Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Zlaté hodinky Ancre

Vykupminci.cz
Numisargo

Zlaté hodinky Ancre

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jakou mají cca hodnotu tyto hodinky. Jsou plně funkční, s původní krabičkou, i sklíčko se dochovalo. Zlaté jsou asi jen dva pláště - na zbytku je nápis metal, tak to bude zřejmě kov? Jen ten punc mi nešel moc dobře vyfotit :( Kamarád zvažuje prodej, nechci aby nenaletěl. Děkuji za případné názory.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To si teda dobrý kamarát... :D
-s-
Registrovaný uživatel
:D psal jsem to ve spěchu, je pravda, že to zní moc dobře :D
Registrovaný uživatel
Je to napísané férovo,na rovinu... :mrgreen:
Ale nie.To ja len tak.Aby sme sa aj usmiali.. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
:D já se zasmál dost ..... jinak k tématu. Pochyboval jsem, jestli je to zlato, ale ty puncovní značky asi vypadají takto (obrázek přikládám). Podle netu je to punc pro cizí zlaté zboží používaný od roku 1868 do roku 1901. Tím pádem ty dva pláště budou zlaté, zbytek kov - je má úvaha správná? Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Johnny napsal
je má úvaha správná?


Nie je. Ale ak vložíš kvalitné foto puncov, možno poviem viac.
Registrovaný uživatel
Tak lépe už mi to nepůjde :( Já si myslím, že by to mohl být ten punc, co jsem vygooglil? Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Áno, na dvoch posledných obrázkoch sú dovozové značky pre cudzozemský tovar zo zlata s písmenami AV Auslendsverkehr preložené cez seba v kruhu s kódom A puncového úradu Viedeň. Používali sa v rokoch 1872 až 1901. Rýdzosť zlata však neudávajú.

Aj striebro je METAL. V roku 1887 boli tak krátko označované výrobky zo striebra s nízkou rýdzosťou 250/1000.
Registrovaný uživatel
Děkuji moc za potvrzení. Nicméně si myslím, že zlato jsou jen ony dva pláště, kroužek okolo natahovacího kolečka a možná rámeček okolo hodinek. Metal je v tomto případě opravdu jen nějaký kov, nikoliv stříbro.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Kdyby byly na prodej, koupím.
_______________
hodinkyantik@centrum.cz - koupím náramkové a kapesní hodinky
Registrovaný uživatel
HODINKY ANTIK jen tak čistě teoreticky kolik by jsi dal za tyhle ? Etue originál, tříplášťové , vnější pláště zlaté , prachové metal. Rozměr bez oblíku cca 3 cm, ciferník v pořádku, jsou v chodu i když se musí rozhýbat a pak v určité poloze jdou. Značeno rakouským puncem AV . Možná bych je dal pryč, ale záleží na ceně, takže čistě teoreticky ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Hodinkyantik žádná odpověď ? Tak nějak jsem si to myslel, že žádná nebude :D
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Hodinkyantik žádná odpověď ? Tak nějak jsem si to myslel, že žádná nebude :D


A co bys chtěl :D ? Jakmile se ukáže, že máš trochu páru o čem to je, tak z toho kšeft nekouká :D. Příště napiš, žes je našel při úklidu po mrtvém dědečkovi a jsi uplný laik a "jakou to má prosim cenu" Pak je prodáš třeba i za 500 :mrgreen: :twisted:
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
lachtan napsal
Hodinkyantik žádná odpověď ? Tak nějak jsem si to myslel, že žádná nebude :D


A co bys chtěl :D ? Jakmile se ukáže, že máš trochu páru o čem to je, tak z toho kšeft nekouká :D. Příště napiš, žes je našel při úklidu po mrtvém dědečkovi a jsi uplný laik a "jakou to má prosim cenu" Pak je prodáš třeba i za 500 :mrgreen: :twisted:
Přesně jsi pochopil, co jsem chtěl říct :D Takže kšeftman :D
Registrovaný uživatel
Já myslím, že i Johnny pochopil, že tudy cesta nevede :D
Registrovaný uživatel
Upozornění pro ostatní, zlaté hodinky se prodávají spolehlivým a prověřeným sběratelům, kteří dají alespoň 2/3 ceny hodinek a nejlépe v aukci. Nikdy je neprodávejte do bazarů, starožitností atd., protože ti musí vydělat. Nezazlívám jim to a je to v pořádku, ale vy musíte být chytřejší. No a ještě jsou i dražší hodinky z jiných kovů, ale tam je to o značce a zachovalosti. Nenechte se ojebkat !!!
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Upozornění pro ostatní, zlaté hodinky se prodávají spolehlivým a prověřeným sběratelům, kteří dají alespoň 2/3 ceny hodinek a nejlépe v aukci. Nikdy je neprodávejte do bazarů, starožitností atd., protože ti musí vydělat. Nezazlívám jim to a je to v pořádku, ale vy musíte být chytřejší. No a ještě jsou i dražší hodinky z jiných kovů, ale tam je to o značce a zachovalosti. Nenechte se ojebkat !!!
Jsme solidní server a radíme, jak neprodělat a od toho tady jsme, takže kšeftmani moc se vám omlouvám, že kazíme kšeft ... možná bude fofr, jak fotr kvůli tomu, co jsme napsali :) ;) :D :P :o :? :lol: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
tých kšeftárov je tu pomerne dosť.Nechcem nikoho menovať. Uznám im že je to ich spôsob zárobku.Len by som chcel vidieť ako sa potom tajne rehocú že zas natrafili na blbca.Aj ja mám síce radosť keď sa mi podarí dobrá kúpa,ale na rozdiel od šmelinárov ja si tak rozširujem zbierku.Za tie hodinky by ponúkol podľa môjho odhadu tak 3000 Kč a ešte by nariekal pred tebou ako veľa zaplatil
Registrovaný uživatel
nick napsal
tých kšeftárov je tu pomerne dosť.Nechcem nikoho menovať. Uznám im že je to ich spôsob zárobku.Len by som chcel vidieť ako sa potom tajne rehocú že zas natrafili na blbca.Aj ja mám síce radosť keď sa mi podarí dobrá kúpa,ale na rozdiel od šmelinárov ja si tak rozširujem zbierku.Za tie hodinky by ponúkol podľa môjho odhadu tak 3000 Kč a ešte by nariekal pred tebou ako veľa zaplatil
To co zkouší novodobí kšeftaři teď, to jsme my již před dvaceti lety zapomněli, že ? Nejvíc se mi líbí, že jsem dal na Bazoš obrazy fakt za hubičku a volal mi jeden vykutálenec. Prý máte ještě ty obrazy ? Já na to ano. A nemáte ještě něco jiného a vyjmenoval věci o kterých vím, že jsou v kurzu teď, jako hudební nástroje, vojenské věci, porcelán atd. Je jasný, že mu nešlo o ty obrazy, ale vyhodnotil si mně podle jejich ceny, že o tom vím prdlajs a šlo mu z hejla vytáhnout jiné věci za pětikilo. Jsem se tak nachlámal v duchu při tom telefonátu a pak jsem ho poslal sprostě do prcinky až mně to přestalo bavit a řekl mu, že ať to zkouší na jiného neználka, protože to dělá blbě a okatě. Řikám mistře vám nejde o ty obrazy , vám jde o to vysondovat co doma mám a co mně oškubat ... Mistře spletl jste si adresu, protože to co na mě zkoušíte jsem fakt před 20ti lety už zapomněl .... mistr zavěsil :P
Registrovaný uživatel
Co se týče HODINKYANTIK, je to asi obchodník a nezazlívám mu to, že se chce uživit... to je fakt v pořádku , obchoduje a koupi za korunu a prodá za padesát korun obrazně. Ale mistře ne na tomto serveru prosím, protože my to tady u našich uživatelů hlídáme, aby je nikdo neoškubal. Už jenom ten profláknutý nick je známkou toho, že jste živnostník ... pokud by jste si dal do nicku VENCAZEMLEJNA, tak vás možná nikdo nerozklíčuje a bude si myslet, že jste jen začínající sběratel, takhle to je jasný , jako facka. Tady pšenka nepokvete mistře a čertěte se třeba v další diskuzi ... já to mám na háku :)
Registrovaný uživatel
aj obyčajné nicky sa tu vynárajú a pod tým istým nickom dokonca aj predáva.Napríklad jeden pán z Havírova.Tu by kupoval hodiny za facku a za mastné sumy ich ponúka na S bazare.Ak si si všimol má nick L.......
Ale niektoré kúsky má pekné.
« Poslední úpravu provedl(a) nick v 28. 7. 2017, 18:44. »
Registrovaný uživatel
nick napsal
aj obyčajné nicky sa tu vynárajú a pod tým istým nickom dokonca aj predáva.Napríklad jeden pán z Havírova.Tu by kupoval hodiny za facku a za mastné sumy ich ponúka na S bazare.Ak si si všimol má nick L.......
Ale niektoré kúsky má pekné.
To jsem si nevšiml .... já to tak nezkoumám, jen reaguji tady na nabídky, které se mi zdají spekulativní a tunely na uživatele tady.
Registrovaný uživatel
diskrétne som poslal objav mailom
Registrovaný uživatel
nick napsal
diskrétne som poslal objav mailom
Jo už jsem v obraze, ten tady je. Pěkně jsi ho vymákl, všechna čest :D
Registrovaný uživatel
už je to overené aj podľa mailovej adresy.Dali sme si s priateľom z Moravy tú námahu. Vieš s kým.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Starožitnosti » Zlaté hodinky Ancre

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1