Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Světové poštovní známky » Yemen - zkusmý tisk 1952

Vykupminci.cz
Numisargo

Yemen - zkusmý tisk 1952

Moderátoři: Akir, ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
Můj bratr v nedávné době sehnal tento esej Jemenu z roku 1952. Specializovaná literatura (Chambliss, 2007) se však o fázových zkusmých tiscích nezmiňuje. Známky tiskla státní vídeňská tiskárna. Hledal jsem na netu, zda třeba neprodávali archiv, ale nebyl jsem úspěšný. Viděli jste někdo něco podobného?
Moderátor
Snad se mi to povedlo už nahrát.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
nie je to asi ZT
_______________
Registrovaný uživatel
asi 2 týdny zpět šly různé podobné "fázovky" za pár dolarů na ebay u jednoho prodejce (cca 5-7 položek fázovky, obtisky atd.), jen nešlo o meziarší...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
Dracek napsal
asi 2 týdny zpět šly různé podobné "fázovky" za pár dolarů na ebay u jednoho prodejce (cca 5-7 položek fázovky, obtisky atd.), jen nešlo o meziarší...

No za pár dolarů to tedy nebylo, ale objevily se na eBay. Specializovaná literatura je vůbec neuvádí.
Moderátor
urcite unik z tlaciarne...
_______________
Moderátor
Únik z tiskárny to byl, ale však oficiální cestou. Před několika lety se prý prodával archiv, ale to mi nějak uniklo. Takže tato i další podobné položky pocházejí z této akce.
Moderátor
teraz ma napadlo, niekde v mojom archive mam velku zbierku Yemenu, ktora sa predaval u Feldmana...ale musel by som to vyhladat...
_______________
Moderátor
Velká kolekce Jemenu, hlavně prvního vydání, byla u firmy Grosvernor, několik let pozadu. Ale aukční katalog i s dosaženými cenami ještě bylo možno stáhnout. Brácha ho má.
Moderátor
nieco je tu ako si pisal: http://grosvenorauctions.com/PDFs/pdf_archive.php
_______________
Moderátor
Sice to není z 1952, ale neviděli jste něco podobného?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Světové poštovní známky » Yemen - zkusmý tisk 1952

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1