Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Zbierka Rakúsko 1968 - 1990 ** TOP STAV po zberateľovi

Vykupminci.cz
Numisargo

Zbierka Rakúsko 1968 - 1990 ** TOP STAV po zberateľovi

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ponúkam na predaj nádhernú zbierku Rakúska, ktorá zahŕňa roky 1968 - 1990 po zberateľovi s veľmi precíznym prístupom k uloženiu známok a ich značeniu v albumoch, chronologicky ukladané podľa katalógu, známky sú v top stave ** .

Všetky fotky na:

http://thedolniak.rajce.idnes.cz/Rakusko_1968_-_1990/

- zbierka koncipovaná a zbieraná na Slovensku
- známky budú uložené v 3 albumoch Papierne Brno 8 listov/16 strán, albumy sú k známkam ponúkané grátis, zaručujú bezproblémovú prepravu k záujemcovi
- preprava Slovenskou poštou (forma balíku) alebo po dohode je možné aj osobné prevzatie v SR
- platba na účet vo Fio banke, a.s. (bez poplatkov pre platbu v ČR aj SR)

CENA DOHODOU, kontakt na mail: asroma zavináč centrum bodka sk

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Nabídka odporuje bodu 7 pravidel tohoto fóra. Prosím o úpravu do zítřka do 22:00, jinak bude nabídka smazána.
Registrovaný uživatel
V poriadku a dá sa to upraviť priamo v príspevku alebo uviesť (cenu) v ďalšom príspevku?
Moderátor
Stačí v dalším příspěvku.
Registrovaný uživatel
Dík za info, takže cena je 5500 Kč resp. prepočet na €.
Registrovaný uživatel
newcastles napsal
Dík za info, takže cena je 5500 Kč resp. prepočet na €.

rád bych viděl sběratele Rakouska který by tuto sumu 5500 kč za nabízený úsek věnoval zde si musí sběratelé uvědomit, že ve sbírání základních částí známek daného státu jde o zábavu a ne o to aby se jim to po pár rocích zhodnotilo jen
pro ilustraci když vzroste 1 kč hodnota o 100 % máte v tom 2 kč,ale prodejní cena bude stále max 50 % původní pořizovací ceny a to mluvím o známkách s platnou měnou, pokud se podíváte na dnešní inzeráty prodávají se naše platné známky za max. 80 % nominále /samozřejmě perličky typu zcizených archů a ... z tiskáren/ no a u ostatních okolních zemí je to podobné, například Rakousko
1945 - 1993 pokud sbírka neobsahuje aršíky Renery, ptáky, Hitlerovy masky smrti ...je takováto sbírka k mání za pár tisícovek i když pořizovací cena byla jist několikanásobná ale to je již osud většiny sbírek současníků a jejich pořizovatelů
Jirka z Moravy toto mám z vlastní zkušenosti a jen doplnění sbírky o celistvosti
a některé výše jmneované " maličkosti mám prodejní sbírku "
Registrovaný uživatel
Dík za názor no dnes sa to predalo za 6700 Kč resp. 250 € takže nie vždy musí platiť pravidlo, že sa to za takú sumu nedá predať :)
Registrovaný uživatel
newcastles napsal
Dík za názor no dnes sa to predalo za 6700 Kč resp. 250 € takže nie vždy musí platiť pravidlo, že sa to za takú sumu nedá predať :)

blahopřeji a nezlobte se za můj názor já jsem podobnou sestavu neprodal ani za 3 tisíce Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
To určite nie, popravde ani ja som nebol o tom až tak 100 % presvedčený, že sa to za také peniaze predá, Váš názor ako každého kolegu zberateľa si vážim a ďakujem. Želám všetko dobré.

P.S. Písali ste v nejakom vlákne o perfínoch?
Registrovaný uživatel
newcastles napsal
To určite nie, popravde ani ja som nebol o tom až tak 100 % presvedčený, že sa to za také peniaze predá, Váš názor ako každého kolegu zberateľa si vážim a ďakujem. Želám všetko dobré.

P.S. Písali ste v nejakom vlákne o perfínoch?

ano psal jsem perfinech na 6 emisi výnosem Rakouské pošty byly povoleny v polovině roku 1877 a to právě na této emisi pozor jen u jemného tisku, není vyloučeno, že se mohlo u některého podniku zachovat pár kousků hrubého tisku
ale zatím nebyl doložen Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
Souhlasil bych s gnilretniw, také bych nečekal, že to někdo za tuto cenu koupí. To se o známky pralo více lidí, že cena ještě stoupla o 1200? Ovšem také blahopřeji, protože takováto sestava je většinou jen těžko prodejná za víc jak 2000 korun, a to hlavně díky těm zásobníkům, které bych řekl, že mají skoro stejnou cenu jak ty známky, protože se jedná o nejběžnější roky Rakouska. Podobné je to u československých známek pro toto období. Myslím, že už jsem kdysi viděl něco podobného prodat v aukci za cenu kolem jednoho tisíce korun. Třeba na ebay je kup teď kompletní roky 1970 až 1989, tedy prakticky to samé, dohromady za 45 eur, což je přibližně 1300 korun. Na filatelii je krásné, že ceny jsou jen těžko předvídatelné, jeden týden se něco prodá za tolik a za týden to samé za třikrát víc.
Registrovaný uživatel
Pro Jirku: Ja zbieram perfíny výhradne na známkach z územia ČSR, samozrejme niektoré sú na známkach Maďarskej kráľovskej pošty a na známkach Rakúska. Mám pár perfínov na známkach Rakúska, ktoré nepatria do môjho záberu ak by bol záujem nafotím a rád vymením (predám - dohoda) za také ktoré zháňam ja. Tak ak by ste mali záujem napíšte, dík.
« Poslední úpravu provedl(a) newcastles v 30. 10. 2015, 17:01. »
Registrovaný uživatel
Pro otavel: Ja som mal určitú predstavu o cene, ale trafil som zberateľa, ktorý vo veľkom kupuje zbierky ČSR, Maďarska a Rakúska tu na Slovensku (hmm nevídané často) a nešlo to cez dražbu ani aukčný portál, ozval sa na inzerát, takže naozaj niekedy ako by rybári povedali neťukne a niekedy sólo kapor.
« Poslední úpravu provedl(a) newcastles v 30. 10. 2015, 17:02. »
Registrovaný uživatel
To asi predam aj ja cele svoje Rakusko,pri takychto cenach.A to mam to Rakusko navyše všetko FDC a aj daleko dozadu až po rok 1922.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Zbierka Rakúsko 1968 - 1990 ** TOP STAV po zberateľovi

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1