Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Vykupminci.cz
Numisargo

* * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 578 579 580 581 582 583 584 585 586 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ano, taky jsem podobný mail dostal, ani jsem nezaregistroval, že účet nefungoval (pokud se tak vůbec stalo)
Registrovaný uživatel
ano mě to poslali taky decentně nám naznačují abysme drželi hubu )
Registrovaný uživatel
Našel jsem jeden nesmysl doma kdysi jsem to koupil za 40 kč jen ze srandy :)
Moderátor
mne kvoli neuhrade 3,-eur za vystavenie aukcie prisiel domov list, ze poslu na mna sudneho exekutora...samozrejme som to uhradil a trvalo im cca dva mesiace, kym mi ucet na predaj odblokovali...
_______________
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
ano, taky jsem podobný mail dostal, ani jsem nezaregistroval, že účet nefungoval (pokud se tak vůbec stalo)

Já si také nevšiml, že nefunguje a ještě jim dlužím 6kč.
Moderátor
Já to bohužel zaregistroval - bylo to na přelomu června a července - poplatky za červen jsem uhradil (kvůli dovolené) v předstihu (někdy asi 25.6. ještě na začátku července jsem tam měl pořád mínusovou položku bez přípisu, tak jsem psal na Aukro, že jsem to zaplatil a co se děje. Omluvili se mi, že maj problém s přípisem plateb - respektive, že peníze jim došly, ale nespárovalo se to (zatím) s aukro-účtem, ale že jako to bude OK a že berou moje upozornění na vědomí. Tak jsem odjel na dovolenou .... a za tři dny jsem měl zablokovaný účet (zrušení vystavených aukcí), za další dva dny mi přišel mail, že se omlouvaj, že už je to připsané a že mi zrušené aukce znovu vystaví bez poplatku ... prostě jsou to hovada.
Registrovaný uživatel
acme2000 napsal
Já to bohužel zaregistroval - bylo to na přelomu června a července - poplatky za červen jsem uhradil (kvůli dovolené) v předstihu (někdy asi 25.6. ještě na začátku července jsem tam měl pořád mínusovou položku bez přípisu, tak jsem psal na Aukro, že jsem to zaplatil a co se děje. Omluvili se mi, že maj problém s přípisem plateb - respektive, že peníze jim došly, ale nespárovalo se to (zatím) s aukro-účtem, ale že jako to bude OK a že berou moje upozornění na vědomí. Tak jsem odjel na dovolenou .... a za tři dny jsem měl zablokovaný účet (zrušení vystavených aukcí), za další dva dny mi přišel mail, že se omlouvaj, že už je to připsané a že mi zrušené aukce znovu vystaví bez poplatku ... prostě jsou to hovada.


proč? tohle se prostě může stát... pokud bylo řešení jak píšete, tak bych to bral... taky tam sedí jen lidi
Registrovaný uživatel
Voloda16 napsal
proč? tohle se prostě může stát... pokud bylo řešení jak píšete, tak bych to bral... taky tam sedí jen lidi

To je pravda, že jen sedí! Mají se ještě moc co učit, aby to dotáhli na jiné zahraniční servry! ;)
Registrovaný uživatel
to mischel 13 : psal jsem ti email ,

A jinak neco podobneho do placu ,
Ja si chtel zmenit cislo uctu v pay U a aukro me posila si ofotit obcanku z oboustran a potom jim to mam odeslat ofoceny , prej jde o ochranu osobnich dat , ach jo :roll: , takze kdyz u me v aukci nekdo neco koupi a bude platit pres pay u tak bude problem (v aukci mam upozorneni!)

viz email od aukra
pro změnu v nastavení výběrů plateb přes PayU z bezpečnostních důvodů požadujeme doložení občanského průkazu.

S odkazem na znění §2 odst. 6 zákona č.328/1999 Sb., o občanských průkazech a §5 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů Vás žádáme o zaslání oboustranné kopie Vašeho občanského průkazu podmíněné Vaším výslovným souhlasem.

Doklad můžete nahrát přímo do zabezpečeného prostředí Aukra prostřednictvím odkazu, který naleznete v závěru e-mailu.

V případě, že adresa zadaná v Nastavení Vašeho účtu se neshoduje s adresou uvedenou na kopii dokladu, připojte prosím další relevantní doklad, na kterém bude zároveň viditelné Vaše jméno a adresa z registrace. Jedná se například o kopii faktury za mobilní služby, energie apod.

Naše společnost klade velký důraz na ochranu soukromí zákazníků. Informace o ochraně osobních údajů na Aukru jsou dostupné pro všechny Uživatele v Obchodních podmínkách a jejich zvláštní příloze věnované výlučně zpracování osobních údajů.

Na základě žádosti máte právo být kdykoliv bez zbytečného odkladu informován o Vašich osobních údajích, které zpracováváme.

Kopii občanského průkazu prosím nahrajte pomocí_______

Děkujeme za pochopení a věříme, že se nám podaří tuto záležitost co nejdříve vyřešit.
S přátelským pozdravem,
Aukro tým
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 26. 8. 2012, 14:35. »
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
helichrysum napsal
Ano, ano. Stará a ohraná písnička. Když jsem několikrát na to, že si sám na vlastní aukci přihazuje, upozornil, tak mi Aukro napsalo něco v tom smyslu, že "je jim to jedno, pokud má prodejce dostatečnou zásobu bankovek a budu-li toto nahlašování poruš. pravidel oznamovat, že mi bude odstaven účet..."

Já už 3x upozorňoval na ty bony "kelly" a stále nic, patří to do jiné kategorie, mezi kopie a ani písmenko odpovědi. Je vidět, že podporují podvodníky, protože tam v popisu nemá ani zmínku o tom, že jsou to jen kopie!!! :evil: Aukro zase perlí! ;)


Tak sem jim taky napsal email a dostal jsem tuhle odpoved:

>Dobrý den,
>
>nabídku jsme přemístili.
>
>S pozdravem a přáním pěkného dne
>--
>Kateřina Kolářová
>Aukro tým
>http://www.aukro.cz

8)
_______________
www.Papirovaplatidla.cz
Katalog bankovek Československa od r.1918 až do dnes.
Registrovaný uživatel
Pokud se jim jejich vinou nepřipíšou peníze je to jejich boj ale nemaji co blokovat učty maj v tom bordel
Moderátor
Voloda16 napsal
acme2000 napsal
Já to bohužel zaregistroval - bylo to na přelomu června a července - poplatky za červen jsem uhradil (kvůli dovolené) v předstihu (někdy asi 25.6. ještě na začátku července jsem tam měl pořád mínusovou položku bez přípisu, tak jsem psal na Aukro, že jsem to zaplatil a co se děje. Omluvili se mi, že maj problém s přípisem plateb - respektive, že peníze jim došly, ale nespárovalo se to (zatím) s aukro-účtem, ale že jako to bude OK a že berou moje upozornění na vědomí. Tak jsem odjel na dovolenou .... a za tři dny jsem měl zablokovaný účet (zrušení vystavených aukcí), za další dva dny mi přišel mail, že se omlouvaj, že už je to připsané a že mi zrušené aukce znovu vystaví bez poplatku ... prostě jsou to hovada.


proč? tohle se prostě může stát... pokud bylo řešení jak píšete, tak bych to bral... taky tam sedí jen lidi


proč? třeba proto, že jsem tam už měl příhozy - ty byly (zablokováním účtu) zrušeny a všem přihazujícím přišla hláška, že můj účet byl zablokován. Původní aukce končila tak, jak jsem si přál (pracovní den večer), obnovena byla tak, že doběhla někdy v pracovní den dopoledne.
a to, že jsem na uvedené upozorňoval u mého účtu osobně (že jsem zaplatil) a obsluha mi potvrdila, že děkuje za upozornění a že je to OK a následně mi účet zablokují ... jako sorry, to už je i na mě moc, navíc když se za ty služby platí :/
Moderátor
anulát - hezké
Registrovaný uživatel
AUKRO - klasická ukázka zneužívání dominantního postavení na trhu nic jiného v tom nejni
Registrovaný uživatel
salai napsal
AUKRO - klasická ukázka zneužívání dominantního postavení na trhu nic jiného v tom nejni


?
Registrovaný uživatel
nezaznamenal jsem tu ještě k mému překvapení žádné domlouvání si dostaveníčka na letošním veletrhu Sběratel, který by už měl být za humny, nebo mi něco uniklo?
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
nezaznamenal jsem tu ještě k mému překvapení žádné domlouvání si dostaveníčka na letošním veletrhu Sběratel, který by už měl být za humny, nebo mi něco uniklo?


viz. téma zde...
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/sberatel-2012_post_-211710#post211710
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
nezaznamenal jsem tu ještě k mému překvapení žádné domlouvání si dostaveníčka na letošním veletrhu Sběratel, který by už měl být za humny, nebo mi něco uniklo?


klidně bych se domluvil s někým zkušenějším :) já jen pomalu začínám... můžu asi v pátek, vstupenky nemám :D
Moderátor
zial vstupenky co som mal volne uz nie su, vo stvtok ich posielam
_______________
Moderátor
Voloda16 napsal
klidně bych se domluvil s někým zkušenějším :) já jen pomalu začínám... můžu asi v pátek, vstupenky nemám :D

pokud chceš, za poštovné ti je dám ;)
Moderátor
http://www.ebay.de/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120973535471&clk_rvr_id=381042126304
vzacny 1 rubel 1961 :)
Registrovaný uživatel
5000 Sk "MILLENNIUM" + 3x SPECIMEN
http://www.ebay.com/itm/SLOVAKIA-5000-KORUNA-40-2000-SPECIMEN-MILLENNIUM-EURO-COMMEMORATIVE-UNC-SUN-MOON-/140731224643?pt=Paper_Money&hash=item20c43c1243#ht_2080wt_1163
_______________
www.Papirovaplatidla.cz
Katalog bankovek Československa od r.1918 až do dnes.
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
http://www.ebay.de/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120973535471&clk_rvr_id=381042126304
vzacny 1 rubel 1961 :)

Slušná konečná suma! ;)
Registrovaný uživatel
sice to není numismatika, ale prodejce LESOK1-LUXUS je myslím dostačně znám.

http://aukro.cz/ctyrlistek-c-1-z-r-1969-original-luxus-i2592146895.html

má tam v podstatě všechna vzácná čísla, takže pěkné! :)

http://aukro.cz/listing/user.php/run?category=8465&us_id=5259792
Registrovaný uživatel
nechapu kde ty ctyrlistky furt bere , uz je kdysi vystavoval a tohle jsou dalsi :shock:
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 30. 8. 2012, 21:12. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 578 579 580 581 582 583 584 585 586 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1