Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Určíte autory dle malby?

Vykupminci.cz
Numisargo

Určíte autory dle malby?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý večer dámy a pánové,chci Vás požádat ,jestli určíte autory obrazů,které jsou bez signatury???? První obraz je namalován na kartonu, o rozměrech 72 x 102 cm a vypadá to , že ho někdo zkrátil , z levé a dolní strany ... Tak asi odstranil sign. :? A ten druhý , je namalován na plátně nalepeném na kartonu , o rozměrech 41 x 54 cm. .. Za Vaše poraďení budu velmi vděčný, neboť si myslím ,že se jedná o dobré malíře... ;) Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ten les jsem už někde viděl.Nebylo nabízeno na bazoši?
Registrovaný uživatel
Zdravím..Ne nebyl nabízen...A stáří dle rámu víte??
Registrovaný uživatel
:-))Stáří dle rámu?To máte jako s autem.Koupíte v bazaru dle prodejce nové auto a pak zjistíte,že má přetočené hodiny.A nebo mě zkoušíte,vy lišáku?
Registrovaný uživatel
Ne nezkouším Vás.... možná tuším, kolem 1900,ale to nevím přesně... Vypadá to , že to je origo.rámováno.. Posílám foto zezadu a detailnější malbu..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A podle čeho tušíte,že je to malováno kolem roku 1900?Autora neznáme,tak můžeme pouze tipovat.Ta houština není kdovíjaká.
Registrovaný uživatel
Dle rámu jsem myslel? A ten obraz je dobrý, v každém odstínu světla je jiný... Myslím , že to byl dobrý malíř.... Zatím zdar
Registrovaný uživatel
Tomahawk napsal
Dle rámu jsem myslel? A ten obraz je dobrý, v každém odstínu světla je jiný... Myslím , že to byl dobrý malíř.... Zatím zdar

A to,že se jedná o dobrého malíře, jste také poznal podle rámu? :shock:
Registrovaný uživatel
Neé , takového neznám , kdo to pozná..😀 a mám moc obrazů ,takže mám možnost ,cca 15 let - ne v kuse, porovnávat ..A Vám se nezdá dobrej ???
Registrovaný uživatel
Pro někoho dobrý je.Pro Vás třeba,protože k němu máte citovou vazbu.Pokuď Vás zajímá můj názor,tak soudím z těchto nekvalitních fotek,že je to dílo malíře amatéra.
Registrovaný uživatel
Tomahawk napsal
Neé , takového neznám , kdo to pozná..😀 a mám moc obrazů ,takže mám možnost ,cca 15 let - ne v kuse, porovnávat ..A Vám se nezdá dobrej ???

Nezdá :roll:
A podle rámu se pozná jen dobrý rámař a to ještě ne vždycky protože spousta zákazníků trvá na nevhodném rámu. :roll:
Registrovaný uživatel
Jako dřeva by tam bylo dost.Motorovkou bych se vyřádil.Těch špalků co tam je.
Registrovaný uživatel
Tak Tomahawka moc nešetříte, ještě mu řekněte, že má vzít tou motorovkou (nebo spíš sekerou) i ty obrazy. To když tady vystaví něco Princezna, tak jí to pochválíte, i když je to brak. Ty obrazy nejsou úplně špatné, ale bez signatury jejich autory nikdo seriózně neurčí. Takže neřešitelný dotaz vyvolal trochu jízlivosti.
Registrovaný uživatel
Ten vrchní by ještě šel,to je pravda jazzdr.Ale ten dole...Třeba ten levý smrk,nebo co to je,všimněte si jeho kořenové struktury.Já nevím,ale v takovém lese bych se bál.Mít dvě promile a hledat tam houby,tak mám hlavu na maděru.Ale ten první jo,ten jo.
« Poslední úpravu provedl(a) jardelll v 11. 2. 2018, 21:49. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Určíte autory dle malby?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1