Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Sbírka známek "ze sklepa" - nabím k prodeji

Vykupminci.cz
Numisargo

Sbírka známek "ze sklepa" - nabím k prodeji

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,ve sklepě jsem nalezl sbírku známek z pozůstalosti. O filatelii se nezajímám a nikdo známý nebo příbuzný také ne. Jedná se o známky z nejrůznějších států světa ( Mongolsko, Maďarsko, Cuba, Německo, Rusko, Vietnam, Grenada, Caymanské ostrovy, Rwanda, Mozambik, Čína, Irán, Gabon, USA, Spojené arabské emiráty, JAR, Jemen, Polsko,... a mnoho dalších ) Dále sbírka obsahuje i známky ze světové výstavy známek Praga 1978 ,5ks,... staré rakouské a rakouskouherské známky od roku 1910, obrázkové známky, umělecké známky,... Některé orazítkované, některé ne. Potřeboval bych pomoc s ohodnocením sbírky a případným prodejem. Za jakékoliv informace i zájemce děkuji. Novák
Registrovaný uživatel
Ve starém, štukovém sklepě mezi bramborami. :D
Registrovaný uživatel
Zkuste sem dát nějaké fotky, možná pak bude odezva i zájem vyšší
_______________
jeden z mých koníčků filatelie a známky :)
Registrovaný uživatel
Přikládám soubor fotografií celé sbírky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Zbohatnutí z toho nekouká. Jde vesměs o balíčkové známky a známky z běžné korespondence. Pohybujeme se v řádu desítek haléřů, v některých případech v řádu korun za kus. Jako celek se budeme pohybovat v řádu stokorun.
Registrovaný uživatel
Ve sklepě se na to akorát prášilo ( nebýt na tom igelit :D ) ,teď se mi na to bude prášit doma. Budu rád,když tím udělám někomu radost i za pár stokorun.
Registrovaný uživatel
V tom případě je asi Aukro vhodné řešení
_______________
jeden z mých koníčků filatelie a známky :)
Registrovaný uživatel
je zde jiná možnost než složité a pro mě zbytečné zakládání účtu na aukru? Nic dalšího prodávat nehodlám.
Registrovaný uživatel
Je možné, že se Vám někdo ozve i zde, že by to koupil, ale tomu já osobně moc nevěřím (možná některé známky). Jako celek je to dost různorodý mix. a tady asi neprodejný (i na tom Aukru by se to včetně alba asi za víc než 200-300,- kč neprodalo)
Podle mě nejlepší řešení by bylo to věnovat nějakému mladému začínajícímu filatelistovi, případně někomu z dětí v rodině koho by to mohlo chytnout.
_______________
jeden z mých koníčků filatelie a známky :)
Registrovaný uživatel
Více než 300 jsem ani neočekával. U známých ani příbuzných jsem nepochodil, mají jiné,prý modernější zájmy. Zkusím to Aukro, uvidím jak pochodím a pokud ne,třeba tím zatopím :)
Registrovaný uživatel
žádné topení - poslat Pavlínce , aby to rozdala mládežníkům
Registrovaný uživatel
:P žádné rozdávání. Možnost si o 2 stovky přilepšit musím využít :)
Registrovaný uživatel
Potom se tady pochlubte, za kolik jste to prodal.
Moderátor
Prodá, koupí si konečně jointa a už ho tu neuvidíte, naivkové :P
Registrovaný uživatel
Tak kolik ten poklad vynesl?
Registrovaný uživatel
nahodou tie 3d jemenske vtaky je docela problem zohnat na ebayi,
aj ked nestoja vela;
Registrovaný uživatel
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli ty známky ještě máte. Můj email: sotera@seznam.cz
Děkuji za odpověď.
Registrovaný uživatel
ty známky z Yemenu bych rád uvítal na poštou prošlé obálce...v Yemenu nikoho známýho nemám a známý ze Sýrie se neozval více než rok (což je pochopitelné....)
Registrovaný uživatel
VŠE je stále k mání ! V případě zájmu mne kontaktujte na ond.novak@seznam.cz nebo na těchto stránkách s mou inzercí.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Sbírka známek "ze sklepa" - nabím k prodeji

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1