Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Světové poštovní známky » USA 1 Dolar

Vykupminci.cz
Numisargo

USA 1 Dolar

Moderátoři: Akir, ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den
Potřeboval bych radu. Na eBay jsem našel známku co vlastním , ale ceně moc nevěřím. Neví někdo jaký je mezi něma rozdíl? Tady je odkaz https://www.ebay.com/itm/Timbre-USA-FRANKLIN-1-Exceptionnelle-Double-Impression/133559736203?hash=item1f18c7d78b:g:nPsAAOSwJiBfmaWT

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Je to s obtiskem a to archovým. Zřejmě žádná vzácnost, nemám speciál u sebe.

Na eBay samozřejmě mimo mísu.
Registrovaný uživatel
Ten prodejce na ebay je nějaký magor, případně ne moc dobrý vtipálek. Docela by mě zajímalo podle čeho určoval ceny u dalších jeho aukcí. Všechny jeho aukce jsou stěží prodejné za jednu korunu, ale on za ně chce tísíce až desetitísíce dolarů...
Moderátor
Takoví cvokové, nebo vtipálkové se občas na Ebay vyskytnou.
Registrovaný uživatel
Zdravicko to mne pobavilo 😂 zde ukazka take z jedne aukce ale Pozor to us neni vtipne 🥵Aukce David Feldman

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pěkné a zajímavé.
Registrovaný uživatel
Donnovan napsal
Zdravicko to mne pobavilo 😂 zde ukazka take z jedne aukce ale Pozor to us neni vtipne 🥵Aukce David Feldman


Feldman už takú známku predal za 200.000 USD v 2011.
Moderátor
shareman napsal
Donnovan napsal
Zdravicko to mne pobavilo 😂 zde ukazka take z jedne aukce ale Pozor to us neni vtipne 🥵Aukce David Feldman


Feldman už takú známku predal za 200.000 USD v 2011.


Ano, v aukci dne 19.5.2O11 za 120.000 EUR+poplatky. Ale dávat takové částky do podobných známek je velké investiční riziko, protože nikdo neví, jak se trh s těmito známkami bude vyvíjet. I na známkách Mauritia se dají prodělat kalhoty, když někdo zaplatí nesmyslnou cenu - viz unikátní obálka se čtyřmi známkami Sherwina, kdy majitel koupil tuto obálku včetně provize za 240.000 GBP (nepočítám clo, či DPH) a za dva a půl roku tuto obálku prodal za 70.000 GBP. Ztráta přes 5 milionů našich Kč.
« Poslední úpravu provedl(a) Jaromir v 28. 1. 2021, 18:12. »
Registrovaný uživatel
Jenze na svete je cim dal vice lidi co nevedi kde utracet jejich Penize, tak to riziko vezmou v Kauf ,
Registrovaný uživatel
Jojo, dnes se už dá prodat všechno
Donnovan napsal
Jenze na svete je cim dal vice lidi co nevedi kde utracet jejich Penize, tak to riziko vezmou v Kauf ,

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Světové poštovní známky » USA 1 Dolar

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1