Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » známky americké

Vykupminci.cz
Numisargo

známky americké

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
potřebovala bych ocenit sbírku cenných známek jsou hodně staré ,popřípadě prodám... ;)
Registrovaný uživatel
Zdravím, tak pokud to webmaster dovolí, tak to hoďte sem jako soubor,pokud ne, pošlete link kam jste to uložila a já na to mrknu.Trochu do Ameriky dělám,tak se to pokusím ocenit a případně koupit.Nejhorší je určování těch jejich všech prezidentů,protože někteří jsou s vodoznakem, jiní bez a už je to pak zase jiná hodnota.Taky s tím mám problém, ale zdá se ze už řešení je na světě(Díky Dejvymu).Viz můj příspěvek níže. No ale snad jich moc nemáte :)
Díky
Marienvonbaldur
Registrovaný uživatel
hezký den přeji mám několik starších známek usa a kanady, a podle katalogu z 79 roku s hodnotou i 400 usd, je to realná cena a posuzuji to vůbecsprávně? hledám někoho kdo by mi s touhle otáskou nebo spíše ohodnocením pomohl, pokud by se někdo zajímal stačí písnout na sttenny@seznam.cz a rád je pošlu e-mailem. díky standa
Registrovaný uživatel
mám známky i z celého světa, protektorátní, i české pokud by někdo měl čas se na ně podívat a ohodnotit zda má cenu je vůbec prodávat, díky moc
Registrovaný uživatel
Pokud to budete chtít prodat,pak známky,které budou mému obchodnímu partnerovi chybět do sbírky,r ád od Vás odkoupí za katalogovou a nebo mezi sebou dohodnutou cenu.Je členem sekce sběratelů Ameriky.Jiří Loučík z Aše.
Skrblík
Jinak určování typů na USA známkách dělám též,i když jen okrajově.Skrbl´k
Registrovaný uživatel
mám to v plánu pokud ty známky za něco budou stát , pokud budu znát mail tak pošlu část kterou jsem nafotil

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » známky americké

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1