Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » simi1977 dotazy na obrazy

Vykupminci.cz
Numisargo

simi1977 dotazy na obrazy

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o hodnotu litografií.Alfréd Fuchs a Havlíček před násilným odvedením do Brixenu.Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) Wjem v 26. 3. 2014, 19:47. »
Registrovaný uživatel
Snad ten dubový rám ale ani ten nic moc :'(
Moderátor
Fuchs je (byl) docela slušný a známý malíř a grafik. Pokud jsou ty litografie signovány tužkou, (a ten hrající si chlapeček není politý kávou či co tam vidím za fleky), tak každá plus mínus 1000 Kč.
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
... tak každá plus mínus 1000 Kč.

Ty jsi dnes nějaký štědrý, copak jsi měl k obědu? ;)
Moderátor
On byl docela dobrej (ten Fuchs) a patří mezi mé oblíbence. Navrhoval i kupu našich poštovních známek.
Však by sis jistě taky něco vybral... :P

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Děkuji,politý je jen rámeček,na jednom je tužka 1971 a na druhém je rok 1968 u obou podpisy
Registrovaný uživatel
a vlevo dole je tužkou na barevném 3/100 a černobílém 6/15 co to je?
Registrovaný uživatel
ten samy Havlicek mi vysel na zachode v Dejvicich nez jsem emigroval i ten
ram je identicky..prevzal jste snad muj byt tehda...?
Registrovaný uživatel
nejsem z Prahy a ani okolí
Moderátor
simi1977 napsal
a vlevo dole je tužkou na barevném 3/100 a černobílém 6/15 co to je?


Značí to celkový počet vytištěných grafik daného dílka (druhé číslo) a pořadové číslo daného "výtisku (první číslo). Čím nižší je to první pořadové číslo, tím lépe...

To 3/100 bude nejspíš barevná litografie a 3 výtisk v pořadí. To druhé 6/15 bude možná, vzhledem k celkově velmi nízkému počtu výtisků, tzv. "suchá jehla", čímž by byla zřejmě cena ještě o něco vyšší (1500-2000 Kč)
Registrovaný uživatel
simi1977 napsal
nejsem z Prahy a ani okolí

tak je to dobry... :lol:
Moderátor
simi1977: Za poslední 3 dny jste tu otevřel 8 nových témat s dílčími dotazy na obrazy či grafiku. Takový přístup se zde neakceptuje a je považován za spamování. Navíc jste byl na tuto věc upozorněn ze strany moderátora Smith. Mažu všechna vaše nová témata a pokud chcete ty svá "díla" znovu vystavit, tak jedině v rámci tohoto tématu, které přejmenovávám na "simi1977 dotazy na obrazy"...
Registrovaný uživatel
ok obrazy mi nosí denně lidi,tak nevím jak to mám dělat????????
Registrovaný uživatel
hmmm..mne nosej denne faktury...
Moderátor
simi1977 napsal
ok obrazy mi nosí denně lidi,tak nevím jak to mám dělat????????


Budete se muset podřídit zdejším pravidlům. Toto sběratelské fórum není apriori určeno k identifikaci hromadných nákupů překupníků či vetešníků...
Registrovaný uživatel
Pokud je tato stránka s názvem -sběratel-,rád bych tedy věděl k čemu je???Kde tedy si máte přibližně ohodnotit dílo,když jsou tu jak nazýváte -sběratelé-,ketří Vám mohou pomoci než tu???Kamenné starožitnosti?Ne zlodějina.Pak tedy nevím k čemu je tato stránka určena a myslím si,že nejsem sám kdo chce vědět hodnotu věci za následným účelem prodeje neboť Vám v obchodech neřeknou celou pravdu za účelém jejich výdělku.Děkuji za pochopení.
Registrovaný uživatel
stačí zajít za do jakýchkoliv slušných obchodů a počítat cca s tím, že tam při přímém výkupu nabídnou kolem 40-60% reálné ceny, takže pokud připočtete k jejich výkupu cca 30% tak dostanete cenu, za kterou by se věc měla dát většinou reltivně brzy prodat...

toto forum je obecně o pokecu, chlubení a odborných debatách sběratelů a ne o oceňování překupníkům, vetešníkům, spekulantům či kdejakému "Novákovi" bez vlastního rozumu a schopnosti přemýšlet...
Ohodnocení soukromých věci rozumný člověk hledá u renomovaných obchodů a aukčních firem.
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
simi1977:
Toto bylo téma, které jsem vám vyhradil. Teď jsem tu pár dní nebyl a koukám, že jste vytvářel, přez upozornění, další a další.
Takže toto téma definitivně uzavírám a vy vše další přikládejte do tématu "simi1977_Co je to za obraz?"

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » simi1977 dotazy na obrazy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1