nabidli si neco na vymenu a pripadny prodej. Nahle se zjevili 2 poradatele, z nich jeden po nas chtel prukaz vystavovatele a pote nam znacne nevybiravymi slovy rekl, at se sbalime a odejdeme. Na nase namitky, ze si jen ukazujeme prebytky opacil, ze si je mame ukazovat jinde a ze porusujeme nejake ustanoveni. Podotykam, ze bufet byl v predsali, kam mohl kdokoli vstoupit bez vstupenky. Nejake argumenty na pana neplatily, byl arogantni, v jednu chvili do nas dokonce zacal strkat a nakonec z nej vypadlo, ze si mame pronajmout stanek a pak muzeme obchodovat do aleluja. Myslel jsem si, ze si dela legraci nebo je retardovany, ale pak mi doslo, ze je to opravdu mineno vazne. Abychom nebyli na pochybach, tak mi jeste bylo receno, ze o sberatele jako my, ani ty, ktere presvedcime, ze jejich veletrh neni uplne nejlepsi, nemaji zajem. Opravdu to dava smysl. Ty penize, co dostanou na vstupnem (polovina lidi ma listky z CNS stejne gratis a ze zbytku bude mit hodne duchodcu a studentu slevy) totiz pro ne nebudou hrat roli, pri 5 000 lidech to dorovna prijem tak z 5ti strednich stanku. Takze veletrh Sberatel opravdu navstevniky nutne nepotrebuje, akorat nevim, jak dlouho by bez nich fungoval, nez by obchodnikum a sberatelum vystavovatelum doslo, ze sejit se a provest obchody muzou i jinde bez jejich skveleho zazemi...
Mimochodem - podminky uvnitr stejne drasticke jako minule, 30 stupnu (prechod pres 10 metru mezi vystavni a predsalovou budovou do 10 stupnu s mrholenim je vazne super) a zadna snaha s tim neco delat. Nektere stanky usporadane tak, ze uz dopredu bylo jasne, ze bude problem projit ulickou. Kontrola vstupenek u vchodu po dvanacte uz nefungovala. Poradatele v salu clovek nevidel, asi meli holt hodne prace v bufetu, dohlizet jestli se nekdo nechlubi mincemi - co kdyby je prodaval. Stejne jako minule nebylo v numizmatice skoro co kupovat (krome eurominci apod.) az na vyjimku nejakych Bulharu (s kterymi ovsem bylo nutne smlouvat aby clovek dostal rozumnou cenu a o pocitech, s jakymi se nakupuje u lidi z naroda nejlepsich padelatelu na svete, radsi nemluvim). Nakoupil jsem si zasobu plastovych dvoukapsli a vyprodejove album pro mince na vymenu a prodej, ale kvuli tomu bych na veletrh urcite nejel. Zvlaste po minulem stejne mizernem rocniku. Ten hlavni duvod bylo setkani s jinymi sberateli, ktere znam az na vyjimky do ted jen odtud a podivat se co maji, kdyz to pujde neco vymenit... a toto setkani bylo nevybiravym zpusobem preruseno poradateli. Takze priste navrhuju opravdu nejakou hospodu :)

Vy kteri se na Sberatele 2011 jeste chystate, pripadne na dalsi rocnik, opravdu zvazte, jestli opravdu chcete podporovat lemply a arogantni burany, pro ktere je jedinym kriteriem co nejvetsi zisk, i kdyby to melo zabit cele sberatelstvi. Myslim ze kdyz pominu burzy (ktere jsou sice mensi, ale nezruinuji drobne sberatele prodavajici prebytky) existuji v zahranici mnohem vetsi a solidnejsi veletrhy a opravdu neni nutne v ramci tradic zaplatit za buzeraci ze strany poradatelu a drzet hubu a krok. Veletrh Sberatel za to nestoji ani v tom nejmensim.
Registrovaný uživatel
dobre si to napisal ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
No, tak to je bohuzel obrazek (slusne receno) neprilis lichotivy. Ale realita je zkratka takova ... ani se cloveku nechce verit, ze je tohle mozne, aby poradatelum vadilo, ze si nekdo v bufetu prohlizi nejake album. Ufff :shock:
« Poslední úpravu provedl(a) jirka72 v 8. 9. 2011, 18:29. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 > »

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Sběratel 2011

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1