Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Stojí za odborné vyčištění?

Vykupminci.cz
Numisargo

Stojí za odborné vyčištění?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Před zamýšleným novým zarámováním (původní rám pražského rámaře ze Smíchova se nezachoval) portrétu pradědovy oblíbené služtičky Bětušky :D bych chtěl nechat toto nesignované dílko - olej na kartonu o rozměrech 42 x 32 cm odborně vyčistit.
Nevím však , zda je to při dnešních cenách těchto prací a mně neznámé hodnotě
obrazu rozumné. Děkuji za případné fundované rady.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pekná je, Betka jedna... ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Pokud bych měl na Vašem místě vyřešený rodinný vztah k portrétované osobě, neváhal bych. Jedná se o velmi dobrý portrét, ať to maloval kdokoliv. Rozhodně stojí za restaurování a pěkné zarámování.
Registrovaný uživatel
Obrázek je to tak kvalitní, že se mi nechce věřit, že by se v rodině nedochovalo jméno malíře... určitě nechat ošetřit a pěkně zarámovat!
Registrovaný uživatel
Děkuji za dosavadní kladné reakce a doporučení. Bohužel asi neumím adekvátně záměru používat emotikony
a způsobil jsem tak jisté nedorozumění, za což se omlouvám.Smějícím se smajlíkem v textu jsem chtěl vyjádřit, že proklamovaný rodinný vztah k obrázku nemá být brán vážně. Prostě se mi i díky modelce na první pohled líbil, takže jsem jej před léty bez váhání koupil a teď uvažuji, jak s ním naložit.
Registrovaný uživatel
Betka sem, Betka tam. Aj tak je pekná, Zuzka jedna. :)
-s-
Registrovaný uživatel
;) Jako od Renoira

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Stojí za odborné vyčištění?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1