Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » USA 1851 1c

Vykupminci.cz
Numisargo

USA 1851 1c

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Už na první pohled se jedná o novodobý primitivní padělek..
Registrovaný uživatel
Já nesbiram znamky dlouho a v prvních fázích jsem lidově řečeno utracel za blbosti.
pak jsem postupně začal utrácet za blbosti s vědomím že i to je škola.
dnes sice občas utratím za blbosti, rychle si to uvědomím, ale vím, že jsem velmi a velmi opatrný.
také vím, že už se.mi podařilo více obchodů s dobrým výsledkem a vím že i svou další práci na známkách, tedy třídění, zasklívání, péče, snaha o adjustaci jsem již lidově řečeno v plusu.
fandím proto každému začátečníkovi, který se známkami začíná a držím mu palce, ať se učí a má.stesti při získávání dalších trofejí.
protože.kazdy další a další zacatecnik zvyšuje prodejní hodnotu moji sbírky.
« Poslední úpravu provedl(a) koolabs v 22. 7. 2023, 16:12. »
Registrovaný uživatel
shereman: ... Ale v prípade pravosti, čo je najkomplikovanejšia téma vo filatelii, keďže množstvo profi zberateľov a aukčných domov vyhľadáva autoritu v podobe certifikačnej autority, tam máte istotu...

toto vyjadreni bych bral hodne s rezervou - mam na mysli tu jistotu .... ale v podstate je to pravda.
Registrovaný uživatel
xaverian napsal
shereman: ... Ale v prípade pravosti, čo je najkomplikovanejšia téma vo filatelii, keďže množstvo profi zberateľov a aukčných domov vyhľadáva autoritu v podobe certifikačnej autority, tam máte istotu...

toto vyjadreni bych bral hodne s rezervou - mam na mysli tu jistotu .... ale v podstate je to pravda.


Budem sa musieť naučiť písať normálne :lol:

Vytýkal som plakymu, že nevie určiť typ, čo je ok, keďže nie je odborník, ale že či je pravá má istotu.
Nie, že by certifikát bola istota, lebo nie je. Mýlia sa aj oni.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » USA 1851 1c

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1