Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Vse nej v roce 2008 a mensi otazecka

Vykupminci.cz
Numisargo

Vse nej v roce 2008 a mensi otazecka

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Administrátor
Vsem preji hezky Novy rok 2008. Uz za par hodin to prijde. Ne, ze se budete hrabat v mincich a znamkach at to neni takhle celej rok :-). Hezky si uzivejte. Jeste bych se Vas chtel zeptat na par otazek:
Co se Vam v roce 2007 povedlo ohledne sberatelstvi?
CO chcete ziskat za minci ci znamku v roce 2008?
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny a přeji všechno nejlepší v novém roce 2008.Takže první otázka je, že se mně podařilo sehnat tolary Ferdinanda III. a druhá je,že chci sehnat v novém roce tolar Leopolda a Rudolfa II. :)
Registrovaný uživatel
Také všem přeji vše nejlepší novém roce. Co se mi povedlo v uply nulém roce, tak to bylo navázání kontaktů s mnoha sběrateli a chtěl bych po roce a půl sbírání mincí dokončit sbírku mincí československých a začít sbírat něco dalšío (nejspíše něco z Rak-Uhr)
_______________
na té fotce nejsem já
Registrovaný uživatel
Ohledně sběratelství se mi povedlo vybrat si konečně jeden směr - mince a tomu se věnovat.

V příštím roce bych chtěl tak nějak doplnit sbírku Československa (neopisuju, už to plánuju skoro celej prosinec :-). Chybí mi takové ty vzácnější mince jako 20 hal. 1933, 50 hal. 1925 a 1926, 5 Kč 1927 atd., samozřejmě do toho nepočítám ty mince, které se prodávají v řádech desetitisíc... na to jako student určitě mít nebudu.

Přeji všem mnoho úspěchů v Novém roce
Moderátor
Takže se také připojuji k přání všeho dobrého k novému roku.

Letos se mi vpodstatě podařilo ujasnit si, co budu sbírat, založit sice malou, ale pěknou sbírku středověkých drobáčků a především dát mému sbírání systém. Také kontaktů, které se mi letos podařilo navázat ( a to i s přispěním tohoto fóra ) dost. Škoda, že některým jejich ochotu a velikou pomoc nebudu moci v takovém rozsahu oplatit.

No, a v příštím roce bych rád sehnal pár bílých peněz se značkami mincmistrů.
Samozřejmě sehnat pár dalších penízků a bílých grošů. No a kdyby se mi konečně podařilo sehnat odpověď na to, jakým způsobem rozlišovat ražby bílých peněz z K.Hory, Prahy a Vratislavi. Byl bych spokojen. ( mimochodem toto byla moje první otázka zde na fóru, a do dneška mi na ni nikdo uspokojivě neodpověděl :( ) :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Do nového roku mnoho zdraví, štěstí a zběratelských úspěchů přeji všem.
Ja se zatím rozkoukavam ,takže se ukáže časem kterým směrem se dam.

Tak a jdem slavit ;)
_______________
"Tohle je rudej prapor mýho táty... a proti tomu já nemůžu nikdy jít!"
http://www.pitbull.webz.cz/
Registrovaný uživatel
:D Ráda se přidám a přeji všem pevné zdraví, štěstí,lásku a splněná nejen sběratelská přání.

V roce 2007 se mi podařilo,stát se sběratelkou a zamilovat se do znojemské kruhové mince a dalších jejích středověkých kamarádek. ;)
V roce 2008 budu ráda,za cokoliv byť malého,co se mi poštěstí ve finančních možnostech přikoupit,abych mohla obohatit svoji sbírku. ;)

Užijte si pěkný večer a krásného Silvestra ! :D
Registrovaný uživatel
Silvestrovské zvyky
plnia poháriky,
keď zabudneš meno
pozri do matriky.

Rok Nový spokojný,
šťastlivý a hojný,
na tele,na duši. :lol:
Registrovaný uživatel
I já se připojuji a přeji vše nejlepší do roku 2008.
Jinak za pravděpodobně za největší úspěch považuji to, že se na tomto fóru spojilo několik lidí v čele s patasonem a je založena nová pobočka ČNS. Do roku 2008 doufám, že se podaří realizovat alespoň některé plány nově založené pobočky.
Registrovaný uživatel
Takisto prajem všetkým všetko naj do nového roku a k Zdeňkovým otázkam sa nevyjadrujem, vzhľadom k tomu, že sa zaoberám inou formou zberateľstva :mrgreen: , ktorá asi na toto fórum absolútne nepatrí ;) ...
Moderátor
Pekný večer, veselého Silvestra a do Nového roku 2008 prajem všetkým veľa zberateľských úspechov...
Registrovaný uživatel
Přeji upřímně všechno nej a ať se vše daří podle Vašich představ.
Letošní rok byl pro mě první numismatický takže jsem několikanásobně rozšířil svoje znalosti, ale jelikož vim stále prd tak v příštím roce budu pomaličku pokračovat a snažit se od Vás pochytit nějaké znalosti a tím bych chtěl i říct, že bych tu s Vámi rád strávil spoustu svého volného času.
Je mi s Vámi fajn a většinu lidí tady mám rád a vážím si jich.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Vse nej v roce 2008 a mensi otazecka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1