Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Sklenice stáří?

Vykupminci.cz
Numisargo

Sklenice stáří?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím,mám dotaz ohledně stáří sklenice teda vůbec co je to za skleničku?
Výška 9,6cm bez podstavce z kterého jde sundat,10,7cm s ním,průměr 7,2cm síla sleničky je asi 7mm fakt síla,váha 447g.
Předem moc děkuji za radu a popřípadě jakou má asi cenu?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vaše sklenice v kovové montáži by potřevovala vyčistit.Sklenice silnostěnná,tvaru válce,broušená ploškovým výbrusem .Datace konec 19.stol.cenu Vám neurčím.
Registrovaný uživatel
DavidXXX napsal
.Sklenice silnostěnná,tvaru válce,...

To bychom bez tebe nepoznali :D
Registrovaný uživatel
Když si tak chytrej,tak si mohl reagovat na příspěvěk....
Registrovaný uživatel
Díky moc ale to je pořád málo info?silnostěnná je jak pancíř to poznám,nechávám v nálezovém stavu a že je stará to jsem poznal.
Ale chtěl bych vědět zda je to ornament klasicismus a tak stará nebo je to biedermeir?Chápu že tu každý u toho pc nesedí 24h.tak klidně na info počkám no a cena by mě taky zajímala na net jsem našel podobné ale bez toho podvozku.
Registrovaný uživatel
sloh empír,symbol včely :nesmrtelnost a zmrtvýchvstání.
Registrovaný uživatel
Kovová montáž mohla být přidána později - nicméně ta sama pochází z konce 19. století.
Registrovaný uživatel
Děkuji moc to už je lepší je čeho se chytit a třeba hledat,hledám hledám a nic moc.Takže to není špatný kousek?Já sklu moc nerozumím proto se ptám.
Registrovaný uživatel
kovová montáž nebyla dělaná dodatečně,byla součastí sklenice.Sloh empír sklo:většinou v kovové montáži,brus byl většinou kaménkový.
Registrovaný uživatel
Jinak k té sklenici ... nemá spíš secesní prvky ? Ty rostlinné motivy a ta moucha v kovové montáži ? Třeba se mýlím, jen pocit laika.
Registrovaný uživatel
empir
Registrovaný uživatel
Takže Empirová sklenice s montáží,jakou má asi tak prodejní cenu?přibližnou cenu?sklo nesbírám tak půjde do světa.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Sklenice stáří?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1