Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > STŘÍBRNÉ MINCE - BEZ LETOPOČTU <

Vykupminci.cz
Numisargo

> STŘÍBRNÉ MINCE - BEZ LETOPOČTU <

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 110 111 112 113 114 115 116 117 118 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
No myslel jsem si to - žádný kapr naháč na feniku nebyl, není a nebude :-)
Registrovaný uživatel
Prosil bych o určení mince průměr 12.mm. Předem děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
http://www.fortresscatalogue.com/index2.php?cat=1596PL00100&page=Coin_Details
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o určení, nějaké info a cenu mince(medaile).Průměr 50mm, váha cca 41,8g, ze strany vyraženo 990.Je určitě celá z Ag, není postříbřená.Našel jsem podobnou: https://www.ma-shops.de/rittig/item.php5?id=80729009 ale nesedí rozměr, váha, kov.Budu rád za pomoc, děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Německy neumím ale pochopil jsem že to je medaile ze zemědělské výstavy za chov kanárů ;)
Ta medaile na tvém odkazu je jen postříbřená.
Registrovaný uživatel
Nějaké bližší info ohledně této medaile, ceně by nebylo?
Registrovaný uživatel
https://www.numisbids.com/n.php?p=lot&sid=703&lot=696

Zkusil bych dle těchto informací gůglit a nebo jestli vládnete NJ, tak zkusit napsat aukčnímu domu. Medaile je to krásná a cenu určí trh či zájem na aukci.
Může to být minimálně 1 200,- u nás až ......, ale na zbohatnutí to není.
Registrovaný uživatel
Já bych to s tou cenou moc optimisticky neviděl, oceňovací medaile za kanárky nejsou u sběratelů moc populární :roll:
Tipoval bych něco málo nad cenu kovu.
Registrovaný uživatel
Moc děkuji..
Registrovaný uživatel
nevie niekto co to je prosim?
sorry za zle foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
polske pulgrose, prvni je treba alexandr (1501-06), jak jde precist, zbytek asi zikmundi
Registrovaný uživatel
vdaka
Registrovaný uživatel
Dobrý den...
známý mě poprosil o identifikaci a taky o zjištění, zda je ta mince vzácná a popřípadě i jakou má cenu v tomhle stavu.
Kdo by věděl pár informací, ať mi zde písne pár řádečků...

Za odpovědi předem děkuji...

Zdeněk P.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
striktne vzato, mince je stale platna a ma cenu proste pul dolaru, jak je na ni napsano

s ohledem na obsah kovu (40 % stribra) je jeji soucasna hodnota v dolarech asi 5x vyssi

pak je zde hodnota s ohledem na oblibenost mince (ani ne tak sberatelska), proste mince s Kennedym je casto brana jako amulet / mince pro stesti

dalsi je pohled sberatele. tam vas asi zklamu - mince je dost poskrabana (zkratka nese stopy obehu), takze maximalnich moznych cen nedosahne, detaily jsou setrene

vice zde:

http://www.coinvalues.com/kennedy-half-dollar/1967

nebo zde:

http://www.usacoinbook.com/coins/2882/half-dollars/kennedy/1967-P/
Moderátor
nema prosim nekdo neco modernejsiho a spolehlivejsiho k urcovani strasburskych razeb (1/2 kreuzer)? Saurma ani rok neuvadi, urceno mam jako Saurma 1978.

jde o to, ze kdyz se na minci podivam, prijde mi po ikonograficke strance trochu starsi nez jako mince z konce 16. stoleti - nejak tomu moc uverit neumim (typicke urceni: French States-Bishopric City of Strasbourg, Alsace, Charles of Lorraine (1593-1607)), Kreuzer, Undated (c.1595)). jenze ARGENTINA / DEO * GLORIA jsem nasel na mincich s jinym krizkem (i pismem - viz zde, kde tomu tu dataci verim).

nekde se uvadi ze bylo razeno od 1480. ja bych intuitivne veril necemu z obdobi z prvni poloviny 15. st. co si o tom myslite / vite?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Soubor PG na určení.
Děkuji
Kojot

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Starší typy grošů Václava IV. v tomto stavu by šly podrobněji určit z velkých fotek jednotlivých mincí, otázka je, zda je to nutné...
Registrovaný uživatel
Super děkuji moc, možná jich bude na určování hodně.
Registrovaný uživatel
Určitě by to chtělo ten depot minimálně zdokumentovat, čili udělat kvalitní fotodokumentaci a metrologii.
Registrovaný uživatel
Klidně pošlete fotky
Registrovaný uživatel
Zdravím Vás páni dostal sa mi do rúk celkom pekný konvolut fenigov, žiaľ nemám Cacha (ak máte niekto na predaj rád si ho za rozumnú cenu kúpim)

Prosím nepozriete sa na ne aspoň zbežne. Mám pocit, že ten v prvom rade štvrtý zľava, by mohol byť zaujímavý. Ten obojstranný. Vďaka za pomoc...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
vo svete numizmatiky sa rad naucim nieco nove od skusenejsich.
Registrovaný uživatel
Tyhle tam Cach nemá, ty asi najedete v CNA, rakouské feniky nebo jejich uherské plagiáty...české žádné
Registrovaný uživatel
Pardon myslel som CNA určite by sa mi zišiel.
_______________
vo svete numizmatiky sa rad naucim nieco nove od skusenejsich.
Registrovaný uživatel
Stredo: čo viem, je to pomerne drahá publikácia aj ja ju zháňam dosť dlho a nič.
K tým fenigom, niektoré vidím ozaj po prvý raz, hlavne tie obojstranné. Hádam sa vyjadrí aj pavelgregor.
Registrovaný uživatel
v Maďarsku vyšla kniha ktorá sa zaoberá touto problematikou. Dá sa kúpiť už aj na Slovensku.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 110 111 112 113 114 115 116 117 118 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > STŘÍBRNÉ MINCE - BEZ LETOPOČTU <

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1