Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » Zbierka Mineralov

Vykupminci.cz
Numisargo

Zbierka Mineralov

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim vsetkych ...
Mam velmi zaujimavu a relativne velku zbierku mineralov. Chcel by som sa opytat akym sposobom a kde by sa to dalo predat.
Mam Achatove brusene geody, mam ametystove gule, niake prirodne kristaly velkych rozmerov, dalej prirodne opaly a ine zaujimave veci. :)
Moderátor
Hm, treba na burze? :)
Mam taky kontakty na lidi, kteri se timhle zabyvaji, muzu se zeptat, ale potreboval bych vedet detailnejsi informace o charakteru a rozsahu sbirky, dale jestli jsou kameny vsechny nebo vetsinou brousene, jaky je jejich puvod.. ?
Registrovaný uživatel
Odporúčam mineralogické burzy;každý týždeň je nejaká .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
http://permonik.host.sk/ms1a9.htm
Registrovaný uživatel
dobry den,dostali se mi do ruky pro me zajimave kameny - fosilie o kterych tohommoc nevim. zajimala by me hodnota a puvod. mel by nekdo zajem videt a zhodnotit?
Registrovaný uživatel
uploadnite to tu a niekto Vam poradi
Registrovaný uživatel
Zebra rock ze západní Austrálie

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
domingo napsal
dobry den,dostali se mi do ruky pro me zajimave kameny - fosilie o kterych tohommoc nevim. zajimala by me hodnota a puvod. mel by nekdo zajem videt a zhodnotit?

relativne zaujimave su fosilie z ceskych nalezisk, hlavne trilobity, pokial su urcene a s lokalitou.
pokial nevies povod tvojich skamenelin, je mozne ze ide o anonymne exemplare bez udania povodu.
(rozne zralocie zuby, amonity, z maroka, ciny atd)
ak su fosilie z CR a vies lokalitu, posli fotky na jacisin76@yahoo.com
vdaka
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Minerály » Zbierka Mineralov

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1