Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Veletrh Sběratel

Vykupminci.cz
Numisargo

Veletrh Sběratel

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak co, kdo pojedete? Neuděláme nějakou akcičku?
Registrovaný uživatel
14. - 16. 9. v Praze ? :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Já tam dojdu... jestli chcete... přidá se někdo ? ;)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Robbie, len aby si vedel, ja sa nepridám.. :roll: mám to trošku od ruky.. ;)
Registrovaný uživatel
Jestli je to 14. - 16. 9. tak to bych se tam možná moh stavit. Uvidíme jak na tom budu s penězma a časem...
Registrovaný uživatel
Noooo.. ja tam taky planuju jet :)
Registrovaný uživatel
rihav... mno jo... zajdem na škopek...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Taky se tam chystám.
Registrovaný uživatel
Krom soboty tam snad budu oba dny...
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
rihav... mno jo... zajdem na škopek...

supr :)
Moderátor
Obvykle jezdím v pátek dopoledne. Třeba tam budou mít zajímavé knihy. No a nějakej pěknej penízek by taky mohl být nadšen z přemístění do moji sbírky.
Registrovaný uživatel
Nejspíš pojedu v pátek ráno (pracovně) no a pokud by se fct schylovalo k nějaké hospě, rád se přidám. Jen se přimlouvám za nalezení nějaké hospody s pivem (a pivo je jen jedno :P, to ostatní jsou pouhé napodobeniny).
Moderátor
Nemôžem povedať, že by som vám nezávidel. :(
Registrovaný uživatel
To patason: Pili už voni někdy Plzeň - ten hospodskej to pivo vyloženě hejčká... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Vona se Plzeň musí hejčat, pač jinak je z toho ještě daleko horší břečka, než jakékoliv jiné Pito:-) Jinak... já chodívám na to nejlepší plzeňské, které si umíte představit, takže jsem tak trochu zmlsanej:-)
Moderátor
Patason : No doufám, že nechodíš na Spilku. Tam mě tak znechutili Plzeňku ( a to opakovaně ), že jsem ji pár tejdnů nepil. Jestli tam je někde opravdu dobrá hospůdka, dej vědět. Občas tam musím být přes noc. Tak bych zaskočil koštnout. Nebyl jsem teda ještě v pivovaru. Jaká tam je??? Apropo, nedaří se mi nějak sehnat nic o mincování v Plzni. Pokud by byly nějaké informace, udělal bys dobrý skutek.

Jinak pokud bude něco na Sběrateli v pátek jsem pro každou špatnost. Zajistil bych si tam spaní.
Moderátor
Jinak k tomu hejčkání. Máme ji ve dvou hospodách ( asi 100 metrů od sebe ). V jedný příšernej bublifuk, kterej se nedá pít ani nosem, a druhá famozní ( Plzeň se musí hodně ohánět ) :lol: :mrgreen: . A to ta první hospůdka je moje domovská!!! Klobouk dolů před výčepním v konkurenci.
Registrovaný uživatel
Na Spilku chodím jen málokdy (aprp. Spilka je v pivovaře); nelíbí se mi ty velký prostory. Hospůdka má být útulná... Chodívám Na Parkán. Maj tam nepasterizovaný a hlavně nefiltrovaný PéÚčko a to je nedostižný. Lidi si sice občas stěžujou na obsluhu, že bývá protivná, ale pivo je tam prostě nejlepší. O špetku lepší je už jen přímo ve sklepích Prazdroje, ale tam je to spíš o Geniu Loci. A k těm dvěma hospodám... PU je nejlepší tam, kde mají sud ve sklepě a pravidelně čistí trubky. Pokud je sud pod výčepem a chlasí se průtokáčem, pivo se "rozbije" a nejni to ono... :P
Moderátor
No vidíš, tak kam mě to ty Plzeňáci vodili??? Pacholci jedni. Budu je muset sprdnout. Mě tvrdili, že Spilka je vedle náměstí. Je pravda, že máme většinou čas až po 21.hod. Takže pak už na vývěsky nekoukáš. Ale tvrdili, že chodíme na Spilku. To budou mít drahý.
Registrovaný uživatel
:P :lol: 8) :twisted:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o mincích » Veletrh Sběratel

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1