Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Známky na obálkách

Vykupminci.cz
Numisargo

Známky na obálkách

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
v pozůstalosti jsem našel celé archy známek z ciziny, přímo na velkých obálkách, které skladoval otec. Jde převážně o australskou produkci po 1968, ale spíše 80-90´. Uměl by mě někdo sdělit, zda-li to má v tomto stavu nějakou cenu? Je to dost objemné.
Děkuji moc

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pro sběratele známek austrálie to určitě má zájmovou hodnotu. nedokážu posoudit katalogovou hodnotu, budí to na mne dojem zasílání přehnaných obálek filatelistickému kolegovi.
Také bohužel obálky nejsou zrovna "vyžehlené"
Registrovaný uživatel
Přehnaného na tom nebude nic, prostě obálky z těžkých a/nebo doporučených dopisů s patřičně vysokým poštovným. Pokud se toho opravdu chcete zbavit, dejte to na Aukro od koruny a nějakou tu stokorunu za to určitě dostanete.
Registrovaný uživatel
Kvalita rozlišení je bohužel taková, že ani jedna známka není vidět.
Ale rozhodně je to filatelisticky přehnané frankování, stačí se podívat na levou horní obálku.
Moderátor
Žádný zázrak od těch obálek nečekejte, jsou to filatelisticky motivované vícenásobné frankatury. Já jsem měl podobných obálek z celého světa celou krabici a daroval jsem ji jednomu sběrateli, jehož cílem je nasbírat 1 milion známek.
Registrovaný uživatel
Děkuji. Ano známky byly posílány úmyslně pro otce. Milionový sběratel ještě sbírá? Kontakt?
Registrovaný uživatel
Hezký večer
Prosím o ohodnocení tohoto dopisu - nevím si s tím rady a rád bych to dal do aukce.
Děkuji
Do aukce s dalším podobným materiálem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jedná se o Cheb, ale proč je jedno razítko z 27. 10. 1938 a druhé z 3 - 10. 1938?
Moderátor
To spíš vypadá, že je to za účelem sbírky razítek a nikam to nešlo.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Známky na obálkách

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1