Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nápoje » Starý alkohol

Vykupminci.cz
Numisargo

Starý alkohol

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, dostaly se ke mně tyto staré láhve.

Řeknu to na rovinu, láká mně to vypít, ale předem bych chtěl vědět zdali náhodou mezi nimi nejsou nějaké hodnotnější.

Upřímně doufám, že mne zde napíšete komentáře typu : max 300 láhev. Abych je mohl okusit 😅😅😅

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Snažil jsem se najít své pomocí a nic by drahé být nemělo, možná ta Německa brandy, ale upřímně nenašel jsem nic o této lahvi, ale vážně nic.
Mohl by mi prosím někdo pomoci?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Možná je to tím, že ta lahev není německá, ale je z Norska. Někdy stačí opsat do vyhledávače text z etikety, jak prosté.
Adalbert
Registrovaný uživatel
Děkuji za opravu, ale ani přesto jsem nic nenašel.
Mohl by jste mi poslat odkaz?

Děkuji
Registrovaný uživatel
O společnosti jsem pár informací našel, ale mně osobně by zajímaly informace ohledně láhve.
Registrovaný uživatel
A co potřebujete tak nutně vědět? Vyrobila to velká konzervárenská společnost společnost, ze směsi různých brandy, z nichž nejmladší z nich bylo v době lahvování 3 roky. A to údajně podle receptury mnichů z kláštera na ostrově Gimsoy. Ve své době šlo běžnou spotřební lihovinu, u nás by to snad mohl koupit nějaký barman z nějakého lepšího baru jako zajímavost na míchání koktejlů. Pár stovek Vám za to snad někdo dá, ale tisíce nečekejte.
Adalbert
Registrovaný uživatel
Tisíce nečekám, ale zajímalo mne jestli to má cenu, nebo ne.
Veškeré mé dotazy a otázky jsou uvedeny v textu výše. Stačí přečíst, jak prosté
Registrovaný uživatel
Ano, stačí si přečíst na co se mne ptáte v 11.00, a následně v 11.01. Původně jsem Vám jen upřesnil, že lahev kterou považujete za německou je norská, a že k nalezení potřebných informací stačí opsat text z etikety do vyhledávače, a dodal jsem jak prosté, a myslel jsem to ve smyslu, že je to jednoduché. Vás se to zřejmě nějak dotklo, pokud ano, tak se hluboce omlouvám. A děkovat za pomoc mi opravdu nemusíte.
Adalbert
Registrovaný uživatel
Myslel jsem úplně prvotní text, ve kterém je dotaz uveden, ale v pořádku 🙂.
Výrok jak prosté se mně opravdu nedotknul, používám jej běžně a také byl použit ve smyslu, že to je jednoduché 🙂.
Jestli se to dotklo Vás, také se omlouvám.

A upřímně moc jste mi nepomohl, ale i přesto děkuji.
Registrovaný uživatel
Reagoval jsem na Váš dotaz ze 14.5. - 2102 hod, kde jste si nevěděl rady s Německou brandy. A zakončil jste to cituji: Mohl by mi prosím někdo pomoci?
Tak jsem Vám pomohl a napsal, že je to z Norska a poradil ať použijte text z etikety.
Potom jsem Vám znovu pomohl a napsal o jaký alkohol jde, a kde by se dal možná dobře prodat. Jak více bych mohl pomoci mne už nenapadá.
Co se týká předchozích lahví, ty zde na fóru možná už byly probírány u dotazů jiných tazatelů. Zkuste si to projít.
Děkuji Vám za pozitivní diskusi, a přeji Hezký den.
Adalbert
Registrovaný uživatel
Já opravdu nemám energii a chuť se zde hádat. Přišel jsem si pro rady. Pokud se v tomto oboru neorientujete, tak prosím příště nepište. Děkuji

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Nápoje » Starý alkohol

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1