Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Tisíci užívateľ

Vykupminci.cz
Numisargo

Tisíci užívateľ

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Pre všetkých, pre Zdeňka zvlášť. Sledujem, sledujem a nestačím sa čudovať. Už nás tu čoskoro bude 900 užívateľov, tak by ma s trochou nadsázky zaujímalo, aký bude bonus pre tisíceho užívateľa? Dáme mu každý po groši zo svojej zbierky? :twisted:
Registrovaný uživatel
s tím souhlasím, počkám si na ten okamžik a pak se sem přihlásím znovu pod jiným jménem, to pak bude sbírka ;) :D
Registrovaný uživatel
Archypov: a co že nejsi na tom pivečku? že by Ti nechtěli nalít? :) to já už popíjím ... to je lahoda ... ;)
Moderátor
Ty psisko, neprovokuj... :) Ešte čakám kamošku s kamošom, už tu mali byť. Už som vyprahnutý jak Sahara. Inak, berieš mi myšlienky. Ak by tisícemu každy musel niečo dať, tak ťa asi predbehnem a zaregistujem sa pod nejakým nenápadným nickom. Napr. Archipov? :)
Registrovaný uživatel
:D :lol:
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Mno jo... stovky nových uživatelů se registují, ale nikdo nic nepíše :lol: Kdyby aspoň nějaké tlachy... třeba místo "hele, kolik za ni dostanu tisíc?!" by mohlo být "hele, to je ale pěkná mince !" ...to je morálka.. :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Archy: tak se přihlaš pod stovkou jinými nicky, aby se ta 1000 rychle přiblížila a já si pak počkám přímo na tisícovku ;)
Registrovaný uživatel
Robbie: to je jako na jiných fórech, plno lidí a nikdo nepřispívá, to se nedá nic dělat. většinou ty fóra jsou jen o pár skalních nadšencích :(
Moderátor
Jó pánové, já už jsem se z pivka vrátil. Výborná plzeňka do předchlazených půllitrů. To byla živá voda po 15.ti hodinách na služební cestě.

Mňam, mňam. ...

Pokud by šlo o nějakej dárek pro tisícího návštěvníka. Můžu pro spestření věnovat pár mincí Mandžuska 18.stol.
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
Mno jo... stovky nových uživatelů se registují, ale nikdo nic nepíše :lol: Kdyby aspoň nějaké tlachy... třeba místo "hele, kolik za ni dostanu tisíc?!" by mohlo být "hele, to je ale pěkná mince !" ...to je morálka.. :D

Ja vás mám všetkých prečítaných... to sa ráta?
Veď v tomto teple sa mi ani nechce zdvihnúť ruku ku klávesnici.
Registrovaný uživatel
kkiska napsal
Ja vás mám všetkých prečítaných... to sa ráta?
Veď v tomto teple sa mi ani nechce zdvihnúť ruku ku klávesnici.


tak ten jeden pohyb: položit ruce na klávesnici, snad zvládneš ne? no a pak už jen pohybuješ všemi deseti a píšeš ;)
Moderátor
do nedávna som tiež iba čítal a všetko sledoval....
Registrovaný uživatel
protože do nedávna to tu nebylo "fórum" jako takové. lidi jen jasně a stručně odpověděli na dotaz někoho, kdo někde v šuplíku našel starou minci po babičce. teď se tu udělala prima parta a tak to tu krapet ožilo ... jen tak dál pánové !!
Moderátor
presne tak, pekne sa tu tu rozjelo, a nielen pánové, však Katka?
Administrátor
Suhlas. Prima parta nadsencu se tu sesla. Chtelo by to spise nalakat dalsi aktivni uzivatele. Tech co se zaregistruji a vlozi jeden dotaz je docela dost, ale tech opravdu skalnich je zatim malo. Chce to cas. Jen tak dal.
Registrovaný uživatel
Prispejem svojou troškou do mlyna,je pravda pohodlnejšie sa číta ako niekedy píše.No niekedy je zbytočné dupľovať nejakú odpoveď pokiaľ Váš kolega na daný dotaz dal vyčerpávajúcu odpoveď.Zasa nechcem niektorých odhovárať,od komplexnej odpovede,skrátka písať len práve kvôli započítanému bodu je nezmyslel,apropo,že by aj ja???
Registrovaný uživatel
tak tak grofik...
Zatial čítam a učím sa. A keď sa od vás všetko naučím, tak si tu aj pobrblem. Ale pravda je, že momentálne je tak teplo a človeku sa nechce ani ťukať po písmenkách. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Pánové tak trochu k tématu, fakt by mě zajímalo kolik tak může být v ČR sběratelů mincí???? Díky za každý odhad já bych tipoval tak 10-15000 co vy? Když jen 1000 je jich tu zaregistrovaných!!!
Registrovaný uživatel
Zkusme na to jít jinak. Řekl jsem si, kolik lidí znám velmi dobře a na takové úrovni, že jsem tuto známost nehledal z pohledu, jestli to je sběratel nebo ne. Proto jsem do výběru dal tyto počty:

škola: 60 lidí
firma: 100 lidí
příbuzenstvo: 60 lidí
přímé okolí: 40 lidí
do výběru jsou zahrnuty i děti

celkem 260 lidí a z toho se dá říct, že 3 lidi jsou sběratelé, což je cca 1,1 %
v ČR žije cca 10 306 000 lidí
1,1 % je 113 366 sběratelů, je třeba vzít statistickou odchylku (kterou nikdo nezná) a vyjde to něco kolem 100 000 lidí
toto je odhad, dle mých známostí, u někoho jiného to může být jinak a můžu se mýlit
to je odhad součtu počtu sběratelů na velmi dobré úrovni i na úrovni začátečníků
Moderátor
Sa nám to blíži priatelia, sledujete? Tak kto bude tisíci? Archipov?
Moderátor
no predsa ja, zaregistrujem sa ešte raz.... :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
no možná by to mohl být i katsuro :D
Registrovaný uživatel
No bude to buď Katsuro, Faktory, nebo Archipof... možná... možná i Bobbie... přinejhorším Sdenek Jyndra.... snad možná ještě Poppa2007, nebo Patazón... možná i Ryhaf...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Vladyk
Registrovaný uživatel
kurňa to bude boj :) jaká bude cena pro vítěze??

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Tisíci užívateľ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1