Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Sychra a Formánek od korunky na aukru

Vykupminci.cz
Numisargo

Sychra a Formánek od korunky na aukru

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, dala jsem obrazy, které jsem tu měla k ocenění na aukro, od korunky, tak kdo by měl zájem, mrkněte :-) http://aukro.cz/vladimir-sychra-od-korunky-i2312357007.html
Registrovaný uživatel
Celkom od korunky to nieje. :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
jak to že ne??? :roll:
Moderátor
Bábinku jste tam šoupla rovnou za 50 litrů... ;) Ovšem, buďte ubezpečena, že bez znaleckého posudku či jiného hodnověrného "potvrzení" autenticity autorky to na Aukru neprodáte ani za částku o jednu nulu nižší...

Sychru máte v olejomalbách, i když je to litografie... Jestli Vám to za těch 1500 Kč "skočí" nějaký nabuzený překupníček zlákaný vidinou, že olejomalby daného autora jsou řádově "desetitisícové", tak nechci vidět ten poprask v Dejvicích až si to přijede osobně vyzvadnout... :P 8)
Registrovaný uživatel
:-))))) Wjem, prostě jste mě zase pobavil :-))) jakýpak copak, je to starej vobraz, je! Už jenom to, že je 62 let starej, pak ten rám je pěknej že jo. A to že je to Vrbová a né Kelišová, je taky dobrý, tak co...třeba se nějaký takový najde a když ne, ať o tom ví co nejvíc lidí :-))) A ten Sychra, to každej přeci pozná ne? že je to tužkou a ne olejem, tak jsem se spletla no :-))) A teď se tady do mě asi dají co? jen do mě :-))) néééé já to myslim v dobrym :-)
Registrovaný uživatel
:shock: :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Sychra a Formánek od korunky na aukru

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1