Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » zidovsky obradny sviecnik - chanuka

Vykupminci.cz
Numisargo

zidovsky obradny sviecnik - chanuka

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
...predam vzacny originalny dobovy zidovsky svietnik-chanuku , striebro ,cca 1850, poskodena , 3 odtrhnute nozicky z toho 2 chybaju je nutne dorobit. Podobna je v americkom narodnom muzeu zidovskej kultury. Viac fotiek na poziadanie na mail .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) turtleoverhead v 21. 10. 2017, 14:41. »
Registrovaný uživatel
foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Doporučuji přečíst si pravidla, především bod 7.
Registrovaný uživatel
cena 500 eur
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
bobinek 21 napsal
Škoda, že ho kus chybí. Takhle cena zanedbatelná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Toto by pravý Bobinek21 nikdy nenapsal. Ptám se tě tedy proč s tím nepřestaneš a jak dlouho tě to bude bavit ? :roll:
Pánové jen vás chci upozornit, že pravý Bobinek má nick BOBINEK21, tedy číslovku hned za nickem a nepravý, který mu chce škodit má za nickem mezeru a pak teprve číslovku ... takto BOBINEK 21. Neskočte mu na lep a jen informace pro něj ... dej si hodně pozor, protože by se tím mohl začít někdo zabývat a nebude to zrovna admin. Pokud to budeš brát na lehkou váhu , tak je to tvůj problém a varování bylo vysloveno. Na netu opravdu nejsi anonymní , třeba IP adresy a jiné markanty... Tak nějak mne to přestává bavit, máš šanci s tím skončit a můžu se nad tím zatím jen pousmát, ale až se ucho utrhne ... :evil:
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
lachtan napsal
bobinek 21 napsal
Škoda, že ho kus chybí. Takhle cena zanedbatelná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Toto by pravý Bobinek21 nikdy nenapsal. Ptám se tě tedy proč s tím nepřestaneš a jak dlouho tě to bude bavit ? :roll:
Pánové jen vás chci upozornit, že pravý Bobinek má nick BOBINEK21, tedy číslovku hned za nickem a nepravý, který mu chce škodit má za nickem mezeru a pak teprve číslovku ... takto BOBINEK 21. Neskočte mu na lep a jen informace pro něj ... dej si hodně pozor, protože by se tím mohl začít někdo zabývat a nebude to zrovna admin. Pokud to budeš brát na lehkou váhu , tak je to tvůj problém a varování bylo vysloveno. Na netu opravdu nejsi anonymní , třeba IP adresy a jiné markanty... Tak nějak mne to přestává bavit, máš šanci s tím skončit a můžu se nad tím zatím jen pousmát, ale až se ucho utrhne ... :evil:
A toto si pozorně prostuduj ještě máš čas, protože pak bych byl nucen BOBINKOVI21 poradit .... zákon č. 40/2009 Sb.
Registrovaný uživatel
Jirko moc díky za radu a podporu: b21
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
Jirko moc díky za radu a podporu: b21
V pohodě... poradil bych každému. Je to celý zákon a svoje konání tam vyhledá. Mohl bych ho rovnou odkázat na příslušný paragraf ... ať se tím prokousává a nebudu mu nic usnadňovat. Pokud nepřestane, tak udělej co jsem ti v mailu psal , víc tady dodávat netřeba a je na něm další rozhodnutí, dej mu ještě šanci... TEĎ SE MŮŽEME VRÁTIT K DISKUZI K PŘEDMĚTU V TOMTO VLÁKNĚ.
Registrovaný uživatel
Aj keď mi pravý Bobinek šiel niekedy svojimi komentami na nervy, tak toto konanie odsudzujem a dotyčný by si mal uvedomiť, že tu už žarty končia. Ak neprestane, prajem Bobinkovi veľa zdaru na riešenie a zastavenie tohto užívateľa.
Registrovaný uživatel
Dargor6 napsal
Aj keď mi pravý Bobinek šiel niekedy svojimi komentami na nervy, tak toto konanie odsudzujem a dotyčný by si mal uvedomiť, že tu už žarty končia.

Souhlas. Důležité je takové příspěvky nekomentovat ale jen mazat, což dělám. :evil:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Dargor6 napsal
Aj keď mi pravý Bobinek šiel niekedy svojimi komentami na nervy, tak toto konanie odsudzujem a dotyčný by si mal uvedomiť, že tu už žarty končia.

Souhlas. Důležité je takové příspěvky nekomentovat ale jen mazat, což dělám. :evil:
Toho jsem si samozřejmě všiml, že jsi schopný moderátor.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » zidovsky obradny sviecnik - chanuka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1