Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Zlatý R-U 4 Dukát 1864 A

Vykupminci.cz
Numisargo

Zlatý R-U 4 Dukát 1864 A

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prodám zlatý Rakousko-Uherský 4 Dukát 1864 A , Au 986/1000, váha 13,96, průměr 39mm, raženo pouze 45.331 kusů, velmi hezký, krásné ostré detaily, stav viz reálná fota, prodám za 69.990,-Kč, více info na emailu tomjel68@seznam.cz, možné osobní předání v Č. Budějovicích nebo mohu zaslat poštou jako cenné pojištěné psaní.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nová cena 66.000,-Kč.
Registrovaný uživatel
Možná bylo škoda ji vyndávat z toho plastu :mrgreen:
https://aukro.cz/b-s-frantisek-josef-i-4-dukat-1864-a-viden-7053228058
_______________
Díky, za každý nový přírůstek do chyboražeb
Registrovaný uživatel
7.1.koupeno na Aukru za 35.600 a o 14 dnů později nabízeno zde za 69.000???Dobrá nenažranost. :(
Registrovaný uživatel
Dirgas666 napsal
7.1.koupeno na Aukru za 35.600 a o 14 dnů později nabízeno zde za 69.000???Dobrá nenažranost. :(

Tohle není nenažranost, tohle je nákup - prodej, když to někdo koupí, ale ten 2Dukát je přímo prasárna :evil:
_______________
Díky, za každý nový přírůstek do chyboražeb
Registrovaný uživatel
martinvon napsal
Možná bylo škoda ji vyndávat z toho plastu :mrgreen:
https://aukro.cz/b-s-frantisek-josef-i-4-dukat-1864-a-viden-7053228058

Minca sa zbavila neatraktívneho a dehonestujúceho popisu "plugged...".
Moderátor
Martine tohle je nenažranost,prach sprostá šmelina, několikrát jsem na to tady už poukazoval..
Pokud už nákup a prodej,tak férově.
Férově znamená vycházet z cen posledních aukcí a né po cca 14 dnech násobit cenu,dirgas666 má pravdu.
Tohle je solidní web,kde také inzerují solidní prodejci, taková šmelina sem nepatří..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 8. 2. 2024, 14:52. »
Registrovaný uživatel
Columbo napsal
martinvon napsal
Možná bylo škoda ji vyndávat z toho plastu :mrgreen:
https://aukro.cz/b-s-frantisek-josef-i-4-dukat-1864-a-viden-7053228058

Minca sa zbavila neatraktívneho a dehonestujúceho popisu "plugged...".

Samozřejmě souhlasím.
To bylo myšleno na to, že nemusel maskovat koupi na A

barbare, mě víc vadí podfuky nežli vy.hcanost :)
_______________
Díky, za každý nový přírůstek do chyboražeb
Moderátor
Martine,ale tady přímo mezi námi sběrateli je to hlavně drzost, která sem nepatří to je zase můj názor, ostatně dokazují to i příspěvky pod inzercí
Přeci nejsme tak naivní hlupáci abychom si vše neověřili, každému logicky myslicímu to musí zákonitě dojít,že si dokážeme vystopovat původ a je nad míru jasné, že budeme negativně reagovat.
Navíc jsem si docela jistý a to nejen já, že to tady na sběrateli za tu cenu neprodá, je to jen zbytečné zakládání nového vlákna,akorát tím zpochybňuje jeho solidnost .Vlákno, které je jedno z mála míst, kde je pořád v celku férový přístup k obchodu s mincemi...
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 8. 2. 2024, 17:24. »
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Martine,ale tady přímo mezi námi sběrateli je to hlavně drzost, která sem nepatří to je zase můj názor, ostatně dokazují to i příspěvky pod inzercí
Přeci nejsme tak naivní hlupáci abychom si vše neověřili, každému logicky myslicímu to musí zákonitě dojít,že si dokážeme vystopovat původ a je nad míru jasné, že budeme negativně reagovat.
Navíc jsem si docela jistý a to nejen já, že to tady na sběrateli za tu cenu neprodá, je to jen zbytečné zakládání nového vlákna,akorát tím zpochybňuje jeho solidnost .Vlákno, které je jedno z mála míst, kde je pořád v celku férový přístup k obchodu s mincemi...

V tom s tebou souhlasím, ať si to dá na bazar
_______________
Díky, za každý nový přírůstek do chyboražeb
« Poslední úpravu provedl(a) martinvon v 8. 2. 2024, 17:38. »
Registrovaný uživatel
martinvon - Pochopil som ako ste to myslel ;).

Ja som len chcel poukázať na to, že prioritou predajcu bolo skôr zbaviť sa toho popisu od NCGS, Ktorý mincu degraduje do nižšej kategórie zberateľskej zaujímavosti ...
Vyslobodením mince z krabičky vlastne "zabil dve muchy jednou ranou" - zničil ten negatívny popis NCGS a "zakryl" stopy po predchádzajúcom predaji na aukre.
Registrovaný uživatel
a v slabe to bolo zabalené pravdepodobne pre opravu po korunke.
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
a v slabe to bolo zabalené pravdepodobne pre opravu po korunke.

To nebude len obyčajná korunka. Nemala tá minca dierku?
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Fidzi napsal
dula77 napsal
a v slabe to bolo zabalené pravdepodobne pre opravu po korunke.

To nebude len obyčajná korunka. Nemala tá minca dierku?


Vypadá to tak..
Ostatně na NGC obalu je označení plugged ..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 9. 2. 2024, 8:05. »
Registrovaný uživatel
Je zcela logické, proč se minci prodávající snaží udat na zdejším fóru. Na Aukro ani eBay ani na jakoukoliv oficiální aukci jít nemůže, protože tyto servery generují sestavy realizovaných obchodů pro finanční správu. Takže prodávající by musel z přirážky odvést daň z příjmů a pokud navíc nemá živnosťák na obchod a prodej, tak i pokuta za nepovolené podnikání.
Dělal jsem k obdobnému případu v minulosti posudek a to by člověk nevěřil, jaké informace měli k dispozici. Všechno se to vyhodnocuje strojově.
A nemusí to být hned, počkají si klidně až tři roky, aby to nebylo promlčené.
« Poslední úpravu provedl(a) llibor v 9. 2. 2024, 9:17. »
Registrovaný uživatel
llibor napsal
Je zcela logické, proč se minci prodávající snaží udat na zdejším fóru. Na Aukro ani eBay ani na jakoukoliv oficiální aukci jít nemůže, protože tyto servery generují sestavy realizovaných obchodů pro finanční správu. Takže prodávající by musel z přirážky odvést daň z příjmů a pokud navíc nemá živnosťák na obchod a prodej, tak i pokuta za nepovolené podnikání.
Dělal jsem k obdobnému případu v minulosti posudek a to by člověk nevěřil, jaké informace měli k dispozici. Všechno se to vyhodnocuje strojově.
A nemusí to být hned, počkají si klidně až tři roky, aby to nebylo promlčené.


To je vtip? Stačí mít víc účtů (psaných na svou matku, ségru, přítelkyni,..) a je z toho daňovýho balastu venku..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Zlatý R-U 4 Dukát 1864 A

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1