Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Skleněné plastiky a váza

Vykupminci.cz
Numisargo

Skleněné plastiky a váza

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mohl bych poprosit o určení plastik a vázy, rozměr 1.plastiky v.24,5cm, průměr 9cm,2.plastiky v.15cm, průměr 14cm, váza výška 24,5cm , průměr 10cm

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 11. 2. 2020, 12:34. »
Registrovaný uživatel
Tloušťka druhé plastiky 3cm
Registrovaný uživatel
Rossi Ty si istota pre vetešníka, pokiaľ ťa vidí v obchode... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Odpověď pěkná,ale ne k fotkám
Registrovaný uživatel
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/tema-sklo-vsechno-sem-_post_-549916#post549916
Registrovaný uživatel
Ale "prd" Grofiku. Rossi s rodinou (nick Army) jsou výkupčí všeho možného a zde si to nechávají ohodnotit. Rossi od vetešníka nekoupí, Rossi kupuje jen levně.
Registrovaný uživatel
step,co ty se do mě furt navážíš? "nick"Army není žádná moje rodina a nenakupuji furt levně,také jsem koupil pár drahých kousků a co je na tom že si nechávám ohodnotit věci,něco tě trápí?
Registrovaný uživatel
Pardón- stepe
Registrovaný uživatel
Rossi, tak je to přítelkyně? Proč je odkaz Statora s nickem Army totožný s tvým shora? Já mám s tzv. výkupčími ty nejhorší zkušenosti, lžou, v podstatě se nestydím nazvat je "okrádači" zejména starých lidí a výkupčím se radit nemá - to je můj názor. Ale ty určitě budeš budeš naprosto poctivý a ať ti radí. Jen toho krmení a vykrucovaní bys mohl nechat.
Registrovaný uživatel
Co kdyby jsi položil otázku nick Army proč to tam dal ,v tomhle já nejedu a nenazyvej mě okradacem starých lidí, nesuď když mě neznáš,napadas mě a obvinujes a přitom nic nevíš jen plky
Registrovaný uživatel
nick Army je tu registrovaný od r.2016 v té době já jsem makal ještě na stavbě a o sbírání věci jsem se nezajímal ,v září r.2018 jsem měl pracovní úraz ,a po nějaké době jsem si koupil jednu malou secesní skleněnou karafu , poté další věc a už to šlo , staré sklo se mě líbí a že občas něco prodám a koupím si za to další věc mě připadá normální
Registrovaný uživatel
A myslím si že by jsme se tu měli bavit o jiných věcech místo dohadování

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Skleněné plastiky a váza

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1