Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Modelářství » vláčky Spur S

Vykupminci.cz
Numisargo

vláčky Spur S

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím, mám dotaz ohledně vláčků výrobce Stadtilmer Bahnen, Spur S. Je mezi tuzemskými sběrateli o tyto vláčky zájem? Máme velikost kolejnic pravděpodobně "0". Může mi někdo sdělit jak jsou případně orientačně ceněné?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tady jsou další fotografie - lokomotiva. Snad to pomůže.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
U nás tohle sbírá minimum lidí.
https://www.ebay.de/itm/Lokomotive-BR-802101-Spur-S-VEB-Metallwarenfabrik-Stadtilm-DDR-Piko-Anker-MSB/173186315363?hash=item2852b57463:g:jugAAOSwqWtalvRx
Registrovaný uživatel
Děkuji za odpověď. Máme v rodině asi 60 let. Jezdilo asi jen 3-5x během této doby. Mašinky, vláčky i koleje jsou v perfektním stavu. poradíte co s tím?
Registrovaný uživatel
Nejlépe na Aukro od koruny, nečekejte ale žádné zázraky.
Registrovaný uživatel
Zdravím, @jansary nevěděl byste prosím čím se tento vláček napájí? Jestli je to AC/DC a popř. jaké je napětí? Nebo neměl byste ještě fotku zdroje? Díky za jakékoliv info.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, nedávno jsem své vláčky rozchod velikosti S prodal na Aukru. A musím říct, že jsem si nestěžoval. Bylo k tomu klasické trafo k vláčkům. Koleje by měly být též velikosti S. Já je původně prodal jako hO a se zlou jsem se potázal.😉 Ať se daří, witko

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) witko v 4. 5. 2023, 14:05. »
Registrovaný uživatel
Mám na prodej El. mašinu a vagonek Mrazírňák. Zájemce prosím na můj email. cz]

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Modelářství » vláčky Spur S

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1