Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Sto korun československých

Vykupminci.cz
Numisargo

Sto korun československých

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, již spoustu let vlastním tuto bankovku, kterou jsem dostal od své babičkyv roce 1975. Tuto bankovku dostala jako mladé děvče přímo od pana presidenta T.G.Masaryka,kdy to si bohužel již nepamatuji..., včera jsem ji nalezl po 35ti letech v jedné knize kam jsem ji zřejmě tehdy "uschoval". Jen tak by mne zajímalo, zda má tato bankovka jinou cenu než pro mne jako památka cenu historickou...? Děkuji předem za odpověď. Pavel Vata

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
sběratelská cena je jen pár korun a vzhledem k tomu, že bankovka je z roku 1945 a TGM zemřel v září 1937....prostě pěkná pohádka pro vnuka ;)
Registrovaný uživatel
krute :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
On myslel určitě Jana Masaryka!
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
sběratelská cena je jen pár korun a vzhledem k tomu, že bankovka je z roku 1945 a TGM zemřel v září 1937....prostě pěkná pohádka pro vnuka ;)


navíc už vidím, jak Masaryk bere do ruky takovou hnusně zachovalou a špinavou bankovku a někomu ji věnuje, to by byla spíše OSTUDA !......ale pohádka je to pěkná............ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
treba ji predal v UNC stavu a pak obihala po vesnici ... vsichni to chteli drzet v ruce ...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Sto korun československých

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1