Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rady pro začínající sběratele » Začátečník

Vykupminci.cz
Numisargo

Začátečník

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Ja nevim, proc se tady musi probirat hodnoceni nebo hodnovernost nekoho, kdo zada o radu, o urazkach (ktere jsou proti pravidlum) nemluve. Pokud mam o serioznosti nekoho / hodnovernosti jeho tvrzeni pochybnosti, tak se s nim prece nemusim bavit.


Děkuji, vidím to stejně. Opravdu men nenapadlo, že když popravdě odpovím na všechny otázky, vrátí se mi, že si z někoho dělám legraci. Pravda je, že to se mi nikdy ve Švýcarsku nestalo - byť mé odpovědi byly pro místní také často nezvyklé.
Registrovaný uživatel
"Filozof" = filozof a ty myslí trochu jinak (nemyslím to ve zlém, ale v dobrém). Z filozofie chápu jen Jana Sokola (teda doufám, že ano), mám rád zpracování vybraných filozofů od http://cs.wikipedia.org/wiki/Irvin_Yalom
Ještě k bankám. Proč ne více účtů např. musíte sledovat podmínky, naposledy např. mBanka - nepoužíváš naši kartu, tak zaplať 29,- měsíčně a než to zaregistruješ, jsi v mínusu + penále. Howg.
Registrovaný uživatel
Filosof: vubec jsi nepochopil, co mi ve tvych zpravach nesedelo. Neres to. Me to nebavi. Radsi se budu bavit jen o mincich.
Registrovaný uživatel
Tovy
Rozumná řeč, jsem pro. A za nepochopení se omlouvám, jsem asi méně chápavý.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6

Sběratel.com » Rady pro začínající sběratele » Začátečník

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1