Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » Vltaviny-lokality

Vykupminci.cz
Numisargo

Vltaviny-lokality

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj, potřeboval bych poradit. Chtěl bych začit hledat vltaviny, ale nevim přesně v jake lokalitě bych měl nějakou šanci. Přemyšlel jsem o Dalešicich, mam to docela kousek jenže k teto lokalitě toho moc na internetu neni, nevite tedy někdo kde se da přesněji v teto lokalitě hledat? Diky
Registrovaný uživatel
Dobrý den,na aukru prodávají knížku o vltavínech.Je to v ní docela pěkně popsáno.A můžete hledat.
Registrovaný uživatel
Ok, děkuji. Zkusim ji koupit.
Registrovaný uživatel
Zdravím, lze sehnat levněji než na Aukru - http://www.muzeum.mbudejovice.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=200085&id=1018 - skuste si lépe projít příspěvky ostatních ;) (tedy jestli je řeč o této).
DubyCz napsal
Ok, děkuji. Zkusim ji koupit.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, jsem tady nový, a zajímám se o vltavíny. Máte nějaké informace o lokalitě Chlum nad Malší - východ? Děkuji za jakékoliv info. :D
Registrovaný uživatel
Radomir_cz napsal
Dobrý den, jsem tady nový, a zajímám se o vltavíny. Máte nějaké informace o lokalitě Chlum nad Malší - východ? Děkuji za jakékoliv info. :D



Chlum nad Malší - východ? To je divné určení. Ve vltavínovém světě - Malý Chlum, který je soukromí pozemek, je oplocený a provádí se zde nyní těžba.
Registrovaný uživatel
Chlum nad Malší - východ, tak to slyším po 50 letech sbírání poprvé. Jedná se o tzv. Malý Chlum, který je na soukromém pozemku, pozemek je oplocen a provádí se zde již druhým rokem těžba.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Minerály » Vltaviny-lokality

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1