Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Specializace, DV, VV » VV ZT

Vykupminci.cz
Numisargo

VV ZT

Moderátoři: ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Narazil jsem na odlišnou kresbu TGM na ZT v rozměru vydané známky a i menším. Odlišnou kresbu jsem označil XXXXX. Pod srovnávací známkou je otisk s VV, asi provázek. Prosím, dá se kresba přiřadit k nějaké vydané známce?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Žádná nápověda, ale už to mám. Pro zajímavost se jedná o ZT nepřijatého návrhu a je na známce použitý menší formát ZT. Ale od koho pocházejí nepřijaté návrhy to zatím nevím.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zmínky o nich jsou v celém ročníku Tribuny filatelistů 1929 (např. 21/1929 str. 206). Na "bezcenný brak" dosáhly na některých aukcích v té době pěkných cen.
Registrovaný uživatel
Moc díky, zajímavý názor v tribuně filatelistů. Ještě jsem prohledal fotky z výstavy PRAGA 2018 a našel jsem známky v jednom exponátu. Jestli to chápu správně tak návrh zpracoval M. Švabinský a vytiskla je UNIE. Ještě se vrátím k časopisu Tribuna filatelie, jak se autor článku rozčiluje nad spekulativními tisky vynesenými z tiskárny UNIE a v jiných číslech jim nevadí známky Hornerovým přetiskem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Specializace, DV, VV » VV ZT

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1