Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Evropské známky » sovětský svaz

Vykupminci.cz
Numisargo

sovětský svaz

Moderátoři: Akir, ikanek, Pavel_III, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Když jsem poměrně nedávno, v horizontu roků začal s filatelií, byly destinace, které mě nic neříkali a tenkrát bych nevěřil, že se jim jednou trochu pověnuji.
Ale jak člověk s filatelií, se známkami pracuje, prostě mu rukama projde všechno možné.
A tak když jsem v lonském roce v létě v haraburdí z pozustalosti našel naditý album CCCP, posléze jsem jej vzal do ruky a trochu prolistoval. A tak jsem ještě zapátral v mišmaš alb a nakonec se rozhodl, že tomu dám trochu času.
Koupil jsem si předtištěné listy pro CCCP, k tomu 2 kila hawidek a pomalu jsem s touto destinací, pro mnohé nenáviděných okupantů, pro mnohé hrdiných bratrů začal zpracovávat.
No trvalo to.
Ale musím říci, že po stránce filatelistické, po stránce výtvarné to je moc pěkné. Trochu mne mrzelo, že jsem postupoval jen dle obecného michela a podle předtištěných listů s obrázky při nalepování, takže zcela jistě jsem opomenul nějakou zvláštnost, DV,VV,.. ale člověk nemuže chtít všechno.
Co jsem měl jsem nalepil, něco málo zbylo a píšu vlastně proto, že je to také dobrý poznatek. I něco, po čem člověk extra netouží, jej může obohatit.
Nu a na závěr, sám se touto zemí více zabývat nechci, tak pokud by někdo měl zájem o sbírku CCP na nálepních listech, rád přenechám. Podotýkám však, že to je prostě hezká sbírka a pominuli náklady a práci, tak má to poměrně vyšší cenu.
Když tak se ozvěte, pošlu nějaké foto.
Registrovaný uživatel
Tak reakce na webu žádná, pouze jsem dostal dotaz typu, CCCP je šunt, ale koupím do tisíce korun....

Tak raději na ukázku pár fotek, třeba jen poslední ročník, tedy 1991.

Je to celkem 12 silných vazačů.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Evropské známky » sovětský svaz

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1