Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Zdarma ocenim

Vykupminci.cz
Numisargo

Zdarma ocenim

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím Vás zberatelia bankoviek!
Máte nejaké bankovky, ktoré chcete predať alebo len oceniť? Rád Vám pomôžem. Píšte na : zberatel ZAVINAČ gmail.com
« Poslední úpravu provedl(a) Matej v 13. 5. 2007, 19:44. »
Registrovaný uživatel
Pockat pockat, jestli budou psat Tobe (snad nevadi tykani) na mail, tak nikdo nepude psat sem na forum:)
Registrovaný uživatel
:) nemyslím, že sa to až tak rozbehne.
Ale aj tak na fóre by sme nemuseli riešiť len to čo je to za bankovka a akú ma cenu. Nemal by to byť hlavný zámer...hm?
Registrovaný uživatel
Matej napsal
:) nemyslím, že sa to až tak rozbehne.
Ale aj tak na fóre by sme nemuseli riešiť len to čo je to za bankovka a akú ma cenu. Nemal by to byť hlavný zámer...hm?


Souhlas, notafilie je velmi zajimavy obor se spoustou nametu k diskuzi, ale zas na druhou stranu, ja se docela tesim az budu patrat v katalozich :)
Registrovaný uživatel
Čo sa týka Československa, tam určite nemusím pátrať v katalógoch, ceny nosím v hlave. Veľakrát už nie je pravda to čo nájdeš v katalógu. Buď je cena nadhodnotena alebo podhodnotena. Realita je často iná.
Registrovaný uživatel
Matej napsal
:) nemyslím, že sa to až tak rozbehne.
Ale aj tak na fóre by sme nemuseli riešiť len to čo je to za bankovka a akú ma cenu. Nemal by to byť hlavný zámer...hm?


Jen se chci pozastavit u tohoto argumentu - Na numismatice je to hlavně o ceně a cena je hlavní důvod proč lidi chodí do tohoto fora, troufám si odhadnout tak 95% laiků se na ni dotazuje jako první a pak až je zajímá ta omáčka kolem :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Áno je to tam tak. Väčšina laikov príde a zaujíma ich len čo je to a hlavne za koľko. Aspoň pre mňa to nie je to čo ja očakávam od tohto fóra. Ja by som chcel hlavne tú omáčku. :P
S bankovkami to nie je až také zložité ako s mincami. S jednoduchým katalógom si každý bez problémov určí čo a za koľko je to... viem, že otázky tohto typu tu budú prevládať, ale hovorím, že by to nemusel byť hlavný zámer ;)
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
Jen se chci pozastavit u tohoto argumentu - Na numismatice je to hlavně o ceně a cena je hlavní důvod proč lidi chodí do tohoto fora, troufám si odhadnout tak 95% laiků se na ni dotazuje jako první a pak až je zajímá ta omáčka kolem :)


Myslim ze to tady dopadne uplne stejne. Uprimne, kdybych o tom nic nevedel a nasel na pude treba krabicku minci/bankovek, tak to prvni, co by me zajimalo by bylo kolik milionu za ne dostanu :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Zdarma ocenim

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1