Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » skautský odznak - prosím o radu

Vykupminci.cz
Numisargo

skautský odznak - prosím o radu

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
tento odznak jsem našla po strýci. Pomohl by mi, prosím, někdo určit, co je to přesně zač? K tomuto konkrétně není nikde nic k nalezení a jestli má vůbec nějakou hodnotu? Předem moc děkuji za pomoc.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Slibový odznak Československého Junáka. Období cca 1946-1950

Cenu si netroufnu....
Registrovaný uživatel
Dobrý den, jedná se o slibový odznak z roku 1947, který by vydán pro účastníky jamboree ve Francii v Moisonu. Bylo zhotoveno pouze 300 kusů. :)
Registrovaný uživatel
tohle je opravdu ta 300ks verze pro Jamboree? Objevuji se totiz docela casto, vetsinou s evidencnim cislem mnohdy v radu tisicu (ja mam jeden 1117). Otec meho znameho se svoji zenou byli oba ve 40. letech skauti, a ackoliv na Jamboree nebyli, tyto slibaky meli... Docela by me to zajimalo, protoze o tom specialnim slibaku pro jamboree jsem slysel, ale nikdy ho nevidel.
diky za pripadnou odpoved.
Registrovaný uživatel
Nedavno byl i na českem aukru a cena tam byla kolem 900 kč,ale jestli se prodal,nevim už.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, tento odznak již dlouho scháním pro svého strýce, dnes již skauta v důchodu, který ho kdesi v lesích ztratil. Pokud by byl na prodej, koupím. Děkuji.
Moderátor
Scháním ... někteří by zasloužili nakopat a zhodit ze zhodů! :evil:
Registrovaný uživatel
Ale Pavle, buď trošku veľkodušný. Apropó, nedalo by sa napísať, že ...... ,, schodit ze shodů "....... ?
Moderátor
Rozhodně ze "zhodů" - podle toho schánění. Anebo že by zchánění? ;)
Velkodušnost sem nepatří, já su Moravák!
Registrovaný uživatel
Pardon, chybička se vloudila.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Odznaky » skautský odznak - prosím o radu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1