Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Starožitné obrazy na prodej.

Vykupminci.cz
Numisargo

Starožitné obrazy na prodej.

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prodám tyto 4 starožitné obrazy:

1. obraz od významného rodáka a malíře z Horní Cerekve Josefa Bartůňka (1902-1955) - viz zde : http://www.hornicerekev.cz/cz/mistni-rodaci-a-vyznamne-osobnosti-2.html, jedná se o originální olejomalbu na plátně z r.1933 - od té doby je majetkem naší rodiny, rozměr obrazu je 57 x 75cm a je na něm zobrazen kostel Zvěstování Panny Marie v Horní Cerekvi. Cena 1.900,-Kč.

2. obraz z 30.let 20.století, jedná se o olejomalbu na kartonu, signováno, bohužel podpis jsem nerozluštil, rozměr obrazu je 52 x 41cm a je v nádherném původním rámu, cena 1.900,-Kč.

3. obraz - litografie od významného českého malíře Ferdinanda Engelmullera (1867 - 1924), jedná se o první originální otisk podepsaný malířem osobně a je i bez jakéhokoli pořadového čísla, rozměr obrazu s rámem je 39 x 41cm, je zasklen a je na něm zobrazena katedrála sv.Mikuláše v Praze. Cena 900,-Kč.

4. obraz z 50.let 20 století, jedná se o olejomalbu na kartonu, signováno,
bohužel podpis jsem nerozluštil, rozměr obrazu s rámem je 32 x 28cm. Cena 900,-Kč

Při prodeji všech 4 obrazů najednou cena 5.000,-Kč, v případě zájmu zašlu další foto, bližší info na emailu : olca.jelinkova@seznam.cz, příp.na tel. 603553264.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) TomasJ v 10. 10. 2012, 16:04. »
Registrovaný uživatel
Obraz č.4 je prodaný, stále na prodej č.1,2 a 3.
Registrovaný uživatel
to se ani nedivím, totiž pán ve škatulce č.4 je totální anti-imprese konce 19.století, nato není žádná kritika.
Registrovaný uživatel
Bernard napsal
to se ani nedivím, totiž pán ve škatulce č.4 je totální anti-imprese konce 19.století, nato není žádná kritika.


Prosím o objasnění, co tím myslíte, vůbec obrazům nerozumím, to znamená, že tento obraz byl absolutní propadák a mazanice, která nestála ani ze řeč nebo že to byl kvalitnější a cennější obraz než cena, za kterou jsem ho prodal? Ani signaturu a stáří se mi nepodařilo rozluštit, přesto, že jsem to zde na fóru zkoušel, nikdo ale buhužel kloudně neporadil, tato diskuze je zde : https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/urceni-signatury-a-ceny-olej-na-kartonu-_post_-193548#post193548
Registrovaný uživatel
Vážený, prostě je tu malá zakřivené osa umělců, kteří by na štětec radši šahat neměli:)
Registrovaný uživatel
Bernard napsal
Vážený, prostě je tu malá zakřivené osa umělců, kteří by na štětec radši šahat neměli:)


Stále nerozumím, tím myslíte, že malíř, co namaloval 4. obraz raději vůbec malovat neměl? Přitom se mi ale právě tento obraz líbil nejvíc ze všech těchto čtyřech obrazů a také se jako první prodal.
Registrovaný uživatel
mily TomasiJ,lidi jsou potvory ruzne, a to je dobre neb co se tobe libi se nemusi
nutne libit nekomu druhemu,tak je to s obrazy,auty oblecenim i zenami,jenom
clovek hloupy a nevychovany vam bude otevrene hanit vas obraz,obleceni,nebo
zenu,mne se ty vase obrazy take moc nelibily,vyjma te kresby uhlem,ale to je
muj prisne privatni nazor a tak neveste hlavu,nebot na kazdou blbost se kupec
najde... :D
Moderátor
Maxmilian napsal
mily TomasiJ,lidi jsou potvory ruzne, a to je dobre neb co se tobe libi se nemusi
nutne libit nekomu druhemu,tak je to s obrazy,auty oblecenim i zenami,jenom
clovek hloupy a nevychovany vam bude otevrene hanit vas obraz,obleceni,nebo
zenu,mne se ty vase obrazy take moc nelibily,vyjma te kresby uhlem,ale to je
muj prisne privatni nazor a tak neveste hlavu,nebot na kazdou blbost se kupec
najde... :D


Moc piješ, Maxi... Žádný uhel tam nemá, to černobílé je grafika...
Registrovaný uživatel
sakra ,dyt je to tam napsany...ach jo.. :oops:
Registrovaný uživatel
Tady je pro srovnání obraz zřejmě od stejného autora Mühla, jako ten výše zkritizovaný Mühl. Ten na Aukru se mi však zdá o něco málo povedenější
http://aukro.cz/krajina-stary-olej-na-kartonu-a-muhl-68x44-5cm-i2795418633.html
_______________
Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4
Registrovaný uživatel
Obrazy č. 1, 2, 3 stále na prodej, zároveň upravuji ceny : č. 1 za 1.700,-Kč, č. 2 za 1.700,-Kč a č. 3 za 700,-Kč, příp. všechny tři najednou za 3.800,-Kč.
Registrovaný uživatel
Obraz č.3 prodán, stále jsou na prodej obraz č.1 za 1.600,-Kč a obraz č.2 také za 1.600,-Kč.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Starožitné obrazy na prodej.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1