Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » zmeska

Vykupminci.cz
Numisargo

zmeska

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Moderátor
Pokud to vezmeme s trochou nadsázky, tak po Protektorátu nastalo de-facto (i když ne de-jure) připojení našeho státu k SSSR (de facto Rusko), takže se Packa 02 až tak moc nezmýlil. Aspoň bude více jelenů...
Registrovaný uživatel
Jaromír - děkuji za podporu :mrgreen: vůbec netuším jak se to tam dostalo , já chtěl ukázat opravdu staré rusko :shock:
Moderátor
No on si to pamatuje, ale já ne.Ale začla jsem se učit Rusky a docela mně to jde.
Registrovaný uživatel
pavlínka - gratuluji , já to již zapomínám
Moderátor
No měla jsem si vybrat druhý jazyk a tak když rodiče se učili tohle, tak jsem do toho šla.
Registrovaný uživatel
jsme mimo téma , ale souhlasím s rodiči , nemám rád rusko , ovšem nyní žiji v Praze a vidím kam to směřuje . Držím palce - a přibrat němčinu :P
Moderátor
Z Ruštiny jsem maturoval, ale po 35 letech nepoužívání Ruštiny mně už azbuka dělá potíže. A to jsem uměl rusky popsat vysoké pece a výrobu ocelí (což už si nyní nepamatuji ani česky). Snažím se pořád jako samouk o Angličtinu a výsledek samouka je, že dopisovat si dokážu celkem bez problémů, ovšem rodilému Angličanovi nerozumím ani slovo ( Angličtina mi zní jako kočičí mňoukání). Doufám jen, že si tento příspěvek nepřeloží překladačem můj přítel z Velké Británie R. Jack. Největší ironií je, že cizinci mojí Angličtině rozumí.
Registrovaný uživatel
jaromir - nevím kolik je pavlince let , ale je jedno jestli 12 nebo 50 - což mi je ,ten handicap jazykové bariery v budoucnu - ti co se neučí pocítí
Moderátor
Pavlínku sice osobně neznám, ale vím o ní tolik, že s věkem jste se trefil... Ale já už jsem bohužel mimo tento věk
Registrovaný uživatel
jaromir -no já to mám za padíka :mrgreen: :mrgreen: :roll: :roll:
Moderátor
No tak jste mě ukecali-14 no.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » zmeska

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1