Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Vykupminci.cz
Numisargo

* * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 861 862 863 864 865 866 867 868 869 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
A ta co se prodala na Aurei je v mimořádném stavu. Ta se dále neprodává, takže je to jen lákadlo na kupce. Za tu cenu musí skončit ve sbírce. Její zhodnocení na základě prodejní ceny bude až časem
Registrovaný uživatel
Tu 10 Kč s. H za vydraženou cenu NELZE téměř na trhu prodat !! TAKOVOU CENU NEMÁ !!!! Takže investice nic moc !!
Registrovaný uživatel
A ještě jeden drobný dotaz . Jak můžete mít schůzku s prodejcem již zítra, když aukce končí až zítra před půlnoci. Takže Vám donese úplně jiné bankovky - to je téměř jisté ! A prodávat Vám je bude někde ve stínu petrolejové lampy !!!
Registrovaný uživatel
Telefonoval jsem s ním a jsme domluveni na 10 ráno - chce ukázat ty věci co jsou v aukci abych si určil stav a nějaké další.. Baterka v telefonu tu petrolejku přebije. Budu si to hlídat. Informace od vás jsou mi moc prospěšné. Děkuji
Registrovaný uživatel
Ako píše tráva a Fidzi, takýto vyčúranci hľadajú presne typy ako Vy. Zapálených a zaslepených do bankoviek, neznalých rozdielov medzi stavmi N, 0 a 1. A nie je to zďaleka len o stavoch. Ako bolo popísané... Tento šmejd bankovky perie, chemický čistí a upravuje. A to bez potrebných znalostí a množstva bankoviek ktoré Vám musia prejsť cez ruky nezistíte, bohužiaľ nejde sa to naučiť za mesiac. Aj skúsenejší zberatelia naleteli.
Rada nad zlato, používať zdravý selský rozum. Nie je všetko zlato čo sa blyští. Ja by som Vám poradil dať od podvodníkov ruky preč úplne. Ak Vám nestačia tie nekonečné príklady podvodov, klamstiev a rozprávok... každý si je strojcom svojho šťastia... To tie prachy dajte radšej na charitu


Bankovkar napsal
Zdrsvím kolegové, dovolím si taky pár přísěvků a zapojení do komunikace. Poslední dobou sleduji a nedtačím se divit. Já mám na zítra s tím pánem domluvenou schůzku v Plzni. Chtěl sem se poradit když mi bude ukazovat bankovky je třeba si dát ma něco pozor? Zaire se mi líbí a dost dlouho ji sháním. Třeba je něco jak jednoduše rozeznám jestli byla bankovka opravená nebo žehlená? Nevíte za kolik se prodala u toho klima?
Registrovaný uživatel
trava napsal
Tu 10 Kč s. H za vydraženou cenu NELZE téměř na trhu prodat !! TAKOVOU CENU NEMÁ !!!! Takže investice nic moc !!


Proč to potom tedy někdo zaplatí?
Registrovaný uživatel
Nie je. Len upozorňujem aby si niekto naivne nemyslel, že túto bankovku aj kúpi.
Bude to ďalší podvod kedy Vám pošle podobnú... Len o 2 stavy horšiu. Veď H ako H
trava napsal
Bankovkar napsal
Woodhaven napsal
To bude ďalší chyták na naivných.
Kto si myslí, že mu Inkvizitor pošle UNC bankovku, kde čistou náhodou zabudol uviesť stav UNC (keď robí stavy UNC zo stavov 2 a 1 a hrdo ich prehlasuje za UNC stavy) si to draho zaplatí.
Potom pošlite fotku čo za blbosť Vám poslal... Veľa šťastia.

https://aurea.livebid.cz/auction/aurea_95/detail/2192
https://aukro.cz/10-kc-1919-h-6980306878
Kdyby Vám donesl tu ce je na obrázku, tak by jste mohl výskat. Ale tomu nevěřím. Cena by musela být kolem 200.000,- Kč. I tak by vám donesl jinou !



A na této je něco špatně?
Registrovaný uživatel
Nejlepší by bylo si s sebou vzít nějakého zkušeného sběratele, ale to už asi nestihnete domluvit. Vsadím se , že na 99 % Vám bude dávat velmi výhodnou nabídku, že aukci kvůli Vám zruší a td a td, prostě obchodní fintičky. On na Vás pozná za pár vteřin, jestli bankovkám rozumíte anebo ne. Podle toho bude postupovat. Nevím, co víc Vám poradit !!!
Registrovaný uživatel
@ Bankovkar: Ale jo, proč ne,... jsem sice také názoru, že když chce někdo uložit peníze (zvlášť v hodnotách 100k+), tak by měl do něčeho čemu perfektně rozumí (taky bych asi nešel kupovat akcie po nějakém rychlo kurzu)... ok zlato a stříbro neni,... Neděle je docela blbý čas,... V Plzni je Šůcha. Zkuste mu cinknout jestli by za flašku nešel s Váma, případně, že by jste se sešli u něj a bankovku by Vám nezávisle ohodnotil.

Numismatika Šůcha
Veleslavínova 339/16
301 00 Plzeň
IČ: 87661454
David Šůcha
Tel.: +420 774 130 384
Registrovaný uživatel
Vidíte na toho jsem zapomněl, skvělá rada !!! Anebo tam je Mike Ljung- myslím, že je taky z Plzně.
« Poslední úpravu provedl(a) trava v 26. 12. 2020, 23:29. »
Registrovaný uživatel
Bankovkar napsal
trava napsal
Tu 10 Kč s. H za vydraženou cenu NELZE téměř na trhu prodat !! TAKOVOU CENU NEMÁ !!!! Takže investice nic moc !!


Proč to potom tedy někdo zaplatí?


Protože psychologie a slabé nervy ;) občas někomu prostě šibne a řekne si tu musím mít. Nevidí, neslyší. Přirovnal bych to k nevěře v manželství. I když dotyčný ví, že je něco špatně, prostě musí :D A pak je druhá sorta lidí co tomu nerozumí a vidí rychlý zisk. Ty ale teď ujíždějí na Gottovi za 20k :lol:
_______________
If it is too good to be true it probably isn't.
Registrovaný uživatel
PasikCz napsal
Bankovkar napsal
trava napsal
Tu 10 Kč s. H za vydraženou cenu NELZE téměř na trhu prodat !! TAKOVOU CENU NEMÁ !!!! Takže investice nic moc !!


Proč to potom tedy někdo zaplatí?



No abych se přiznal taky jsem jich pár koupil

Protože psychologie a slabé nervy ;) občas někomu prostě šibne a řekne si tu musím mít. Nevidí, neslyší. Přirovnal bych to k nevěře v manželství. I když dotyčný ví, že je něco špatně, prostě musí :D A pak je druhá sorta lidí co tomu nerozumí a vidí rychlý zisk. Ty ale teď ujíždějí na Gottovi za 20k :lol:
Registrovaný uživatel
Zavolám toho pána co jsem na nej dostal tady telefon snad nebude po vanočním slejváku :D
Registrovaný uživatel
Nezapomeňte, že dnes ve 23h hodin, začíná pokračování cirkusového představení na aukru! Bude to asi jedno z posledních představení, tak neváhejte sledovat a přeji příjemnou zábavu! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Díky za pozvání, i když nerad vidím stejné představení vícekrát. Ale udělám vyjímku !
Registrovaný uživatel
Tak jsem byl s pánem a měl u sebe tři bankovky ta z obrazku z aukra byla taky. Chce za ni 275 000 kč jw to moc? Za ty další po 200 000 Kč protože mají přehyb. Jinak ukázal mi více věcí - jako po včerejšku nevím co umím a neumím ohodnotit ale ty bankovky nevypadaly zle. Prodat hned nechtěl, že až po aukci. Měl kolem 40 - takovej plešate a vousatej.
Registrovaný uživatel
Táto 20 Kč 1926 Q dostala tiež pekný ozdravný kúpeľ:
Predtým :
https://filatelie-klim.com/cz/detail-salove-aukce/20-kc-1-10-1926-serie-q-pi-21a-ba-21a_26-362
Potom:
https://aukro.cz/20-kc-1926-jednopismenna-6980306961
Registrovaný uživatel
Sleduji pozorně tuto debatu, držel jsem se zpátky, i když jsem měl cukání se zapojit, ale teď už mi to nedá.

Jestli to chápu správně: bankovkám nerozumíte, pořádně ani neumíte popsat, co je co, vady poznat neumíte, nakecat Vám lze naprosto cokoli, opít Vás rohlíkem je záležitost na pět minut, ale máte peníze. (Většinou se tomu říká kavka a ve starých filmech se s tím hrají karty někde vzadu v kumbále.) Takže se ptáte, jestli máte vydat 675 tisíc plešatému a vousatému pánovi, o kterém tady všichni tvrdí, že je to podvodník non plus ultra. Klidně, udělejte si radost. Vás to nezruinuje, pán se zasměje - a zítra ráno zase vyjde Slunce.
Registrovaný uživatel
Majkl to vystihnul přesně. Osobně nechápu, jak může někdo koupit něco, čemu nerozumí. Podle mě tam neměl žádnou bankovku, která by měla takovou cenu. Jestli to byla ta 10 Kč 1919 s. H, tak Vám mohu garantovat, že za tuto cenu ji neprodáte ane za 10 let !! Jestli je Vám to jedno, tak to kupte a neptejte se. A to ještě není jisté, že Vám prodá tu, kterou jste viděl !
Registrovaný uživatel
Ne jen vas informuji... panové mám ještě jiný dotaz není teď někde nemco jiného- zajímavého k prodeji?
Registrovaný uživatel
trava napsal
Osobně nechápu, jak může někdo koupit něco, čemu nerozumí.


Mezi lidma rozprodáte i pozlacená měděná kolečka za tisícovku kus, jinak by tu úspěšně neoperovaly existence typu Mincovní obchod a Národní pokladnice...

Což je bezesporu důkaz toho, že lidi mají víc peněz než rozumu.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Bankovkar napsal
Ne jen vas informuji... panové mám ještě jiný dotaz není teď někde nemco jiného- zajímavého k prodeji?

Svatá prostoto! ;)
Registrovaný uživatel
Myslím, že se nabízel nějaký stadion v Praze ! :lol: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Bankovkar napsal
Ne jen vas informuji... panové mám ještě jiný dotaz není teď někde nemco jiného- zajímavého k prodeji?

Ale nám je to úplně putna, jak vás napálí. To vám toho nepřivezl více na prodej?
Lidská blbost je bohužel nekonečná! :roll:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Vypadá to, že je škoda času, který tady té debatě věnujeme. :( Přeji skvělou investici ! :D :lol: :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 861 862 863 864 865 866 867 868 869 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1