Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antické mince » Tetradrachma Thasos

Vykupminci.cz
Numisargo

Tetradrachma Thasos

Moderátoři: Misak33, smith, tenzor.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den všem členům.

Je mi jasné, že je to zřejmě kopie, nicméně není mi jasný materiál - jedná se o AG či cín? Váha by mohla poradit.

Kdo tyto kopie vyrábí? Odkud pochází?

Děkuji a pěkný den.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Myslím , že to bude spíše stříbro , nebo nějaká slitina .Cín asi ne , do toho se spíše mince , díky nízké teplotě tavení odlévají. A dílen na podobné věci bylo jenom v Bulharsku kdysi několik a jsou samozřejmě i jinde na světě a i Čína se v antice začíná vylepšovat :- (( . A myslím , že rytec této mince ,je vidět že to umí---- pokuď se rozhodne přejít na „temnou „stranu „ ,může mít našlápnuto , aby za pár let byly jeho věci lehce zaměnitelné s originály…
Registrovaný uživatel
Děkuji za názor, váha je uplně mimo, o pár g, originalitu tedy můžeme uplně vyloučit, je to tak?
Registrovaný uživatel
Trochu jsem prošel internet a nakonec to bude cínová replika ---viz odkaz .Ale fabrika je moc hezká a pěkně udělaná
http://www.lh-shop.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=trh_flypage.tpl&product_id=840&category_id=244&option=com_virtuemart&Itemid=5&lang=cs&vmcchk=1&Itemid=5
Registrovaný uživatel
mince z odkazu - to je vše Petr Soušek, co dříve prodávala Antiquanova.
Registrovaný uživatel
To je ono! Velmi děkuji!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antické mince » Tetradrachma Thasos

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1