Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Sběratel 2012

Vykupminci.cz
Numisargo

Sběratel 2012

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Moderátor
dula napis mi adresu na email... ma ich este volne...
_______________
Registrovaný uživatel
1-2 budu mít navíc. Jedu tam na otvíračku, tak mi meilněte a domluvíme se.
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
dula napis mi adresu na email... ma ich este volne...

Nedá sa ti poslať správa. Napíš mi na mail blasko.juraj@post.sk
Ďakujem.
Registrovaný uživatel
Tak určite idem aj s kamarátom 6-7. Pozrieme aj nejaké múzeá.
Registrovaný uživatel
Jestli by měl někdo jednu vstupenku volnou i já bych ji přivítal. Jsem člen ČNS a již vloni mi nedorazily listy se vstupenkou a letos je to obdobné, přitom ostatní dorazí. Již jsem psal dotaz. Jdu s kamarádem 6.9. hned na otevírací dobu.
Registrovaný uživatel
1000 eur je malo?sakra co tam filateliste nakupuji? :roll:
Moderátor
Predražené známky a filatelistický materiál ;)
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
taho napsal
Jestli by měl někdo jednu vstupenku volnou i já bych ji přivítal. Jsem člen ČNS a již vloni mi nedorazily listy se vstupenkou a letos je to obdobné, přitom ostatní dorazí. Již jsem psal dotaz. Jdu s kamarádem 6.9. hned na otevírací dobu.


Neotevírá se 5.9.?? Já myslím že tam zase budou prodávat kolegové své volné vstupenky za menší peníz, takže na kafe bude.
P.S. Nepamatuje si někdo za kolik tam tak v průměru byly loni 100 kč 1919?
Registrovaný uživatel
Veletrh se koná ve dnech 5.-7.9., tedy čtvrtek až sobota.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
pro Rikitan
Otevírací dobou jsem myslel čas. Otevírají v 10:00.
Registrovaný uživatel
Volná stupenka je také vytištěna v časopise M&B číslo 4/2013 (viz obrázek), ovšem má to nevýhodu oproti jiným letům kdy byla tato vstupenka volně vložena do časopisu a to, že po jejím vystřižení se znehodnotí časopis.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak jsem se právě vrátil ze Sběratele a řeknu vám : Hnus fialovej. Velmi pochybuji že tam ještě někdy pojedu. V první řadě organizace- totální chaos, žádná otevřená okna stejně jako jiné roky, dostal jsem se tam bez vstupenky, protože jsem shodou okolností přišel o víc než hodinu dřív a vše bylo průchodné. Co se týče bankovek, tak naprosto žádný výběr. Vše běžné, nebo totálně předražené. 90% financí jsem vezl zpět domů. Radši nějaká vzdálenější burza, kde jsem ještě nebyl, nebo dražba, než toto. Jestli to tak chtějí vést dál, tak to už dlouho fungovat nebude. To je jen můj názor, jsem zvědav na jiné ohlasy.
Moderátor
Ano tento nazor jsem mel i ja z posledni navstevy Sberatele a od te doby tam nejezdim...
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
aha, no já se chystal až v sobotu, páč prostě to blbě vyšlo... ale moc se mi nechce a tohle mě nepřesvědčí :D
Registrovaný uživatel
Num. listy přišly a vstupenka také. Mám ji neutrženou, protože jsem v 9:44 prošel nevědomky až dovnitř. Prodejce znám, takže i jejich ceny. Žádného nového jsem neobjevil. Tak jsem si koupil v harabáku lupu od Lindera a u Poláků krabičku bublinek. Podíval na velkou zlatou minci (asi 3 sekundy), ale měli dle mého nejhezčí hostesku, zde byl můj pohled delší :-). Spíše to beru jako setkání. Možná jsme měli zkusit domluvit dle zájmu poznávací setkání zde diskutujících.
Moderátor
po mě vstupenku taky nechtěli. Člověk, který je měl kontrolovat, tak si u vchodu na místo trhání růžků vypaloval zobák a při odchodu tam už pro změnu nestál vůbec nikdo. Jinak jak říkají ostatní, šílený vzduch. V prvních minutách to bylo na padnutí buď smrady a nebo horkem. Jinak nabídka bankovek takřka nulová a prodejci vesměs prodávali to, co už inzerují na webu. Celkově se tak jednalo hlavně o společenské setkání s kolegy.
Registrovaný uživatel
Na veletrhu jsem byl dnes a nebylo to tak špatné, tedy pokud člověk sbírá moderní mince (například zlatníky a běžné koruny FJI byly doslova na každém rohu). Ceny většinou předražené, pokud ale člověk hledá a prohlédne poctivě každé album, tak se něco za dobrou cenu dalo najít. Hlavně tedy u poláku, kteří prodávají vše. Pokud se člověk rád hrabe ve velkých hromadách mincí po 10, 20, 30 Kč určitě doporučuji. Povedlo se mi tam najít pár zajímavých mincí (např. draped bust cent za 30 Kč).
_______________
http://aukce.comli.com - vyhledávač aukčních položek
Registrovaný uživatel
Už som sa pýtal bankovkárov, ale nedá mi ešte numizmatikov - máme tu nový veľtrh Sberatel & Investor. Ako to tam vyzerá ? Viacej zberateľov, investorov alebo stánkarov s maďarskými klobáskami ?
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Škoda mluvit. Hodně se tam krade, takže nabídka mincí nebyla moc zajímavá. Zrovna u pána, kde jsem si prohlížel nabídku, v tu chvíli zmizela velká zlatá mince. Nikdo jsme si ničeho nevšimli, byla tam tlačenice a pořád se tam motal nějaký člověk s cizokrajným přízvukem, který tam pořád přerovnával plata s mincemi. Až potom vyděšený majitel s hrůzou zjistil, že jedno políčko v platu zůstalo prázdné, resp. zůstal tam jen papírek s cenou 22000. A člověk pak má blbej pocit, že byl zrovna u toho a že ho můžou třeba podezírat... :| Přinesl jsem si odtamtud jen asi 8 mincí (pro rejpaly - zlatou žádnou :twisted: ). Jednu volnou vstupenku ještě mám, ale asi tam už neplánuju jít. Pokud by měl někdo zájem, mohu darovat, ale to už je teď den před koncem asi pozdě...
Registrovaný uživatel
Myslím si, že tieto výstavy majú zlodeji poznačené v kalendári hrubým písmom. Na Numizmate vo Viedni to pri stánkoch so zlatými mincami vyzeralo ako v americkom filme - hrubokrkí páni v oblekoch s nasluchatkami v ušiach. A vraj tam chytili nejakých rumunov čo mali lepkavé prsty.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Byl jsem tam včera, řekl bych že bylo méně lidí oproti minulým létům, ale již tradičně smrad, teplo, vzduch na padnutí (zejména odpoledne). Za mince a bankovky které sbírám: nabídka prachmizerná, z valné většiny předražená moderna, starší věci málo, když už tak hnusné stavy a vše také předražené. Na druhou stranu se nemůžeme divit prodejcům, že mají takové ceny když dají za tři dny veletrhu desetitisíce za pronájem prodejního místa. Nic jsem jsem si nakonec nekoupil :-( Občerstvení vcelku výběr, ale za pražské ceny. Parkovné za auto 150 Kč (řekl bych, že vloni byla jen 100 Kč). Myslím, že jsem s veletrhem do budoucna skončil. Je to ztráta času i peněz. Ale abych to neviděl vše tak černě, veletrh je určitě dobrý pro nákupy moderny a sběratelských pomůcek, to se tam dá sehnat vcelku levně.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Sběratel 2012

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1