Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Zlaté hodinky Ancre

Vykupminci.cz
Numisargo

Zlaté hodinky Ancre

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
nick napsal
to ste trochu išli dole s cenou.Naschvál som pozeral aukro a za 4-6 tisíc som tam zlaté hodinky nevidel.Nepozeral som len vychytené značky ale všetky zlaté hodinky.Lachtan daj na aukro s cenou od 4000 a určite ich predáš za viac,kedže sú v etue
To nejde, protože jsem to zkoušel a dvakrát vzdal. Poprvé ta aukce trvala 2 dny, pak záhadně zmizela. Pak jsem to vystavil ještě jednou a dělali odstávku ... ráno jsem zjistil, že u aukce zmizely fotografie a bez nich je to neprodejné. Prostě se na Aukru nedá nic vystavit, protože nefunguje. Přečti si názory v CO SE JINAM NEVEŠLO ... je to katastrofa s tím Aukrem... Já si je stejně nechám a kašlu na prodej, protože investice do zlata je vždy ta nejlepší a teď dokonce leze nahoru díky raketám z Koreje v Japonsku. Jo a jeden uživatel vydražil věc za tuším 130 Kč a přišlo mu, že to vydražil za tisíce a žádal prodávajícího o zrušení koupě, prostě Aukro je teď ve všech případech risk, můžeš přijít o peníze třeba díky PAYPAL, všechno je tam teď možné ....Teď jednám s jedním zájemcem o ceně 5500 Kč (Bazoš) má se rozmyslet do zítřka, tak uvidím.
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 29. 8. 2017, 14:48. »
Registrovaný uživatel
zistil som čo urobili s Aukrom,nedalo sa mi prihodiť na stroj,nakoniec sa vydražil za 275 kč.Nadával som na tých blbcov 1/2 hodinu.Urobíš rozumne keď si hodinky necháš,potomkovia budú môcť vymeniť za pivo a cigarety.
Registrovaný uživatel
nick napsal
zistil som čo urobili s Aukrom,nedalo sa mi prihodiť na stroj,nakoniec sa vydražil za 275 kč.Nadával som na tých blbcov 1/2 hodinu.Urobíš rozumne keď si hodinky necháš,potomkovia budú môcť vymeniť za pivo a cigarety.
To raději udělám sám, už dostali dost :D
Registrovaný uživatel
radšej nie,nechaj si ich na pamiatku.Sem tam sa pozri na ne,aby si vedel že máš niečo čo sa ľahko predá
Registrovaný uživatel
nick napsal
radšej nie,nechaj si ich na pamiatku.Sem tam sa pozri na ne,aby si vedel že máš niečo čo sa ľahko predá
Já jsem to už říkal Fenixovi, nesbírám je a chtěl jsem si přidat prodejem na obraz, co mne zajímá. Ale dlouho mi ten prodejce nepočká , takže ho asi nakonec nekoupím , škoda...
Registrovaný uživatel
No neblbni :shock: ..vzdyt 4000 neni dnes tak moc a Lolek je taky vynikajici investice!! Kdybys ten obraz nechtel tak dej vedet..
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
No neblbni :shock: ..vzdyt 4000 neni dnes tak moc a Lolek je taky vynikajici investice!! Kdybys ten obraz nechtel tak dej vedet..
Mám na to týden :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Starožitnosti » Zlaté hodinky Ancre

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1