Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Námětová filatelie » Vytvářím námětové téma

Vykupminci.cz
Numisargo

Vytvářím námětové téma

Moderátoři: dejvy, pavlinka, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Vytvářím námětové téma : Diktátoři světa
Hledám známky do této mého nového námětu.
Spíše levnější exempláře. Založil jsem z důvodu historických a aby mladá generace nezapomněla na to co se stalo a kdo za tím stál. Jaké hrůzy se staly a vážili si svobody a demokracie.
Prosím můžete mi někdo z Vás s tímto pomoci ?
Předem děkuji :)
« Poslední úpravu provedl(a) shanefalco741 v 9. 4. 2021, 10:57. »
Moderátor
No jo, ale jak jest definován diktátor? A má to být od "Adama"? Ten ovšem diktátor nebyl, ten byl pod pantoflem. ;)
Registrovaný uživatel
Jak mladá generace ze známek nezapomene, co se stalo?
Registrovaný uživatel
Shanefalco 741 zdravim urcite zajimave tema v ohledu na dejin aby lidi nezapomneli ze v kazdem politikovi a ne jen v nem muze byt skryty Diktator kdyz dostane neomezenou moc 😇 no nic politika mne moc hodne nezajima ttak vam posilam neco co by se vam mozna mohlo hodit ?
Post-card Adolf Hitler, General Franco, Benito Musolini
Postou prosle Spanelsko vojenska cenzura raz .San Sebastian ,, bohuzel je trochu vice ohodnocena na 40 eur 🙂

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Sorry jeste str.2

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jeste zde na tema Diktatori Militä-cenzura

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Donnovan napsal
Shanefalco 741 zdravim urcite zajimave tema v ohledu na dejin aby lidi nezapomneli ze v kazdem politikovi a ne jen v nem muze byt skryty Diktator kdyz dostane neomezenou moc 😇 no nic politika mne moc hodne nezajima ttak vam posilam neco co by se vam mozna mohlo hodit ?
Post-card Adolf Hitler, General Franco, Benito Musolini
Postou prosle Spanelsko vojenska cenzura raz .San Sebastian ,, bohuzel je trochu vice ohodnocena na 40 eur 🙂

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Děkuji za odpověď
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
No jo, ale jak jest definován diktátor? A má to být od "Adama"? Ten ovšem diktátor nebyl, ten byl pod pantoflem. ;)
Pokud už tehdy byly poštovní známky ;) .Myslel jsem 20.stol.
Registrovaný uživatel
Vercingetorix napsal
Jak mladá generace ze známek nezapomene, co se stalo?
Mladí jsou zvídavý a umějí si najít informace. Netýká se to samozřejmě všech. Možná je někdy podceňujeme ;) .Nicméně měl jsem dotaz a ne filozofování, máte odpověď ?
Registrovaný uživatel
Donnovan napsal
Shanefalco 741 zdravim urcite zajimave tema v ohledu na dejin aby lidi nezapomneli ze v kazdem politikovi a ne jen v nem muze byt skryty Diktator kdyz dostane neomezenou moc 😇 no nic politika mne moc hodne nezajima ttak vam posilam neco co by se vam mozna mohlo hodit ?
Post-card Adolf Hitler, General Franco, Benito Musolini
Postou prosle Spanelsko vojenska cenzura raz .San Sebastian ,, bohuzel je trochu vice ohodnocena na 40 eur 🙂

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Tohle byla odpověď, takovou jsem čekal. Děkuji :)
Registrovaný uživatel
To mám najradšej keď niekto založí tému a nemá patrične znalosti v danej oblasti a ešte chce od zberateľov ktorý investujú do zbierok aby zadarmo im poskytovali materiál. To je sila....
Registrovaný uživatel
Pokud začnete s Hitlerem, tak máte rok práce s adjustací tisíce vesměs levných známek do námětové sbírky. Ostatně myslím, že právě známek s tímto kníračem je na světě co do počtu vůbec nejvíc.
Registrovaný uživatel
Většina známek diktátorů s portréty například Gottwalda, Lenina + Stalina (SSSR) či Hitlera (Německo, Protektorát, Gen. Gouvernement atd) /kromě některých vysokých hodnot/ jsou jak čisté tak razítkované pouze haléřové položky, takže v darování nevidím problém..
Moderátor
Myslím si, že v prvom rade je potrebné definovať pojem diktátor. Väčšine ľudí pod týmto označením sa vybaví AH, Mussolini, Franco. Pritom boli aj ďalší, nemenej "slávny".
Ďalej treba si stanoviť, či sa zameria exponát na celý svet, alebo sa ohraničí len na niektoré územia, ako napr. Európa, Ázia, Afrika ... . A v neposlednom rade aj časové pásmo. Či zahrnúť aj novodobejších/súčasných, alebo historické postavy len.
A do exponátu rozhodne patria aj celistvosti, teda poštovné použitie konkrétnych známok.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Námětová filatelie » Vytvářím námětové téma

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1