Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nápoje » Starý alkohol na prodej

Vykupminci.cz
Numisargo

Starý alkohol na prodej

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den přátelé, potřebovala bych poradit jak to je v dnešní době s prodejem starého alkoholu. Stáří 20 až 50 let, možná i více, tedy logicky bez kolku. Lze ho prodávat jako sběratelský kousek aniž bych něco porušila? Moc děkuji za poznatky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, jestli-že prodáte jen to co vidím tak problém nebude, vždy uvádějte že slouží POUZE pro SBĚRATELSKÉ ÚČELY. Jestli chcete prodávat více a trvale mohl by být problém z živnostenským zákonem, na jakoukoliv činnost kdy prodáváte za účelem zisku a váš prodej jeví znaky dlouhodobé činnosti by jste měla mít ŽL. V případě že prodáváte jen přebytky a ne stále ŽL mít nemusíte. PS: z toho co vidím žádný velký zisk nečekejte, spíše bude náhoda když najdete někoho kdo bude mít zájem a nabídne vám za nějakou lahev 100,-Kč, některé (většinu) podle mě neprodáte vůbec. Vláďa
Registrovaný uživatel
Bohužiaľ tu prezentovaný alkohol asi nebude objektom zberateľského záujmu. Tieto lacnejšie značky boli určené na bežnú konzumáciu. Hanácku vodku a Key-rum v tomto balení sme niekedy kupovali v Tuzexe. Cezar sa vo veľkom nosil z Juhoslávie. Niektoré uzávery sa mi vidia poškodené. V zopár fľašiach je viditeľný úbytok alkoholu. Buď to už niekto otvoril alebo nevhodným skladovaním za tie roky sa pod viečkom rozpadlo tenké korkové tesnenie (alebo aj plastové). Tým pádom sa alkohol postupne vyparil. Za 30 rokov tam ostalo alkoholu možno tak zo 20%. No a celkom úprimne, vyvetranú tekutinu s náznakom alkoholu skutočný zberateľ nekúpi.
Moderátor
Nebylo by jednodušší to prostě vypít? Teda ne všechno najednou , pochopitelně.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Nebylo by jednodušší to prostě vypít? Teda ne všechno najednou , pochopitelně.

To měli udělat už dávno.
Registrovaný uživatel
Velice všem děkuji za poznatky.
Mám jich víc, i zajímavější, ale né plný sklep.
Otevřené samozřejmě nejsou. Ano, některé bohužel vyprchaly. Nehodlám to prodávat na chlastání, co si s tím udělá kupující je jeho věc. Někomu stačí to vystavit :) I "pár korun" se hodí a přijde mi líto to vyhodit.
Mělo. Já na alkohol nejsem, jen to tu překáží :/
Registrovaný uživatel
Některý by se mohli prodat za daleko víc než 100Kč, hlavně ty z komunistický éry. Ty pouhých 20 let starý nejspíš žádnýho sběratele (nostalgika) moc zajímat nebudou..
Registrovaný uživatel
mohly
Registrovaný uživatel
Za kolik byste třeba zkusili střelit Lemon Curacao, závod Říčany, rok 1984?
A máte nápad kam všude dát inzerát? Prodej alkoholu je snad všude zakázaný. Děkuji.
« Poslední úpravu provedl(a) Lemonka v 21. 5. 2020, 22:48. »
Registrovaný uživatel
U jiného zboží jsem dokázala dohledat či odkadnout cenu. Tady jsem ovšem marná :(
Registrovaný uživatel
Dobry den, mam zajem o nejaky vas alkohol. Muzete mi je, prosim, nafotit vsechny?
Registrovaný uživatel
Dobrý den, má někdo zájem o československý originální Fernet Stock 1L?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Si tu nový, téma nemá moderátora. Ten by Ťa upozornil, že podľa pravidiel (hore na lište) by si mal uviesť cenu. Bod 7.
Mne osobne je to jedno. Dá sa s tým vybehnúť... ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Ahoj, ano, já.. a velký!! Ozvi se mi, prosím, na: janek.85@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Leo Praha napsal
Dobrý den, má někdo zájem o československý originální Fernet Stock 1L?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


Ahoj, ano, velký!! Ozvi se mi, prosím, na: janek.85@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den, měl by někdo zájem o tuto láhev gruzijskeho koňaku z roku 1978? Případně netušíte jakou by mohla mít cenu? Díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dobrý den, měl bych zájem, můžete mi prosím napsat na email jefecito@seznam.cz, díky
Registrovaný uživatel
Lemonka napsal
U jiného zboží jsem dokázala dohledat či odkadnout cenu. Tady jsem ovšem marná :(


můžete se mi prosím ozvat na jefecito@seznam.cz. děkuji
Registrovaný uživatel
Dobrý den, máte ještě nějaké láhve k prodeji? Děkuji za odpověď
Registrovaný uživatel
Mám na prodej alkoholové miniatury firmy KORD
Basa 12ks. Měl by někdo zájem ? Cenu nevím ,mohu vystavit na aukro.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, měl by někdo zájem o tyto láhve rumu z roku 1981? Případně netušíte jakou by mohly mít cenu? Mám k dispozici dvě plné zavřené láhve od obou druhů.

Budu rád za jakékoliv informace.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte:
email: liborsobotka2@seznam.cz
tel: 728833211

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
42 Kčs za 0,5l Tuzemského rumu v roku 1981. To bola celkom slušná paľba, keď sa chcel niekto opiť... :shock:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Pokuste se doptat zde: https://rum.cz/scripts/php/index.php?lang=cz
Registrovaný uživatel
Děkuji za info, už jsem jim tam napsal :D. Ještě jsou dvě láhve volné, kdyby měl někdo zájem.
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Mám láhev Karpatské Brendy Špeciál z roku 1985. Ten závod vyčistil sklady této Brendy v roce 2014. Na Slovensku byla zadána v roce 2015 a v ČR se prodávala co jsem našla za 4000-3500Kc. Nemáte tušení kolik by stála dnes?Děkuji za odpověď.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Nápoje » Starý alkohol na prodej

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1