Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Sklo plastika Jan Černý?

Vykupminci.cz
Numisargo

Sklo plastika Jan Černý?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o radu co je to to za předmět, dnes jsem to nalezl na půdě. Předem dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Další důkaz o návštěvě mimozemšťanů, Däniken by měl radost :D ;)
Registrovaný uživatel
plastika tavená,broušená,sběratelsky vyhledávana.
Registrovaný uživatel
Na pohled to fakt vypadá jak známá postavička v cause UFO z Roswelu , ale říkáte sklo ? Na fotkách to vypadá jako keramika , ale říkáte sklo , tak sklo.
Registrovaný uživatel
A to logo ART , to je tam vyleptané , nebo jak?
Registrovaný uživatel
Logo-používané GLASSEXPORT CO.LTD. kolem roku 1980-1990.K této plastice byl ještě přiložen papírový certifikát.hodnota této plastiky s tímto značením 25.000czk i více.
Registrovaný uživatel
To logo tam je naprosto nezbytné protože jinak by se možná nepoznalo že jde o umění :D ;)
Registrovaný uživatel
s tímto logem je pouze Unikát to znamená JEDEN kousek.
Registrovaný uživatel
No nehleděna to , co bylo psáno na lístečku je plastika dost amatérská a myslím že se nebude jednat o nic cenného .V devadesátých letech byla asi výroba něčeho podobného technologicky obtížná , ale dnes si podobnou věc můžete vyrobit sám na sklářských kurzech , bude jenom záviset na vaší šikovnosti .Kurzů je všude velké množství , namátkově jsem vybral jeden z nich http://www.cestyskla.cz/kurzy/umelecke-kurzy/sklenene-sochani/
Registrovaný uživatel
to snad nemyslíte vážně,Jinak tento kurz Vladímíra Kleina znám osobně jsem s s ním v osobním kontaktu.
Registrovaný uživatel
No on děda pracoval jako obchodní ráda do roku 1988 tak je možné že to někde dostal jinak logo art je nalepené

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pěkná práce,pěkný kousek.logo nechte na místěPakliže by jste prodával obrátit se na aukční sín Dorotheum-Křehká síla-jednou za rok pořadají aukcí,plastik.Je to opravdu Jan Černý.Osobně bych neprodaval ponechat,něco jako investici-lepší než penzijní fond.
Registrovaný uživatel
http://www.eantik.cz/zena-a-dite-tavena-a-brousena-sklenena-plastika-jan-cerny-107525-p/
Registrovaný uživatel
Kéž bych něco takového také našel na půdě.:-)
Moc hezké...Také bych uschoval na důchod,jako pojistku...
« Poslední úpravu provedl(a) jardelll v 28. 2. 2018, 12:13. »
Registrovaný uživatel
Dobrý den, shodou okolností mám také jednu palstiku Jana Černého. Jen mi není jasné, co znamená to číslo vlevo a také, jestli je plastika se signaturou cenější? Dokáže mi někdo poradit s cenou?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
čísla znamenají registr.model.většinou plastiky jsou signované autorem.cena cca 20.000 -25.000czk.Prodejem bych vyčkal,dost se jich objevují v aukcích,nechat vyhladovět trh.Osobně bych neprodával,pouze sledovat aukce.
Registrovaný uživatel
Ta červená plastika , to už je lepší .
Registrovaný uživatel
obě jsou krásné..
Registrovaný uživatel
Děkuji za informace. Přiznám se, že o prodeji skutečně uvažuji. Ještě k těm číslům otázka. Je to číslování jako u grafik?
Registrovaný uživatel
petrarca napsal
Ta červená plastika , to už je lepší .
Nádhera!
Registrovaný uživatel
výrobní číslo 150-243,neznám pod jakým názvem je tato plastika.sklárna Majak -Jablonec nad Nisou.
Registrovaný uživatel
http://www.artplus.cz/cs/autor/5091-cerny-jan
zde je graf prodeje,doporučuji vyčkat...
Registrovaný uživatel
Děkuji!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Sklo plastika Jan Černý?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1