Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Vykupminci.cz
Numisargo

* * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 858 859 860 861 862 863 864 865 866 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
...vědomé či ještě pořád nevědomé ? napomáhání trestnému činu (obohacení)....
http://zakony.centrum.cz/trestni-zakonik/cast-1-hlava-2-dil-4
Registrovaný uživatel
Buď sú skutočne.. .Pardon za výraz páni na Aukre blbí, alebo v tom idú spolu.
Registrovaný uživatel
A máme tady pokračování...číst od spodu nahoru!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 22. 12. 2020, 20:03. »
Moderátor
Ten posledný komentár je ťažké obvinenie konkrétneho človeka.... Len aby kupujúci nakoniec z toho nemal problém v podobe podania žaloby zo strany FKB ako poškodzovanie dobrého mena.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Ať podá, rád se utkám. Už nehodlám tomuhle všemu jen přihlížet, chci pouze očistit tento obor.
Registrovaný uživatel
Držím palce !! ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Registrovaný uživatel
Navíc nikoho neobviňuji, prozatím se pouze domnívám, že to tak je.
Registrovaný uživatel
smith napsal
Ten posledný komentár je ťažké obvinenie konkrétneho človeka.... Len aby kupujúci nakoniec z toho nemal problém v podobe podania žaloby zo strany FKB ako poškodzovanie dobrého mena.

Já tam nevidím konkrétního člověka? :shock:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Moderátor
Tak konkretnu firmu,co v praxi pre zberatelov znamena jedneho cloveka.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Uzrál nám další negativní komentář, asi dáreček pod stromeček?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Citovat
"Dne 2020-12-22 xxx napsal(a):
Dobrý den, děkuji za Vaši odpověd i když na otázku, na kterou jsem se neptal,... Ptal jsem se proč byly u zmiňovaného účtu smazány negativní recenze. To není omezení uživatelského účtu. Proč tedy byly negativní recenze ze zmiňovaného profilu smazány? Zmiňujete, že padělky neprodává. To jsem také nikde nezmiňoval, psal jsem: "padělá nabídky bankovek" viz. například: 561027 https://aukro.cz/500-korun-1923-hnedy-legionar-6950705277 551027 https://aukro.cz/500-korun-1923-hnedy-legionar-rarita-6979846434 Viz příloha, všiměte si prosím jak je druhá pětka vystřižená, podtisk je ten samý jako u pětky první. Tedy se zde jedá o pozměnění (padělání) nabídky. V návaznosti na předchozí příklady smyšlených stavů bankovek, tvrdíte tedy, že všechny nabídky tohoto uživatele jsou v pořádku a neklamou nakupující a nelze na ně aplikovat například 6.1.2 vii Vašich OP? Děkuji a zústávám v úctě, xxx"


Citovat
Dne 2020-12-23 xxx napsal(a):
Dobrý den,

děkujeme za Váš email.

Celou situaci ohledně údajného padělání nabídek jsme ověřovali a konzultovali. Bylo vyhodnoceno, že se o žádné padělání nabídek opravdu nejedná.

Co se týče smazaných komentářů, bohužel Vám nemůžeme sdělovat naše interní procesy.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

xxx
tým zákaznické péče Aukro.cz
www.aukro.cz


8) Pohoda, jazz,...

Chápu, že chtějí jako každá firma vydělat, proto i chápu, že chtějí zvednout poplatky za prodej od 1.1. (myslet si o tom může kdo chce, co chce, ale je to jejich svobodné právo. Nikoho nenutí tam prodávat),... Už ale nechápu, že společnost mající ego být jedničkou na trhu, buduje svoji značku na zavírání očí při klamání zákazníka. Ať už je to neodpovídajícím stavem bankovky, nebo pozměněnými fotkami. :roll:
Registrovaný uživatel
Vám alespoň odpověděli, já čekám na odpověď dodnes a to jsem autorem negativního hodnocení!!!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 23. 12. 2020, 8:48. »
Registrovaný uživatel
Já mám 3 neghativní hodnocení z minula, které mi udělil kupující s 0 komentáři. Koupil 3 ks zboží a nezaplatil. Do týdne se mi tam ty komentáře objevili, zněly - prodejce zboží neodeslal. Tak jsem ke komentářům napsal, že kupující nereaguje, nemám od něj žádnou zprávu a hlavně NEZAPLATIL ! Tak jsem zkusil teď požádat o smazání na 100 % neoprávněných komentářů a bylo mi sděleno, že toto nelze !!!!
Registrovaný uživatel
Bohužel, Ty nejsi podvodník, tak nemáš šanci! :mrgreen: Na Tebe se ochara kupujících nevztahuje!!!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Jo, když píši o té ochraně kupujících, to je také bouda na nás kupující, dostanete max 10tisíc (když splníte podmínky) a o zbytek se musíte soudit s prodejcem !!! Vlastní zkušenost, bez pomoci Aukra (ochrany kupujících)!!!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Aukro ověřovalo a konzultovalo. Otázka je, jak a s kým. Když tam sedí nějaký blb, který nerozumí tomu, že cena bankovky závisí na stavu a není číslo jako číslo (čemuž bych se vůbec nedivil), tak je to z jejich pohledu jasné: no tak bóže, tak si trochu zašudlal ve Photoshopu. Kvůli takové blbosti máme toho prodejce likvidovat? Tady tenhle prodává kočárek a taky tam vyretušoval ten flek... Ze strany Aukra bych to viděl na čirý amatérismus a obyčejnou lidskou hloupost kombinovanou s vrozenou leností. Což prodejce a lidé kolem něj moc dobře vědí a umějí toho pořádně využívat.
Registrovaný uživatel
Tak jsem se dočkal odpovědi! :mrgreen: Slečna asi viděla tu moji bankovku? :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
A proč tam má smázané příjmení ??? To už se neumí ani přihlásit ke svému příjímení ? Veškeré konzultace s aukrem mi chodí s odpovědí včetně identifikace člověka - včetně PŘÍJMENÍ !! , s kým jsem komunikoval ??? Zajímavé - prosím zaarchívovat !
« Poslední úpravu provedl(a) trava v 23. 12. 2020, 10:44. »
Registrovaný uživatel
To jsem rozmazal já, abych nešířil její příjmení!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Pani Denisa a team aukra spoločne zistili, že bankovky sú pravé a nie sú na úrovni stavu 2. :shock: Klobúk dole pred takým rýchlo-kurzom notafilie. Niekto potrebuje na to, aby vedel dobre zhodnotiť stav bankovky roky a niekomu stačia hodiny. :D
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
To jsem rozmazal já, abych nešířil její příjmení!

Tak se omlouvám. Zarazilo mě to !
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Pani Denisa a team aukra spoločne zistili, že bankovky sú pravé a nie sú na úrovni stavu 2. :shock: Klobúk dole pred takým rýchlo-kurzom notafilie. Niekto potrebuje na to, aby vedel dobre zhodnotiť stav bankovky roky a niekomu stačia hodiny. :D

Z logiky věci, kdyby byla bankovka v UNC stavu, tak dostane pozitivní komentář! ;) Já se Denisy ptám, jestli tu poslanou bankovku viděla na vlastní oči, o které píše? Já bohužel ANO!!! Ležela mi tady skoro půl roku.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
A přitom k tomuto sporu vůbec nemuselo dojít, kdyby nesmazali Tvá negativní hodnocení. A teď jich tam je / zatím / 2 x více !! Jsem zvědav, jestli se taky časem ztratí !
Registrovaný uživatel
trava napsal
Já mám 3 neghativní hodnocení z minula, které mi udělil kupující s 0 komentáři. Koupil 3 ks zboží a nezaplatil. Do týdne se mi tam ty komentáře objevili, zněly - prodejce zboží neodeslal. Tak jsem ke komentářům napsal, že kupující nereaguje, nemám od něj žádnou zprávu a hlavně NEZAPLATIL ! Tak jsem zkusil teď požádat o smazání na 100 % neoprávněných komentářů a bylo mi sděleno, že toto nelze !!!!


A kdyz si pozadas o vraceni provize a uznaji ti, tak je snad jasne, ze to neprobehlo??? Pak by negativ mel zmizet nebo ne?
Registrovaný uživatel
Opět se něco urodilo...96,6% = nějak to padá dolů! :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 858 859 860 861 862 863 864 865 866 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1