Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Sběratel 2011

Vykupminci.cz
Numisargo

Sběratel 2011

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Už som dorazil aj ja. A ten incident si pamätám. Ale nieje to nič nového. Ja som si v Ba prezeral kamošov album, že čo kúpil a on môj a prišiel k nám chlapík, a pýtal číslo vystavovateľa. Sme mu povedali, že prezeráme len svoje nové prírastky a on na nás začal hučať, že ak chceme predávať, máme si objednať a hlavne zaplatiť stolík a tam robiť kšefty. Tak sme ho poslali do hajz... a išli sme preč.

A tiež som išiel hlavne kvôli tu debatujúcim. Aby som ich spoznal a mal chvíľu volna v práci. Úroveň rok po roku klesá, a nie stúpa, ako sa píše, podľa mňa a dosť ľudí naokolo idúcich vrčalo na podmienky atď.
Moderátor
Já tam zajel dneska až na půl čtvrtou (dřív to nešlo), viděli jsme se s Dráčkem a jhkr, někteří z vás prý byli ráno, tak jsme se minuli. Když jsem prolistoval namátkou některá alba, přišlo mi, že jsem asi v jiné dimenzi či jiném vesmíru, protože ceny byly skutečně mimo realitu - tedy - zejména u českých prodejců. Osobně jsem se zacílil (poté co jsem viděl ty ceny za ČS) jen na Reichsmarky a pořídil pár kousků za dobré ceny od Poláků, Italů a nějakejch Španělů (?); Češi to měli drahý (levno se dala sehnat akorát moderna) :/
Registrovaný uživatel
Bohužel, je to obrázek dnešní doby, kdy jsou na prvním místě peníze a ne základy slušného chování. Byl jsem na sběrateli poprvé a musím říct, že mě dost nepříjemně překvapil, hlavně to prostředí, bez vzduchotechniky a to je mezinárodní veletrh, ale dělaný na amatérské úrovni! Co nejméně investovat, ale zisky co největší!!!
Moderátor
S tou úrovní mi to trochu připomnělo INVEX ... kdo jezdil, asi pochopí a možná mi dá za pravdu
Registrovaný uživatel
Jak píše tenzor, přístup pořadatelů byl skutečně hodně zvláštní. To jsem ve svém vyjádření hodně opatrný, na rozdíl od pánů pořadatelů, kteří nám bez okolků řekli ať se sbalíme a vypadneme a pokud se nám to nelíbí tak si máme jít stěžovat třeba na lampárnu.
_______________
"NON PUDOR EST NIL SCIRE, PUDOR NIL DISCERE VELLE"
Registrovaný uživatel
Chtělo by to více dam, třeba by je to hulvátství přešlo ;-)
Moderátor
No vidim ze jsem opet o nic neprisel kdyz jsem tam nebyl hned prvni den rano, takze si tam pro nejake sberatelske pomucky zajedu v klidku zitra odpoledne ;)
Registrovaný uživatel
acme2000 napsal
S tou úrovní mi to trochu připomnělo INVEX ... kdo jezdil, asi pochopí a možná mi dá za pravdu

INVEX byl rok od roku horsi, uz nevím kdy jsem tam byl poprvé, ale to stálo opravdu za to, další rok, už nuda nuda, jen se tam domlouvali kšefty firem, žádná propagace pro lidi...

Sberatele jsem dnes také úšpěšně prošel a po hodině jsem vypadnul, nedalo se tam dýchat, lidí jak mravenců v mraveništi.. no hrůza děs.
Bylo ale fajn potkat po delší době několik námých tváří :-) ale s těma se napříště raději sejdu na Václaváku u koně nebo někde v soukromí.

Byl jsem poprvé a nejpíše i naposledy. :roll:
Registrovaný uživatel
No, jsem rád, že jsem tam byl. Bylo to docela poučné. S komentáři na organizaci a sál musím jedině souhlasit. Něco se čas od času vybrat dalo - i když hlavně ne-Československo, např. válečné věci platné na našem území.
Ale jsem rád, že jsem se potkal s ostatníma a poznal nové tváře!
Registrovaný uživatel
gorila napsal
Chtělo by to více dam, třeba by je to hulvátství přešlo ;-)

:-))) jojo ale na ženských se prý vydělat nedá, jak říkala paní co prodávala lístky nějakému Helmutoj, damen gratis :-D
Registrovaný uživatel
Milý postřeh: uprostřed mraveniště naprosto bez povšimnutí osamocená svatováclavská koruna hlídaná jednou gorilou... ;)
Registrovaný uživatel
Majkle, práve som zistil, že si si nezobral ten 1 zlotý. Prečo?

Máš ho u mňa odložený. ;)
Registrovaný uživatel
Protože jsem byl z toho všeho tak zjevený, až jsem na to zapomněl. Navíc, když jste odcházeli z bufetu, zrovna jsem čekal na jeden telefon (dcera začala 1. chodit do školky a teprve si těžce zvyká), takže jsem byl chvílema dost mimo. Jinak díky, až se uvidíme, budu na to myslet.
Registrovaný uživatel
Kucera napsal
No vidim ze jsem opet o nic neprisel kdyz jsem tam nebyl hned prvni den rano, takze si tam pro nejake sberatelske pomucky zajedu v klidku zitra odpoledne ;)

Ale přišel si, o větší výběr, protože několik sběratelů z tohoto fóra tam nakupovalo, jako by měl být zítra konec světa! ;)
Registrovaný uživatel
Čaute všici. Tož sem též kurňa už doma. Byla to štreka jak CYP a celu štreku chcalo jak sviňa. No povím, že dnes mě to tam rovněž dalo zabrat. Vzduch byl na zdechnutí, ale jsem rád, že jsem poznal nové tváře. I pár kousků jsem zakoupil, něco do aukce ČNS a 1 kousek i do sbírky. Zachvíli přiložím obrázek, určitě se bude JHKR líbit. Jinak zakoupeno kolem 14,00 hod. !
Moderátor
mischel13 napsal
Kucera napsal
No vidim ze jsem opet o nic neprisel kdyz jsem tam nebyl hned prvni den rano, takze si tam pro nejake sberatelske pomucky zajedu v klidku zitra odpoledne ;)

Ale přišel si, o větší výběr, protože několik sběratelů z tohoto fóra tam nakupovalo, jako by měl být zítra konec světa! ;)

z numismatiku se nikdo nepochlubil, jenom samy stesky... :shock:
Registrovaný uživatel
trava napsal
Čaute všici. Tož sem též kurňa už doma. Byla to štreka jak CYP a celu štreku chcalo jak sviňa. No povím, že dnes mě to tam rovněž dalo zabrat. Vzduch byl na zdechnutí, ale jsem rád, že jsem poznal nové tváře. I pár kousků jsem zakoupil, něco do aukce ČNS a 1 kousek i do sbírky. Zachvíli přiložím obrázek, určitě se bude JHKR líbit. Jinak zakoupeno kolem 14,00 hod. !


Určite nejaké pekné diery. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Takže obrázek je tady. Pro mě vcelu zajímavé, zatím jsem se na s. B s touto perforací nesetkal.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Beztak si to vydirkoval nekde u stolu v bufetu :).
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
Kohout za 500,- cet.

Mal som ju vyloženú, že ju beriem, ale za 700,- sa dá kúpiť UNC a diery sa dajú dorobiť, Tak som zobral radšej ten 8x specimen.
Registrovaný uživatel
Misak33 napsal
Beztak si to vydirkoval nekde u stolu v bufetu :).


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Tak dobře, 5 pesos, El Banco Londres Y Mexico, 1913 - to je to, kde je na líci rytina s dítětem z 500/1923(9). A třeba vizuálně velmi hezký stav (neviditelně přeložená) 50 RM z Holbeinovy emise nebo 1 pengo platné u nás.
« Poslední úpravu provedl(a) majkl v 8. 9. 2011, 20:15. »
Registrovaný uživatel
přesně tak, u kohouta za 500,- Myslím, že vcelku slušná cena, Jinak si myslím, že ceny měl z českých sběratelů přijatelné pouze Kohout a pak Aurea.
Registrovaný uživatel
Tu jsi mi ukazoval, krásnmá bankovka, gratuluji
Registrovaný uživatel
Já jsem obcházel stánky a hledal motiv žneček. Ptal jsem se u jednoho na starší jihoamerické bankovky a chlap na to, že má jenom nové. Pak jsem zabrousil do jeho alba s Československem. Divil jsem se, že tam není nic staršího - odpověď: Mám jenom od roku 1953.

Pointa: stánek patřil pod veletrh Investor... ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 > »

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Sběratel 2011

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1