Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Světové poštovní známky » znamky Italie+San Marino

Vykupminci.cz
Numisargo

znamky Italie+San Marino

Moderátoři: Akir, ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
Mam takovy dotaz na filatelisty.V posledni dobe sem obdrzel par dopisu z Italie a San Marina coz neni nic neobvykleho,ale rad bych vedel proc znamky na techto dopisech nejsou v eurech,ale v lirach a navic jsou nektere i relativne stare(1968,1969,1980.....).To tam je nejaka euro vyjimka ze pouzivaji znamky ktere by v podstate nemeli byt platne??Diky za info.
Moderátor
koukal sem i na akiruv web se znamkama a vyse uvedene znamky sem tam nenasel.
Moderátor
V některých státech platí i nadále známky v původní měně. U Itálie a San Marina si nejsem jistý, ale je to tak třeba ve Francii nebo v Belgii, takže i jinde by to nemusel být problém.
Moderátor
OK,diky

dejvy napsal
V některých státech platí i nadále známky v původní měně. U Itálie a San Marina si nejsem jistý, ale je to tak třeba ve Francii nebo v Belgii, takže i jinde by to nemusel být problém.
Registrovaný uživatel
Čau, mám 14 známek ze San Marina - 1959-1960, zajímala by mě jejich cena. Můžu je naskenovat a hodit je sem, ale zatím jsem nepřišel jak na to. pls poraďte
Moderátor
Vkládání fotek se řešilo třeba tady:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/obrazky-4693
Pokud jde o známky San Marina, mají většinou nízkou cenu. Pokud se jejich nominální hodnota pohybuje kolem 1-10 lir, pak max. 1 Kč/ks.
Registrovaný uživatel
Jo, máš pravdu, už jsem to našel na ibolli.it - 14 známek a každá ohodnocená na 0,1 euro, ale i tak dík hlavně za odkaz na vkládání fotek

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Světové poštovní známky » znamky Italie+San Marino

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1