Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Súťaž

Vykupminci.cz
Numisargo

Súťaž

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Garfield- opravdu škoda, že tak pozdě, jsou to krásné kousky!
Registrovaný uživatel
Ti co ještě nehlasovali již mají pouze 52 minut na to, aby to napravili. Poté uzavírám a vyhodnocuji soutěž ;)
Registrovaný uživatel
Co takhle upustit od tohoto až příliš transparentního a spravedlivého vyhodnocování a zavést naprosto netransparentní a zákulisím ovlivnitelnou losovačku? :mrgreen: :twisted:
Registrovaný uživatel
Bohužel v práci se na youtube nedostanu, tak nevím o co jde :(
Registrovaný uživatel
To je video s losováním firem na karlovarském magistrátu či kde, které se mají zúčastnit užšího kola výběrového řízení na miliardovou zakázku stavby sportovní haly. A ten vykuk tam drahnou dobu loví v losovacím kyblíku a hledá tu správnou firmu, za úsměvu přítomné notářky :roll:
Registrovaný uživatel
Aha, tady o nic nejde, tak můžeme hlasovat veřejně :D
Registrovaný uživatel
Nikdo další už se nebude účastnit hlasování a nechce tak zasáhnout do velmi těsného souboje o 1. a 2. místo?? Neváhejte a přistupte blíže ... zbývají poslední tři minuty!
Registrovaný uživatel
Vyhodnocení soutěže o nejkrásnější PG Jana Lucemburského:

1. místo: Kucera - 23 bodů

2. místo: jacx - 21 bodů

3. místo: petr1596 - 14 bodů

4. místo: Archypov - 5 bodů
5. místo: Flohmik - 2 body
6. místo: Maxim - 1 bod
Registrovaný uživatel
Gratuluji! První tři vítězné groše zašlete na adresu pořadatele soutěže dle platných pravidel (ty byly uvedeny při vyhlášení soutěže v poznámce pod čarou písmem o velikosti 0,001mmm) :D

Nyní vyhlašuji novou soutěž o nejkrásnější PG Karla Lucemburského. Zahájení soutěže je v pondělí 24.3. od 8:00
Moderátor
smutné smutné :'(

ale spravedlivé - tak gratulace vítězovi
Moderátor
kacuro napsal
Gratuluji! První tři vítězné groše zašlete na adresu pořadatele soutěže dle platných pravidel (ty byly uvedeny při vyhlášení soutěže v poznámce pod čarou písmem o velikosti 0,001mmm) :D


jo pamatuji, že hlavním organizátorem, iniciátorem a prvotním pořadatelem je Archy - takže na jeho adresu ??
Registrovaný uživatel
Ne ne, pořadatelem a sudím této konkrétní soutěže byl kacuro :D Ty nikam svůj (bývalý) PG posílat nemusíš, vezmi mi ho do KH, alespoň ušetříš na poštovném :mrgreen: Zatím mi ho těch pár dní opatruj ;) :twisted:
Moderátor
Archypov napsal
Vyhlasujem 3. súťaž o najkrajší pražský groš Jána Luxemburského. Verím, že sa nám tu ukážu nádherné kusy. Očakávam návrhy na nové pravidlá, ako tu bolo prezentované.


kacuro, kacuro - tvá pravidla realizovaná prý písmem o velikosti 0,001mmm tady asi neviděl nikdo, ale toto je čitelné na webu dodnes
Registrovaný uživatel
Safra, snažil jsem se soutěž zmanipulovat ve svůj prospěch a byl jsem odhalen :D Dobrá, tak ty PG pošlete kolegovi Archypovi :lol:
Moderátor
no nevím jak ostatní z pódia, ale já asi na tyto "šmejdské" praktiky s písmem 0,0001mmm reagovat nebudu a o grošík se budu i nadále starat sám :D
Registrovaný uživatel
No, a právě proto budu do smrti chudý, neumím totiž lhát a podvádět :D

Grošík si užij, v sobotu ho zapijeme ;)
Registrovaný uživatel
Gratulace vítězi.
Moderátor
díky ;)
Registrovaný uživatel
Jak pozdě?? 3 dni před uzávěrkou. Ale vyřadili jste je, aby náhodou nevyhráli :evil: :evil: :evil:
Takže já a mých 258 členů kočičí rodiny hlasujeme za moje groše, které obsadily první 3 místa! :P :P :P :P :P
jacx napsal
Garfield - škoda, že pozdě - pěkné kousky
Registrovaný uživatel
3 dny do uzaverky hlasovani, nikoli do prijimani grosu do souteze :(
Registrovaný uživatel
Hurley napsal
3 dny do uzaverky hlasovani, nikoli do prijimani grosu do souteze :(


Přesně tak. Navíc se smí přihlásit vždy jen jeden kousek ;) Teď běží soutěž o nejhezčí PG Karla, tak se můžeš předvést ;)
Moderátor
A ten z Brna sem nedávejte, ten už všichni známe, ňákej jinej !!! :P
Registrovaný uživatel
...asi brzy zavedu soutěž o největší šrot, jinak asi nebudu mít šanci :twisted:
Moderátor
Tím bych si nebyl jistej. :lol:
Registrovaný uživatel
tak na rozjezd jeden bez ambicí, bohužel zatím můj jediný Karel, Pinta III. a/1

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Súťaž

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1