Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » určení autora obrazu

Vykupminci.cz
Numisargo

určení autora obrazu

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den přeji všem.Mám prosbu-potřeboval bych pomoci s určením několika autoru obrazu,které jsem dostal v dědickém řízení.děkuji předem všem kteří pomohou.první je dvojice obrazu pravděpodobně od stejného autora.ten podpis je na jednom z obrázku ze zadu.jinak je to malba na dřevě.rozměry jsou 20x30cm
Další je obrázek 12x19cm "námořník ten má signaturu v ld. a v pravo dole je jakasi pečet???
potom je tu ta žena s motýlemtaké netuším kdo by mohl být autorem
dále obraz ježíše a nakonec obraz navsi-na tomto obraze je zezadu napsáno Lnáře u Blatné,a je to asi olej na kartonu.30x38cm.ta žena s motýlem je pravděpodobně akvarel 19x29cm,a ježíš-pakliže je to tedy on-tak to je plátno 67x80cm.a nakonec obraz nějaké baronky a kytice-ty nejsou vubec podepssané jenom je ze zádu na každém znich-onen ernste fluss-netuším zdali to psal děda,ale každopádně jsem žádného malíře stejného jména nenašel.Netuším ani zdali se dají tyto obrazy prodat.poradíte mi .děkuji.fugazzzi Marek.u

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mylím si, i když jsou portréty v krojích, bude to polovina století dvacátého ( trochu Růžová knihovna- čumáčky) Neřekla bych, že tyto dílka mají uměleckou hodnotu, ale akvarel a růže (asi nejstarší- romantismus) bych si klidně na zeď dala, jsou roztomilé.
Registrovaný uživatel
fugazzzi napsal
Netuším ani zdali se dají tyto obrazy prodat.

Prodat se dá úplně všechno a právě před ukvapeným prodejem bych Vás rád varoval, protože s takovou se na Vás velmi snadno nalepí nějaký zkušený překupník, který Vám nabídne 2 stovky za kus a je vymalováno...

Některé působí jako kvalitní díla, jiné jako lidová tvořivost (děd s dýmkou, krajina s kostelíkem).
Mně osobně se z uměleckého hlediska jako nejkvalitnější jeví poslední dva obrazy, tedy růže a portrét "vyšklebené" dámy.
Zde se zřejmě o moc více nedozvíte. Doporučuji fotografie především těch lepších kousků odeslat například sem http://www.dorotheum.com/cz/aukce/prodejni-kategorie-znalci/dorotheum-on-line-odhady.html anebo ještě lépe využít poradenství zde http://www.dorotheum.com/index.php?id=2303&L=5
_______________
Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » určení autora obrazu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1