Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Stokoruna z roku 1993

Vykupminci.cz
Numisargo

Stokoruna z roku 1993

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den,

rad bych se zeptal za nize uvedena bankovka na vetsi hodnotu nez 100 Kč. Jedna se o stokorunu z roku 93 A46.

Dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
něco málo nad nominál, dal bych to od korunky na aukro, možná 150 korun dostaneš
Registrovaný uživatel
Nechcem podceňovať bláznivosť aukra, ale podľa mňa za bankovku v tomto stave viac ako 100 Kč nedostaneš.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
taky bych to spis videl na 100 korun, mozna o chlup vice, ale je otazka, jestli to vubec kvuli tomu chlupu v radu par korun stoji za namahu vystavit
Registrovaný uživatel
mám 3 UNC bankovky 100 Kč model 1993 a 12 kusů bankovek UNC Kč 200 též model 1993 a nvystavuju je, protože zisk z toho se nevyplatí za námahu.
_______________
www.finmaker.co.uk - diskuze o investičním sběratelství a podnikání vůbec
Registrovaný uživatel
Jaké máte čísla sérií stokorun? Kdyby mi chyběly a jsou na prodej, tak se můžeme domluvit.
Díky
bbcuk napsal
mám 3 UNC bankovky 100 Kč model 1993 a 12 kusů bankovek UNC Kč 200 též model 1993 a nvystavuju je, protože zisk z toho se nevyplatí za námahu.
Registrovaný uživatel
Bbc uk i já bych byl vděčný za seznam sérií, kdyby Vám to stálo za námahu poslat.

Díky :)
Registrovaný uživatel
Dobrý den, dostala se mi do ruky neplatna stokoruna z roku 1993 a chci se zeptat jestli je pro někoho zajímavá nebo ji mám vyměnit v ČNB?
Díky
Registrovaný uživatel
sstastna napsal
Dobrý den, dostala se mi do ruky neplatna stokoruna z roku 1993 a chci se zeptat jestli je pro někoho zajímavá nebo ji mám vyměnit v ČNB?
Díky


Dobrý den,

záleží na sériovém čísle.
Registrovaný uživatel
A66 823374
Registrovaný uživatel
Diky, bezna a bezcenna.
Registrovaný uživatel
děkuji za info, vyměním ji teda v ČNB
Registrovaný uživatel
Zdravím, měl bych zájem o 50, 100 a 200 Kč bankovku v UNC stavu, vše r.1993. Na seriích mi nezáleží, teprve začínám. Tak jestli někdo máte na prodej, pište na email : resapojk25@gmail.com
Registrovaný uživatel
Na poptávku bankovek máme toto vlákno https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/poptavka-bankovek-1267x44
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Mám 100 Kč serie A01 350372 jakou má hodnotu? Předem děkuji za odpověď.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
v tomto stavu je naprosto běžná, do 200 Kč
Registrovaný uživatel
Dobrý den, dokážete mi prosím říct, zda má tato bankovka nějakou hodnotu?
Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
stačí se podívat v tomto vláknu o kousek výše ;)
Moderátor
Tady si můžete vybrat z Aukra, případně zkuste to hodit na Aukro a máte to vyřešeno :-)
https://aukro.cz/vysledky-vyhledavani?size=180&text=100%20K%C4%8D%20serie%20A&categoryId=109883
_______________
MEMENTO MORI ET CARPE DIEM

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Stokoruna z roku 1993

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1