Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Vykupminci.cz
Numisargo

* * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 576 577 578 579 580 581 582 583 584 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
jirka72 napsal
tak katalog je na světě:

http://www.numismatika.cz/CNS-Praha/P057_Katalog/P057_obsah.htm

nabídka velmi pěkná :)


no že z toho vypadne Zaire jsem nečekal. :shock:


je to tak, sice stav 3, ale i tak lahudka. 20000 jako vyvolavacka je relativne nizka, poleti to mnohem vys.
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
tak katalog je na světě:

http://www.numismatika.cz/CNS-Praha/P057_Katalog/P057_obsah.htm

nabídka velmi pěkná :)


Nabidka celkem pekna, to ano, ale nektere ceny jsou uplne mimo realitu...
Registrovaný uživatel
Pekná ponuka. Ale niektoré ceny sú už výsledné, či nie.....

A v poslednej dobe sa vyskytuje akosi veľa tých anulátov - specimenov. Má to vlastne kupcov?
Moderátor
1000Ks 1940 anulat od 20tisic CZK???
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
1000Ks 1940 anulat od 20tisic CZK???


JJ, ako píšeš. Kohout má 500 Ks anulát 2x zvislý specimen v albume pol roka za 9 000,- Kč a nevie predať, tak som zvedavý, kto kúpy toto. :shock:

Podľa mňa zasa len skúšajú. čo trh znesie.
Registrovaný uživatel
Vyvolávacie ceny anulátov Slovenského štátu sú podľa mňa úplne mimo reality.
Keď sa teraz kukám, platí to aj pre ostatné anuláty.
« Poslední úpravu provedl(a) Fidzi v 22. 8. 2012, 15:22. »
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
1000Ks 1940 anulat od 20tisic CZK???


Kde to vidite??
http://www.numismatika.cz/CNS-Praha/P057_Katalog/057kat5051.htm

Asi tym teplom som fakt mimo
Registrovaný uživatel
Položka 92.
Registrovaný uživatel
openroad napsal
numpszi napsal
1000Ks 1940 anulat od 20tisic CZK???


Kde to vidite??
http://www.numismatika.cz/CNS-Praha/P057_Katalog/057kat5051.htm

Asi tym teplom som fakt mimo

Sbírka bankovek Pavla Velíška http://www.numismatika.cz/CNS-Praha/P057_Katalog/057kat0051.htm
« Poslední úpravu provedl(a) Brett v 22. 8. 2012, 15:48. »
Registrovaný uživatel
jen předběžně se zkusím zeptat, jestli byste mi tam z vás členů někdo přihodil třeba i za symolický poplatek na jednu položku. Nebýt sbírky Pavla Velíška nebylo by v nabídce opět zhola nic, proto se kvůli jednomu limitu nemám chuť adhoc ucházet o členství
Registrovaný uživatel
Tak návrat ke kauze aukro a nerealizováných návrhu : mé upozornění bylo odstraneno :-D
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
jen předběžně se zkusím zeptat, jestli byste mi tam z vás členů někdo přihodil třeba i za symolický poplatek na jednu položku. Nebýt sbírky Pavla Velíška nebylo by v nabídce opět zhola nic, proto se kvůli jednomu limitu nemám chuť adhoc ucházet o členství

Vítejte všichni, už jsem zase zpátky. Zdravím, myslím, že budu posílat limity / možná i zajedu/ takže mohu přidat Váš požadavek.
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
http://aukro.cz/10-kc-1927-serie-r-perf-specimen-stav-n-unc-i2549563413.html

Podlhom čase niečo zaujímavé. Snáď budú aj ďaľšie.


Je ji škoda, že skončila tam, kde skončila.
Registrovaný uživatel
Tak toto mě hoši pobavilo :-D čtěte ::: Dobrý den, možná máte více informací, možná jste autorem tohoto dílka. Já osobně jsem vydražil dvě sady těchto "návrhů" před třemi léty v členských aukcí ČNS a vždy pod názvem Nerealizované návrhy. Nevím co si o tom mám myslet, že i v ČNS jsou neodborníci kteří do aukce příjmou i kdejaký neověřený paskvil? S pozdravem Cortin.
Registrovaný uživatel
trava napsal
Vítejte všichni, už jsem zase zpátky. Zdravím, myslím, že budu posílat limity / možná i zajedu/ takže mohu přidat Váš požadavek.

Miciko, máme po ftákách, Zdenek se nám vrátil a koukám, že pěkně hladový po bankovkách! ;) :mrgreen:
Registrovaný uživatel
salai napsal
Tak toto mě hoši pobavilo :-D čtěte ::: Dobrý den, možná máte více informací, možná jste autorem tohoto dílka. Já osobně jsem vydražil dvě sady těchto "návrhů" před třemi léty v členských aukcí ČNS a vždy pod názvem Nerealizované návrhy. Nevím co si o tom mám myslet, že i v ČNS jsou neodborníci kteří do aukce příjmou i kdejaký neověřený paskvil? S pozdravem Cortin.

Musí mít nějakou pohádku připravenou, pro případné reklamace! ;)
Registrovaný uživatel
trava napsal
chybotisky napsal
jen předběžně se zkusím zeptat, jestli byste mi tam z vás členů někdo přihodil třeba i za symolický poplatek na jednu položku. Nebýt sbírky Pavla Velíška nebylo by v nabídce opět zhola nic, proto se kvůli jednomu limitu nemám chuť adhoc ucházet o členství

Vítejte všichni, už jsem zase zpátky. Zdravím, myslím, že budu posílat limity / možná i zajedu/ takže mohu přidat Váš požadavek.


díky za ochotu, do zelí Vám snad nepolezu.
Protože to asi nebude úplně košer s pravidly ČNS, detaily bych probral přes mail. Včas se Vám ozvu v září, jestli Vaše pomocná ruka ještě bude natažená
Registrovaný uživatel
Není problém, jestli budu posílat limity místo osobní účasti, tak jen připíši položku. To je " brnkačka ".
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
trava napsal
Vítejte všichni, už jsem zase zpátky. Zdravím, myslím, že budu posílat limity / možná i zajedu/ takže mohu přidat Váš požadavek.

Miciko, máme po ftákách, Zdenek se nám vrátil a koukám, že pěkně hladový po bankovkách! ;) :mrgreen:

Škoda , že 1 / 10 Kč 1927 s. R SPECIMEN / mi už utekla, i když boj s A....9 by byl asi marný.
Registrovaný uživatel
To se stává Zdenku, jedním zadkem na dvou židlích......! ;) Cena na její minimální výskyt, je hezká! :shock:
Registrovaný uživatel
mischel13 asi jsem udeřil na hřebík další peknej mejl dokonce se jménem ) :::Dobrý večer, děkuji za odpověď, nicméně jsem se stejně nedozvědě o co jde, Vaše reakce na můj dotaz je dost nepřiměřená a postrádá důkazy. Já je naopak mám. Váše smyšlenky si nechejte pro sebe a neoblujte lidi,. Čekám na to až mi dokážete váš názor Chtěl jsem se o tom něco dovědět a vy mi pošlete takový blemc. S TÍMTO NÁZOREM TÁHNĚTE DO PRDELE. S pozdravem Pseudonotafik
psal nějaký pan Sixta
Registrovaný uživatel
salai napsal
mischel13 asi jsem udeřil na hřebík další peknej mejl dokonce se jménem ) :::Dobrý večer, děkuji za odpověď, nicméně jsem se stejně nedozvědě o co jde, Vaše reakce na můj dotaz je dost nepřiměřená a postrádá důkazy. Já je naopak mám. Váše smyšlenky si nechejte pro sebe a neoblujte lidi,. Čekám na to až mi dokážete váš názor Chtěl jsem se o tom něco dovědět a vy mi pošlete takový blemc. S TÍMTO NÁZOREM TÁHNĚTE DO PRDELE. S pozdravem Pseudonotafik
psal nějaký pan Sixta

O aké dôkazy sa jedná?
Registrovaný uživatel
Já nevím jaké má dukazy krom toho že plácá nesmysle že to koupil na aukci ČNS
Registrovaný uživatel
salai napsal
Já nevím jaké má dukazy krom toho že plácá nesmysle že to koupil na aukci ČNS


na to bych mu napsal, ze mam vsechny katalogy z aukci CNS a ze tam nic takoveho na prodej nebylo, tak at si nevymysli ;)
Registrovaný uživatel
ja jsem ho tedy požádal o udajný doklad o koupi který tvrdí že má scan dokladu :-D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 576 577 578 579 580 581 582 583 584 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1