Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » T.G.Masaryk - Jak Pracovat - 2.vydání z r. 1928 podepsané Masarykem

Vykupminci.cz
Numisargo

T.G.Masaryk - Jak Pracovat - 2.vydání z r. 1928 podepsané Masarykem

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

při vyklízení pozůstalosti jsem objevil knihu T.G.Masaryka s jeho vlastnoručním podpisem tužkou. Kniha je ve velice dobrém stavu, ačkoliv se stáří podepsalo na mírném zažloutnutí listů, a zajímalo by mě, jakou by mohla mít hodnotu. Jestli se pantatíček Masaryk podepsal na všechno, co mu do ruky přišlo a antikvariáty jsou toho plné, nebo zda se jedná o spíše vzácný unikát. Nerad bych tuto knihu prodával do antikvariátu, kde ji hodí do krabice, dokud ji moli nezpracují, spíše by mě zajímalo, kam bych se měl obrátit, aby se dostala přímo k někomu do sbírky, kdo si ji bude vážit.
Fotografie dodám
Registrovaný uživatel
fotografie

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
250 dám.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, sdělte prosím, zda je ještě k mání kniha TGM s autogramem, jsem sběratel, kterému by udělala
velkou radost, o ceně bychom se určitě dohodli. děkuji za odpověď s případným konkrétním kontaktem, M. S.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antikvariát » T.G.Masaryk - Jak Pracovat - 2.vydání z r. 1928 podepsané Masarykem

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1